FryslanCup 2 - Junioren C/B + Gewestelijke Wedstr. A Jun. en Ouder
Heerenveen (NED) 7 November 2022 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jim DHORE | MSA | NED | 36,34 | ||
2 | Niels D'HUY | MN2 | NED | 36,53 | SB | |
3 | Swen HALFERKAMPS | MA1 | NED | 37,20 | PR SB | |
4 | Bram van ESSEN | MN2 | NED | 37,28 | PR SB | |
5 | Thom ROOIJACKERS | MA2 | NED | 37,67 | PR SB | |
6 | Jorian ten CATE | MN1 | NED | 37,97 | PR SB | |
7 | Jornt DIJK | MN3 | NED | 38,10 | ||
8 | Jesse de LANGE | MN2 | NED | 38,20 | ||
9 | Mathijs van ZWIETEN | MN2 | NED | 38,23 | PR SB | |
10 | Willem BEKKEMA | MA2 | NED | 38,34 | PR SB | |
11 | Daan van der ELST | MN2 | BEL | 38,39 | SB | |
12 | Sipke SIJTSEMA | MN1 | NED | 39,09 | PR SB | |
13 | Lars STRAVER | MA2 | NED | 39,22 | SB | |
14 | Jilles TJOELKER | MA1 | NED | 39,64 | ||
15 | Paul GROENEWOUD | MA2 | NED | 39,69 | SB | |
16 | Johannes de GROOT (1976) | M45 | NED | 40,63 | SB | |
17 | Udo van der WIER | MA2 | NED | 40,73 | PR SB | |
18 | Eelke WESTRA | MA2 | NED | 41,28 | ||
19 | Ruud WILLEMS | M40 | NED | 42,12 | ||
20 | Jan van der STOUWE | M55 | NED | 42,91 | ||
21 | Jetse TEUNISSEN | MN1 | NED | 44,13 | SB | |
22 | Jasper KNULST | M45 | NED | 44,85 | ||
WDR | Max DOUMA | MN4 | NED | WDR | ||
WDR | Sven KEMP | MN3 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels D'HUY | MN2 | NED | 1.11,81 | SB | |
2 | Sven KEMP | MN3 | NED | 1.12,74 | SB | |
3 | Jesse de LANGE | MN2 | NED | 1.13,33 | SB | |
4 | Max DOUMA | MN4 | NED | 1.13,74 | ||
5 | Jim DHORE | MSA | NED | 1.14,07 | PR SB | |
6 | Daan van der ELST | MN2 | BEL | 1.14,41 | SB | |
7 | Swen HALFERKAMPS | MA1 | NED | 1.14,73 | PR SB | |
8 | Thom ROOIJACKERS | MA2 | NED | 1.15,24 | PR SB | |
9 | Paul GROENEWOUD | MA2 | NED | 1.19,63 | PR SB | |
10 | Eelke WESTRA | MA2 | NED | 1.20,10 | PR SB | |
11 | Lars STRAVER | MA2 | NED | 1.21,04 | SB | |
12 | Jasper KNULST | M45 | NED | 1.28,38 | SB | |
WDR | Willem BEKKEMA | MA2 | NED | WDR | ||
WDR | Jan van der STOUWE | M55 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mathijs van ZWIETEN | MN2 | NED | 1.51,81 | PR SB | |
2 | Jorian ten CATE | MN1 | NED | 1.52,04 | PR SB | |
3 | Jornt DIJK | MN3 | NED | 1.52,90 | SB | |
4 | Bram van ESSEN | MN2 | NED | 1.53,15 | PR SB | |
5 | Sipke SIJTSEMA | MN1 | NED | 1.55,60 | PR SB | |
6 | Johannes de GROOT (1976) | M45 | NED | 2.01,56 | ||
7 | Jilles TJOELKER | MA1 | NED | 2.04,19 | ||
8 | Udo van der WIER | MA2 | NED | 2.07,65 | SB | |
9 | Jetse TEUNISSEN | MN1 | NED | 2.17,55 | SB | |
WDR | Ruud WILLEMS | M40 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joas WOUDSTRA | M35 | NED | 4.32,29 | SB |
SB - Season Best
500m Men - Junioren C/B 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RIETVELD | MB1 | NED | 39,93 | SB | |
2 | Floris van HARDEVELD | MC2 | NED | 40,55 | PR SB | |
3 | Mats WESTRA (2007) | MB1 | NED | 40,57 | PR SB | |
4 | Niek BIJMA | MC2 | NED | 40,85 | PR SB | |
5 | Rick SCHUURMAN | MC2 | NED | 40,92 | PR SB | |
6 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MC2 | NED | 41,01 | PR SB | |
7 | Thijs WIERSMA | MC2 | NED | 41,03 | PR SB | |
8 | Pieter ZIJLSTRA | MC2 | NED | 42,29 | PR SB | |
9 | Jelte HELLINGA | MC2 | NED | 42,55 | PR SB | |
10 | Robbin de JAGER | MB1 | NED | 42,96 | ||
11 | Jesper FEENSTRA | MB2 | NED | 43,03 | PR SB | |
12 | Mart SYPERSMA | MC1 | NED | 43,60 | PR SB | |
13 | Tymen BOK | MB2 | NED | 44,22 | ||
14 | Christian GROENHOF | MB1 | NED | 44,78 | PR SB | |
15 | Stefan HUIZINGA | MB1 | NED | 45,96 | PR SB | |
16 | Bjorn KOEN | MC2 | NED | 46,38 | PR SB | |
17 | Wessel JACOBS-MONSEES | MB1 | NED | 46,73 | PR SB | |
18 | Jente KIWIET | MC1 | NED | 46,77 | PR SB | |
19 | Tijmen KIWIET | MC1 | NED | 47,02 | PR SB | |
20 | Bart NAGELHOUT | MC2 | NED | 49,58 | PR SB | |
21 | Jasper Thomas SPIJKSMA | MB1 | NED | 50,41 | PR SB | |
22 | Stijn SLOOT | MC1 | NED | 51,70 | PR SB | |
23 | Sem de VRIES | MC2 | NED | 51,73 | PR SB | |
24 | Mats WESTRA (2008) | MC1 | NED | 52,05 | SB | |
25 | Atte de HAAN | MC2 | NED | 52,31 | ||
26 | Jorrit KIESTRA (2009) | MC1 | NED | 55,09 | PR SB | |
27 | Anton van der TOL | MC1 | NED | 58,33 | ||
28 | Jorben van der WAL | MB1 | NED | 1.02,29 | SB | |
DNF | Berend LANGE | MC2 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Men - Junioren C/B 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sem de VRIES | MC2 | NED | 51,62 | PR SB | |
2 | Jorrit KIESTRA (2009) | MC1 | NED | 54,84 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men - Junioren C/B 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robbin de JAGER | MB1 | NED | 1.24,04 | PR SB | |
2 | Floris van HARDEVELD | MC2 | NED | 1.24,93 | PR SB | |
3 | Jesper FEENSTRA | MB2 | NED | 1.26,89 | PR SB | |
4 | Anton van der TOL | MC1 | NED | 1.29,15 | PR SB | |
5 | Christian GROENHOF | MB1 | NED | 1.31,58 | PR SB | |
6 | Stefan HUIZINGA | MB1 | NED | 1.33,76 | PR SB | |
7 | Jasper Thomas SPIJKSMA | MB1 | NED | 1.41,51 | PR SB | |
8 | Bart NAGELHOUT | MC2 | NED | 1.41,58 | PR SB | |
9 | Stijn SLOOT | MC1 | NED | 1.42,59 | PR SB | |
10 | Mats WESTRA (2008) | MC1 | NED | 1.43,86 | PR SB | |
DNF | Atte de HAAN | MC2 | NED | DNF | ||
WDR | Jorben van der WAL | MB1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren C/B 7 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RIETVELD | MB1 | NED | 1.59,10 | PR SB | |
2 | Berend LANGE | MC2 | NED | 2.00,64 | PR SB | |
3 | Thijs WIERSMA | MC2 | NED | 2.00,78 | PR SB | |
4 | Mats WESTRA (2007) | MB1 | NED | 2.01,97 | PR SB | |
5 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MC2 | NED | 2.02,20 | PR SB | |
6 | Jelte HELLINGA | MC2 | NED | 2.06,24 | PR SB | |
7 | Niek BIJMA | MC2 | NED | 2.06,60 | PR SB | |
8 | Rick SCHUURMAN | MC2 | NED | 2.06,94 | PR SB | |
9 | Pieter ZIJLSTRA | MC2 | NED | 2.07,78 | PR SB | |
10 | Tymen BOK | MB2 | NED | 2.12,97 | ||
11 | Mart SYPERSMA | MC1 | NED | 2.14,16 | PR SB | |
12 | Wessel JACOBS-MONSEES | MB1 | NED | 2.20,69 | PR SB | |
13 | Jente KIWIET | MC1 | NED | 2.27,41 | PR SB | |
14 | Tijmen KIWIET | MC1 | NED | 2.28,27 | PR SB | |
15 | Bjorn KOEN | MC2 | NED | 2.29,43 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names