2e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 12 October 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 44,09 | ||
2 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 44,19 | ||
3 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 45,07 | ||
4 | Loes KNOL | LA2 | NED | 46,87 | SB | |
5 | Diede WALLET | LB1 | NED | 47,13 | PR SB | |
6 | Carlijn KAAIJ | LC1 | NED | 47,18 | SB | |
7 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 47,56 | ||
8 | Demi MEINTEN | LC2 | NED | 47,63 | SB | |
9 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 47,93 | PR SB | |
10 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 48,16 | SB | |
11 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 48,62 | ||
12 | Fleur SMITS | LYA | NED | 49,11 | ||
13 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 49,18 | PR SB | |
14 | Zhara MÖLLERS | LYA | NED | 49,22 | PR SB | |
15 | Jorinde van den AKKER | LC1 | NED | 51,03 | PR SB | |
16 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 51,42 | SB | |
17 | Charline KWADRIN | LYA | GBR | 51,53 | PR SB | |
18 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 51,58 | SB | |
19 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 52,44 | PR SB | |
20 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 52,59 | PR SB | |
21 | Yasmin KALDENBACH | LB1 | NED | 52,66 | SB | |
22 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 53,04 | PR SB | |
23 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 53,66 | SB | |
24 | Lara KALDENBACH | LC1 | NED | 53,88 | SB | |
25 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 53,96 | SB | |
26 | Goikje SALVERDA-POSTMA | L45 | NED | 54,42 | SB | |
27 | Aniek BOUWMAN | LA1 | NED | 58,49 | PR SB | |
28 | Renske van DIJK | LYA | NED | 59,35 | PR SB | |
29 | Elise ADAMS | LYA | NED | 1.02,86 | SB | |
30 | Inge BLAAKMEER | LYA | NED | 1.03,73 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 1.33,40 | ||
2 | Loes KNOL | LA2 | NED | 1.37,80 | SB | |
3 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 1.40,50 | SB | |
4 | Diede WALLET | LB1 | NED | 1.40,85 | SB | |
5 | Demi MEINTEN | LC2 | NED | 1.41,11 | SB | |
6 | Jorinde van den AKKER | LC1 | NED | 1.43,04 | PR SB | |
7 | Zhara MÖLLERS | LYA | NED | 1.44,03 | SB | |
8 | Yasmin KALDENBACH | LB1 | NED | 1.48,08 | SB | |
9 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 1.49,48 | SB | |
10 | Charline KWADRIN | LYA | GBR | 1.50,16 | SB | |
11 | Goikje SALVERDA-POSTMA | L45 | NED | 1.51,29 | SB | |
12 | Lara KALDENBACH | LC1 | NED | 1.52,59 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 2.16,02 | SB | |
2 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 2.20,40 | SB | |
3 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 2.27,78 | SB | |
4 | Carlijn KAAIJ | LC1 | NED | 2.28,72 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 13,11 | SB | |
2 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 13,26 | SB | |
3 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 13,69 | SB | |
4 | Renske van DIJK | LYA | NED | 13,95 | SB | |
5 | Elise ADAMS | LYA | NED | 15,10 | SB | |
6 | Inge BLAAKMEER | LYA | NED | 15,37 | SB |
SB - Season Best
300m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 32,59 | SB | |
2 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 33,28 | SB | |
3 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 33,41 | SB | |
4 | Renske van DIJK | LYA | NED | 35,01 | SB | |
5 | Elise ADAMS | LYA | NED | 37,24 | SB | |
6 | Inge BLAAKMEER | LYA | NED | 37,89 | SB |
SB - Season Best
700m Women 12 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 1.06,87 | SB | |
2 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 1.07,34 | SB | |
3 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 1.08,71 | SB | |
4 | Fleur SMITS | LYA | NED | 1.09,50 | SB | |
5 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 1.12,41 | SB | |
6 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 1.15,16 | SB | |
7 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 1.16,87 | ||
8 | Aniek BOUWMAN | LA1 | NED | 1.24,99 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names