10e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 2 March 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Britt van de PUT | LC1 | NED | 44,68 | ||
2 | Manon ISKES | LB1 | NED | 44,75 | ||
3 | Iris TIBEN | LB1 | NED | 44,79 | ||
4 | Julia de VOS | LYA | NED | 46,08 | ||
5 | Jasmijn SOET | LC2 | NED | 46,45 | ||
6 | Demi MEINTEN | LC1 | NED | 47,63 | ||
7 | Rianne TIBEN | LC1 | NED | 47,99 | ||
8 | Lianne van GAMMEREN | LYA | NED | 48,00 | ||
9 | Carlijn KAAIJ | LYA | NED | 48,19 | ||
10 | Lisa HOLLANDER | LC1 | NED | 48,39 | ||
11 | Roos SCHIEMAN | LC1 | NED | 48,46 | ||
12 | Dominique LOMMERS | LN4 | NED | 48,61 | SB | |
13 | Dana SMITS (2004) | LC1 | NED | 49,35 | PR SB | |
14 | Noëmi de BOER | LYA | NED | 50,56 | ||
15 | Elize FEENSTRA | LYA | NED | 50,92 | PR SB | |
16 | Sanne STRIJKER | LC2 | NED | 51,67 | ||
17 | Jorinde van den AKKER | LYA | NED | 53,25 | ||
18 | Anna SUPER | LC1 | NED | 1.01,43 | ||
19 | Bente de BOER | LYA | NED | 1.16,53 | PR SB | |
DNS | Eline de BOER (2002) | LB1 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia de VOS | LYA | NED | 1.34,94 | ||
2 | Dana SMITS (2004) | LC1 | NED | 1.44,43 | ||
3 | Elize FEENSTRA | LYA | NED | 1.45,12 | ||
4 | Noëmi de BOER | LYA | NED | 1.45,57 | ||
5 | Jorinde van den AKKER | LYA | NED | 1.47,83 | PR SB | |
DNS | Eline de BOER (2002) | LB1 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris TIBEN | LB1 | NED | 2.16,95 | ||
2 | Rianne TIBEN | LC1 | NED | 2.27,88 | ||
3 | Carlijn KAAIJ | LYA | NED | 2.32,72 | PR SB | |
4 | Jasmijn SOET | LC2 | NED | 2.33,94 | ||
5 | Demi MEINTEN | LC1 | NED | 2.35,11 | PR SB | |
6 | Lisa HOLLANDER | LC1 | NED | 2.44,36 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tess POSTMA | LC1 | NED | 4.54,57 | PR SB | |
2 | Nika van DASSELAAR | LB1 | NED | 4.57,13 | ||
3 | Sofie BOUW | LC1 | NED | 4.57,96 | PR SB | |
4 | Lièn van DASSELAAR | LC2 | NED | 4.58,13 | PR SB | |
5 | Gertine van DIJK | LB2 | NED | 5.16,64 | PR SB | |
6 | Marit GOMES BRÁZ | LB2 | NED | 5.16,69 | SB | |
7 | Loes KNOL | LA1 | NED | 5.22,19 | PR SB | |
8 | Bonne van AVEZAATH | LB1 | NED | 5.29,09 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manon ISKES | LB1 | NED | 11,49 | ||
2 | Britt van de PUT | LC1 | NED | 11,56 | SB | |
3 | Anna SUPER | LC1 | NED | 14,45 | ||
4 | Bente de BOER | LYA | NED | 16,76 |
SB - Season Best
300m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Britt van de PUT | LC1 | NED | 27,44 | SB | |
2 | Manon ISKES | LB1 | NED | 27,62 | SB | |
3 | Anna SUPER | LC1 | NED | 37,73 | ||
4 | Bente de BOER | LYA | NED | 44,70 |
SB - Season Best
700m Women 2 March 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominique LOMMERS | LN4 | NED | 1.07,58 | SB | |
2 | Lianne van GAMMEREN | LYA | NED | 1.08,18 | SB | |
3 | Roos SCHIEMAN | LC1 | NED | 1.10,81 | SB | |
4 | Sanne STRIJKER | LC2 | NED | 1.30,87 |
SB - Season Best
Native Language Names