Regioselectie Zuid voor NK Junioren C
Tilburg (NED) 21 January 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
1500m Men 21 January 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sven HUIZINGA | MC2 | NED | 2.05,96 | ||
2 | Daan KOOT | MC2 | NED | 2.08,42 | PR SB | |
3 | Taeke JONGBLOED | MC2 | NED | 2.09,59 | ||
4 | Lars MANS | MC2 | NED | 2.10,13 | ||
5 | Stijn VLIELAND | MC1 | NED | 2.10,34 | ||
6 | Gijs NOLEN | MC2 | NED | 2.10,50 | ||
7 | Boet GROENEWEGEN | MC2 | NED | 2.10,53 | PR SB | |
8 | Thibaut VOS | MC2 | NED | 2.11,26 | ||
9 | Tijn van HARTEN | MC1 | NED | 2.11,67 | ||
10 | Kian BAARD | MC2 | NED | 2.11,85 | ||
11 | Daan SEGERS | MC2 | NED | 2.12,93 | ||
12 | Onne van MILTENBURG | MC2 | NED | 2.13,33 | ||
13 | Matthijs de HAAN | MC1 | NED | 2.13,98 | ||
14 | Friso van VLIET | MC2 | NED | 2.14,64 | ||
15 | Luke BAVIUS | MC2 | NED | 2.14,75 | ||
15 | Loïc CRIELAERS | MC2 | NED | 2.14,75 | ||
17 | Niels BRANDT | MC2 | NED | 2.14,82 | ||
18 | Lars GROENHEIDEN | MC2 | NED | 2.15,57 | ||
19 | Lars van IPENBURG | MC2 | NED | 2.15,68 | ||
20 | Moos van HALL | MC1 | NED | 2.16,00 | ||
21 | Frank BOUMAN | MC2 | NED | 2.16,08 | ||
22 | Stian van ETTEN | MC1 | NED | 2.17,02 | ||
23 | Jim HARTVELD | MC2 | NED | 2.17,03 | ||
24 | Simon EIJROND | MC2 | NED | 2.17,25 | ||
25 | Nick BARENDSE | MC2 | NED | 2.17,43 | ||
26 | Floris VERPLOEG | MC2 | NED | 2.17,58 | ||
27 | Vigho ROODENBURG | MC2 | NED | 2.18,62 | ||
28 | Peng Shen PLUGGE | MC1 | NED | 2.18,96 | ||
29 | Geert PUTTER | MC2 | NED | 2.19,64 | ||
30 | Wessel LAMME | MC2 | NED | 2.19,80 | ||
31 | Jim STEENBEEK | MC1 | NED | 2.20,83 | ||
32 | David BAAS | MC1 | NED | 2.21,68 | ||
33 | Lucas FABRIE | MC2 | NED | 2.22,78 | ||
34 | Koen VEERMAN | MC1 | NED | 2.23,02 | ||
35 | Jelle de BOCK | MC2 | NED | 2.24,22 | ||
36 | Laurens de PUTTER | MC1 | NED | 2.24,71 | ||
37 | Senne van de REST | MC1 | NED | 2.25,85 | ||
38 | Gio KROMOKARIO | MC2 | NED | 2.26,08 | ||
39 | Milan STAM | MC1 | NED | 2.27,54 | ||
40 | Luc HOGENBOOM | MC1 | NED | 2.27,82 | ||
41 | Ishan OLDEN | MC1 | NED | 2.28,01 | ||
42 | Ben LISPET | MC2 | NED | 2.29,12 | ||
43 | Pim BOERE | MC2 | NED | 2.38,51 | ||
DQ | Lars van de GRIEND | MC2 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names