Gewestelijke Wedstrijd voor A-Jun. en Ouder
Heerenveen (NED) 7 December 2015 Source: inschrijven.schaatsen.nl
Women
Name | 500m | 1000m | 1500m | 3000m | 5000m | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Steffi WUBBEN | LN2 | NED | 40,75 | (1) PR | 1.28,68 | (3) | |||||||
Carmen DAM | LN1 | NED | 41,70 | (2) | 1.24,42 | (1) | |||||||
Tjitske WASSENAAR | LN1 | NED | 42,02 | (3) | DNS | ||||||||
Janetta TOLSMA | LN2 | NED | 42,58 | (4) | |||||||||
Aniek SIKMA | LA2 | NED | 42,82 | (5) SB | 2.14,07 | (2) PR | |||||||
Imke VORMEER | LSA | NED | 42,87 | (6) | 2.08,70 | (1) | |||||||
Demi van BENTHEM | LA1 | NED | 43,04 | (7) | 2.15,14 | (3) | |||||||
Carola KIERS | LSA | NED | 43,89 | (8) | |||||||||
Anneke DIJKSTRA | LA2 | NED | 44,27 | (9) | 1.28,13 | (2) PR | |||||||
Marijke WALSTRA | LA1 | NED | 44,55 | (10) | 2.16,45 | (4) SB | |||||||
Silke JELLESMA | LA1 | NED | 44,58 | (11) PR | 2.19,22 | (5) PR | |||||||
Lianne CAMIES | LA1 | NED | 44,78 | (12) | 2.19,35 | (6) SB | |||||||
Esther WALSTRA | LN1 | NED | 45,22 | (13) | 2.19,73 | (7) | |||||||
Malissa van den AKKER | LA1 | NED | 45,95 | (14) | 2.20,09 | (8) SB | |||||||
Janette de GROOT-BRON | L35 | NED | 45,98 | (15) | 2.23,23 | (9) SB | |||||||
Iris SCHOLTENS | LN1 | NED | 46,78 | (16) SB | 1.33,91 | (5) | |||||||
Ilja DIJK | LA1 | NED | 46,82 | (17) | 1.32,23 | (4) | |||||||
Kim GROEN | LN1 | NED | 47,32 | (18) | |||||||||
Annerixt KAMMINGA | LSA | NED | 48,19 | (19) SB | 1.36,19 | (7) SB | |||||||
Zoë GROEN | LA1 | NED | 48,32 | (20) | 1.42,89 | (11) SB | |||||||
Jannie BOOTSMA-ZOODSMA | L45 | NED | 48,63 | (21) SB | 1.42,53 | (10) SB | |||||||
Ilse ZITTEMA | LA1 | NED | 48,74 | (22) PR | 2.27,80 | (10) PR | |||||||
Barbara HEERSCHOP | L60 | NED | 48,82 | (23) SB | 1.39,32 | (8) SB | |||||||
Janneke HOSPES | L35 | NED | 48,90 | (24) | 1.35,43 | (6) SB | |||||||
Goikje SALVERDA-POSTMA | L45 | NED | 51,32 | (25) | 1.41,21 | (9) SB | |||||||
Thea KROONTJE | L70 | NED | 51,41 | (26) SB | 2.33,11 | (11) | |||||||
Jade van der MOLEN | LN2 | NED | 4.21,01 | (1) SB | |||||||||
Willemijn CNOSSEN | LN1 | NED | 4.34,43 | (2) | |||||||||
Rosanne FISCHER | LA2 | NED | 4.40,83 | (3) SB | |||||||||
Freya REITSMA | LA1 | NED | 4.42,22 | (4) PR | |||||||||
Aafke SOET | LA1 | NED | 4.47,24 | (5) SB | |||||||||
Iza STEKELENBURG | LA2 | NED | 4.48,98 | (6) | |||||||||
Ellia SMEDING | LA1 | GBR | 5.01,11 | (7) NRJ | |||||||||
Marlies de JONG | L50 | NED | 5.09,74 | (8) PR | |||||||||
Esmée SIERDSMA | LN1 | NED | 5.13,39 | (9) SB | |||||||||
Ulrike WEERMAN | LN1 | NED | 5.20,51 | (10) PR | |||||||||
Rixt MEIJER | L30 | NED | 7.33,11 | (1) SB |
NRJ - Junior National Record, PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names