Baanwedstrijd Utrecht Zondagavond
Utrecht (NED) 4 November 2018 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 4 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felicia LOUHENAPESSY | LA1 | NED | 44,49 | ||
2 | Amber STOMMELS | LA1 | NED | 47,21 | SB | |
3 | Liotte SMITS | LA1 | NED | 47,34 | ||
4 | Esther van LEEUWEN | LSA | NED | 47,40 | SB | |
5 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 48,29 | ||
6 | Esther WITHAGEN | LC1 | NED | 49,02 | PR SB | |
7 | Ciska STARK | L55 | NED | 49,38 | SB | |
8 | Anne MURK | LYA | NED | 50,90 | ||
9 | Rosanne NAGELKERKEN | LB2 | NED | 52,98 | SB | |
10 | Bloem BOUWMAN | LYA | NED | 53,03 | PR SB | |
11 | Fleur VISSER | LC1 | NED | 53,23 | ||
12 | Pastel RIEMERSMA | LYA | NED | 54,34 | PR SB | |
13 | Jade REPKO | LC1 | NED | 54,43 | PR SB | |
14 | Maud BLOKHORST | LYC | NED | 55,12 | ||
15 | Maud BAUHUIS | LC1 | NED | 55,28 | ||
16 | Silke KABEL | LYC | NED | 55,48 | PR SB | |
17 | Clarine BRONKHORST | L50 | NED | 56,25 | SB | |
18 | Janine TIMMER | LC1 | NED | 58,51 | PR SB | |
19 | Katja GREVE | LYA | NED | 1.02,97 | PR SB | |
20 | Maud BLOEMENDAAL | LYB | NED | 1.05,42 | PR SB | |
21 | Marit JANSMA | LC1 | NED | 1.06,42 | SB | |
22 | Nina HEETHAAR | LYE | NED | 1.08,09 | PR SB | |
23 | Isa STOUTENBURG | LYC | NED | 1.08,61 | ||
24 | Nienke MEESTERS | LYE | NED | 1.08,70 | PR SB | |
25 | Femke BLOKHORST | LYE | NED | 1.09,14 | SB | |
26 | Nanne KABEL | LYD | NED | 1.10,42 | SB | |
27 | Joanna van der VLIET | LYA | NED | 1.15,56 | ||
DQ | Anniek HEETHAAR | LYC | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 4 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felicia LOUHENAPESSY | LA1 | NED | 1.34,27 | SB | |
2 | Amber STOMMELS | LA1 | NED | 1.38,54 | SB | |
3 | Ciska STARK | L55 | NED | 1.40,19 | SB | |
4 | Esther van LEEUWEN | LSA | NED | 1.41,28 | SB | |
5 | Anne MURK | LYA | NED | 1.49,34 | ||
6 | Fleur VISSER | LC1 | NED | 1.49,97 | ||
7 | Rosanne NAGELKERKEN | LB2 | NED | 1.50,01 | SB | |
8 | Clarine BRONKHORST | L50 | NED | 1.53,60 | PR SB | |
9 | Maud BAUHUIS | LC1 | NED | 1.56,93 | ||
10 | Maud BLOKHORST | LYC | NED | 2.05,01 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 4 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 2.27,97 | ||
2 | Liotte SMITS | LA1 | NED | 2.30,17 |
100m Women 4 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esther WITHAGEN | LC1 | NED | 12,57 | SB | |
2 | Ciska STARK | L55 | NED | 13,16 | SB | |
3 | Jade REPKO | LC1 | NED | 13,30 | SB | |
4 | Bloem BOUWMAN | LYA | NED | 13,37 | SB | |
5 | Pastel RIEMERSMA | LYA | NED | 13,57 | ||
6 | Katja GREVE | LYA | NED | 14,10 | SB | |
7 | Maud BLOEMENDAAL | LYB | NED | 14,51 | SB | |
8 | Marit JANSMA | LC1 | NED | 14,81 | SB | |
9 | Joanna van der VLIET | LYA | NED | 14,87 | SB | |
10 | Isa STOUTENBURG | LYC | NED | 15,12 |
SB - Season Best
300m Women 4 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esther WITHAGEN | LC1 | NED | 31,00 | SB | |
2 | Bloem BOUWMAN | LYA | NED | 33,55 | SB | |
3 | Silke KABEL | LYC | NED | 34,66 | SB | |
4 | Janine TIMMER | LC1 | NED | 34,70 | SB | |
5 | Marit JANSMA | LC1 | NED | 37,60 | SB | |
6 | Katja GREVE | LYA | NED | 37,95 | SB | |
7 | Anniek HEETHAAR | LYC | NED | 38,83 | SB | |
8 | Joanna van der VLIET | LYA | NED | 39,48 | SB | |
9 | Isa STOUTENBURG | LYC | NED | 39,62 | SB | |
10 | Nina HEETHAAR | LYE | NED | 40,48 | SB | |
11 | Nienke MEESTERS | LYE | NED | 40,84 | SB | |
12 | Nanne KABEL | LYD | NED | 41,69 | SB | |
13 | Maud BLOEMENDAAL | LYB | NED | 42,20 | ||
14 | Pastel RIEMERSMA | LYA | NED | 49,14 | ||
15 | Femke BLOKHORST | LYE | NED | 52,85 | ||
DQ | Jade REPKO | LC1 | NED | DQ |
SB - Season Best
Native Language Names