Landelijke Selectie NK Sprint Jun. A en 3km Jun. B
Groningen (NED) 16 February 2014 Source: knsbgroningen.nl
500m Women 16 February 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | José BOOTS | LA2 | NED | 41,86 | ||
2 | Steffi WUBBEN | LA2 | NED | 41,95 | ||
2 | Janetta TOLSMA | LA2 | NED | 41,95 | ||
4 | Tessa SINTENIE | LA1 | NED | 42,05 | SB | |
5 | Maaike LAAGLAND | LA1 | NED | 42,06 | ||
6 | Esmay van der MEER | LA1 | NED | 42,13 | ||
7 | Bianca BAKKER | LA1 | NED | 42,15 | ||
8 | Tessa van der NEUT | LA2 | NED | 42,24 | ||
9 | Fabiënne WINKEL | LA1 | NED | 42,45 | ||
10 | Lotte van WEERT | LA2 | NED | 42,54 | ||
11 | Sanne BOUWMEESTER | LA1 | NED | 42,88 | ||
12 | Kelly EIJSINK | LA2 | NED | 42,90 | ||
13 | Vera OTTEN | LA2 | NED | 42,91 | ||
14 | Maaike KOOMEN | LA2 | NED | 43,23 | ||
15 | Tamara GOOSSEN | LA2 | NED | 43,47 | ||
16 | Tess KOELMAN | LA1 | NED | 43,48 |
SB - Season Best
1000m Women 16 February 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | José BOOTS | LA2 | NED | 1.23,45 | ||
2 | Tess KOELMAN | LA1 | NED | 1.23,63 | ||
3 | Esmay van der MEER | LA1 | NED | 1.23,99 | ||
4 | Bianca BAKKER | LA1 | NED | 1.24,04 | ||
5 | Lotte van WEERT | LA2 | NED | 1.24,18 | ||
6 | Maaike KOOMEN | LA2 | NED | 1.24,41 | ||
7 | Kelly EIJSINK | LA2 | NED | 1.24,46 | ||
8 | Tessa SINTENIE | LA1 | NED | 1.24,50 | ||
9 | Vera OTTEN | LA2 | NED | 1.24,58 | SB | |
10 | Tessa van der NEUT | LA2 | NED | 1.24,84 | ||
11 | Maaike LAAGLAND | LA1 | NED | 1.25,14 | ||
12 | Steffi WUBBEN | LA2 | NED | 1.25,29 | ||
13 | Sanne BOUWMEESTER | LA1 | NED | 1.25,30 | ||
14 | Fabiënne WINKEL | LA1 | NED | 1.26,27 | ||
15 | Janetta TOLSMA | LA2 | NED | 1.28,18 | ||
DQ | Tamara GOOSSEN | LA2 | NED | DQ |
SB - Season Best
3000m Women 16 February 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anne RUYSSENAARS | LB1 | NED | 4.36,89 | PR SB | |
2 | Iza STEKELENBURG | LB2 | NED | 4.37,39 | PR SB | |
3 | Danielle OOTES | LB2 | NED | 4.37,97 | SB | |
4 | Manon GREMMEN | LB2 | NED | 4.38,68 | ||
5 | Ariane SMIT | LB2 | NED | 4.39,42 | PR SB | |
6 | Tjilde BENNIS | LB1 | NED | 4.41,35 | PR SB | |
7 | Lois KOSTER | LB2 | NED | 4.41,93 | PR SB | |
8 | Robin van LEEUWEN | LB2 | NED | 4.44,51 | ||
9 | Berber VONK | LB2 | NED | 4.47,26 | ||
10 | Marijke WALSTRA | LB1 | NED | 4.48,78 | ||
11 | Daphne ALDERTS | LB1 | NED | 4.52,19 | ||
12 | Anna WESTER | LB1 | NED | 4.53,45 | ||
13 | Nienke BLOM | LB2 | NED | 4.55,52 | ||
14 | Haike VERBREE | LB2 | NED | 4.56,62 | ||
15 | Aniek SIKMA | LB2 | NED | 4.57,23 | PR SB | |
DNF | Iris WILLEMSEN | LB2 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names