Clubwedstrijd Alkmaarsche IJsclub
Alkmaar (NED) 8 November 2014 Source: www.baancommissiealkmaar.nl
500m Women 8 November 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamara GROOT | LSA | NED | 44,05 | ||
2 | Stella MUTHERT | LB2 | NED | 44,71 | ||
3 | Anne den UIL | LSA | NED | 46,16 | SB | |
4 | Batsheva ADMIRAAL | LB2 | NED | 46,20 | ||
5 | Maura van der MOLEN | LN4 | NED | 46,74 | SB | |
6 | Amber ENTIUS | LB2 | NED | 47,79 | ||
7 | Daniƫlle ZANDIJK | LN2 | NED | 47,87 | SB | |
8 | Whitney STEMAN | LA2 | NED | 49,06 | SB | |
9 | Lisa STORM | LN4 | NED | 49,32 | SB | |
10 | Jenti LOF | LB2 | NED | 51,88 | SB | |
11 | Denise de KONING | LN4 | NED | 52,05 | SB | |
12 | Francien VERWEIJ | LC1 | NED | 53,26 | ||
13 | Anouk de NIET | LC1 | NED | 53,29 | ||
14 | Kim de NIET | LB1 | NED | 53,46 | ||
15 | Daisy KOLK | LN2 | NED | 53,55 | SB | |
16 | Meike PIENEMAN | LC1 | NED | 55,31 | SB | |
17 | Lisa PIENEMAN | LC2 | NED | 55,87 | SB | |
18 | Lisanne de REUS | LC1 | NED | 56,05 | ||
19 | Michelle NAT | LC2 | NED | 56,96 | ||
20 | Anna Christina JANSEN | LC1 | NED | 59,69 | ||
21 | Rosanne BOS | LC1 | NED | 1.02,97 |
SB - Season Best
1000m Women 8 November 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anne den UIL | LSA | NED | 1.32,27 | PR SB | |
2 | Maura van der MOLEN | LN4 | NED | 1.35,78 | SB | |
3 | Lisa STORM | LN4 | NED | 1.41,16 | SB | |
4 | Daniƫlle ZANDIJK | LN2 | NED | 1.42,27 | SB | |
5 | Kim de NIET | LB1 | NED | 1.48,86 | SB | |
6 | Daisy KOLK | LN2 | NED | 1.49,63 | SB | |
7 | Anouk de NIET | LC1 | NED | 1.50,00 | SB | |
8 | Francien VERWEIJ | LC1 | NED | 1.50,66 | ||
9 | Jenti LOF | LB2 | NED | 1.51,10 | SB | |
10 | Michelle NAT | LC2 | NED | 1.54,55 | PR SB | |
11 | Lisa PIENEMAN | LC2 | NED | 1.58,21 | SB | |
12 | Meike PIENEMAN | LC1 | NED | 1.59,05 | SB | |
13 | Lisanne de REUS | LC1 | NED | 2.03,54 | ||
14 | Anna Christina JANSEN | LC1 | NED | 2.10,30 | ||
15 | Rosanne BOS | LC1 | NED | 2.12,06 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 8 November 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamara GROOT | LSA | NED | 2.15,10 | ||
2 | Stella MUTHERT | LB2 | NED | 2.25,46 | SB | |
3 | Whitney STEMAN | LA2 | NED | 2.35,78 | SB | |
4 | Denise de KONING | LN4 | NED | 2.38,01 | SB |
SB - Season Best
3000m Women 8 November 2014
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amber ENTIUS | LB2 | NED | 5.06,43 | SB | |
2 | Batsheva ADMIRAAL | LB2 | NED | 5.13,56 | SB | |
3 | Sascha STOOP | LB2 | NED | 5.15,34 | PR SB | |
4 | Stella MUTHERT | LB2 | NED | 5.16,68 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names