Selectie en YF
Den Haag (NED) 3 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 3 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 41,59 | ||
2 | Chloé HOOGENDOORN | LB1 | NED | 41,73 | ||
3 | Jillian KNOOK | LC2 | NED | 42,37 | ||
4 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 42,63 | PR SB | |
5 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 42,78 | ||
6 | Mijke Anne KANNEWORFF | L35 | NED | 42,99 | SB | |
7 | Veerle van KOPPEN | LB1 | NED | 43,27 | PR SB | |
8 | June de BLOIS | LC2 | NED | 44,31 | ||
9 | Isabelle HERSBACH | LA2 | NED | 44,34 | ||
10 | Olin VERHOOG | LA2 | NED | 44,55 | SB | |
11 | Milou de LANGE | LC1 | NED | 45,20 | PR SB | |
12 | Lieke HOOGENDOORN | LC1 | NED | 45,40 | ||
13 | Hilde HOUTZAGER | LB2 | NED | 45,54 | SB | |
14 | Elanne de VRIES | LC1 | NED | 45,62 | ||
15 | Laura SMIT | LB2 | NED | 46,29 | SB | |
16 | Guusje van SANTEN | LC2 | NED | 46,95 | ||
17 | Floortje JANSSEN | LB1 | NED | 46,99 | ||
18 | Féline van KLINK | LC2 | NED | 47,04 | SB | |
19 | Floor van der STAP | LB1 | NED | 47,34 | SB | |
20 | Valerie AARTS | LC1 | NED | 47,80 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 3 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chloé HOOGENDOORN | LB1 | NED | 1.23,42 | ||
2 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 1.24,62 | ||
3 | Veerle van KOPPEN | LB1 | NED | 1.26,06 | ||
4 | Jillian KNOOK | LC2 | NED | 1.26,71 | ||
5 | Mijke Anne KANNEWORFF | L35 | NED | 1.28,40 | SB | |
6 | Olin VERHOOG | LA2 | NED | 1.29,05 | SB | |
7 | June de BLOIS | LC2 | NED | 1.29,94 | PR SB | |
8 | Lieke HOOGENDOORN | LC1 | NED | 1.29,96 | ||
9 | Milou de LANGE | LC1 | NED | 1.30,63 | PR SB | |
10 | Hilde HOUTZAGER | LB2 | NED | 1.34,90 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 3 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 11,47 | SB | |
2 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 11,56 | SB | |
3 | Isabelle HERSBACH | LA2 | NED | 11,79 | SB | |
4 | Elanne de VRIES | LC1 | NED | 12,08 | SB | |
5 | Laura SMIT | LB2 | NED | 12,19 | SB | |
6 | Guusje van SANTEN | LC2 | NED | 12,49 | SB | |
7 | Valerie AARTS | LC1 | NED | 12,66 | SB | |
8 | Floortje JANSSEN | LB1 | NED | 12,76 | SB | |
9 | Féline van KLINK | LC2 | NED | 12,81 | SB | |
10 | Floor van der STAP | LB1 | NED | 13,29 | SB |
SB - Season Best
300m Women 3 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 27,14 | SB | |
2 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 27,31 | SB | |
3 | Isabelle HERSBACH | LA2 | NED | 28,02 | ||
4 | Laura SMIT | LB2 | NED | 28,89 | SB | |
5 | Elanne de VRIES | LC1 | NED | 29,07 | SB | |
6 | Guusje van SANTEN | LC2 | NED | 29,21 | SB | |
7 | Féline van KLINK | LC2 | NED | 29,87 | SB | |
8 | Floortje JANSSEN | LB1 | NED | 29,90 | SB | |
9 | Floor van der STAP | LB1 | NED | 30,05 | SB | |
10 | Valerie AARTS | LC1 | NED | 30,39 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names