Kampioenschap van Amsterdam - Junioren C/B
Amsterdam (NED) 18 March 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men - Junioren B 18 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ELSHOF | MB2 | NED | 39,56 | ||
2 | Sam VERMUNT | MB2 | NED | 39,79 | ||
3 | Mateo NIESSINK | MB1 | NED | 41,75 | ||
4 | Thomas LANDMAN | MB1 | NED | 41,90 | ||
5 | Jochem TERLUIN | MB2 | NED | 42,03 | ||
6 | Samuel GUNNINK | MB1 | NED | 42,19 | ||
7 | Lieuwe ter HOEVE | MB1 | NED | 42,22 | ||
8 | Robin BADER | MB2 | NED | 42,80 | ||
9 | Sjors ZAUTSEN | MB1 | NED | 42,89 | ||
10 | Volke van der WILLIGEN | MB1 | NED | 44,42 | PR SB | |
11 | Daan REMIJN | MB2 | NED | 45,08 | ||
12 | Bas HAAKMAN | MB2 | NED | 45,28 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren B 18 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ELSHOF | MB2 | NED | 2.03,57 | ||
2 | Thomas LANDMAN | MB1 | NED | 2.06,14 | SB | |
3 | Sam VERMUNT | MB2 | NED | 2.06,92 | ||
4 | Lieuwe ter HOEVE | MB1 | NED | 2.07,73 | ||
5 | Samuel GUNNINK | MB1 | NED | 2.08,88 | ||
6 | Jochem TERLUIN | MB2 | NED | 2.11,63 | ||
7 | Sjors ZAUTSEN | MB1 | NED | 2.12,16 | ||
8 | Robin BADER | MB2 | NED | 2.13,11 | ||
9 | Mateo NIESSINK | MB1 | NED | 2.15,38 | ||
10 | Daan REMIJN | MB2 | NED | 2.21,82 | SB | |
11 | Bas HAAKMAN | MB2 | NED | 2.22,88 | ||
12 | Volke van der WILLIGEN | MB1 | NED | 2.28,93 |
SB - Season Best
500m Men - Junioren C 18 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daan KOOT | MC2 | NED | 40,77 | ||
2 | Gijs NOLEN | MC2 | NED | 41,20 | ||
3 | Geert PUTTER | MC2 | NED | 44,16 | ||
4 | Damian PRIJS | MC1 | NED | 44,32 | ||
5 | Tom van HOFWEGEN | MC1 | NED | 44,50 | ||
6 | Oscar BAUMEISTER | MC1 | NED | 45,85 | PR SB | |
7 | Ingmar KAIZER | MC2 | NED | 46,04 | ||
8 | Vigho ROODENBURG | MC2 | NED | 46,84 | ||
9 | Tim VERBEEK | MC1 | NED | 49,22 | ||
10 | Ruben NIEKUS | MC1 | NED | 50,58 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren C 18 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daan KOOT | MC2 | NED | 2.08,81 | ||
2 | Gijs NOLEN | MC2 | NED | 2.08,86 | ||
3 | Damian PRIJS | MC1 | NED | 2.17,19 | ||
4 | Geert PUTTER | MC2 | NED | 2.18,47 | ||
5 | Vigho ROODENBURG | MC2 | NED | 2.20,03 | ||
6 | Tom van HOFWEGEN | MC1 | NED | 2.20,19 | ||
7 | Ingmar KAIZER | MC2 | NED | 2.23,43 | PR SB | |
8 | Oscar BAUMEISTER | MC1 | NED | 2.28,05 | PR SB | |
9 | Ruben NIEKUS | MC1 | NED | 2.40,49 | PR SB | |
10 | Tim VERBEEK | MC1 | NED | 2.43,64 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names