Vijfde SkateUnited ZWAAN SchaatsenService Wedstrijd
Heerenveen (NED) 4 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 4 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lianne van LOON | LN1 | NED | 39,78 | PR SB | |
2 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 41,33 | PR SB | |
3 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 42,34 | ||
4 | Yael PRENGER | LB2 | NED | 42,64 | SB | |
5 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 43,28 | ||
6 | Anne RUYSSENAARS | LN3 | NED | 43,45 | ||
7 | Janna BOLSIUS | LC2 | NED | 43,63 | PR SB | |
8 | Zoë SALEMI | LA1 | NED | 44,01 | ||
9 | Mijntje de JONG | LC2 | NED | 44,22 | SB | |
10 | Amy CORNELISSEN | LB2 | NED | 44,57 | ||
11 | Senna LAMME | LYA | NED | 45,48 | PR SB | |
12 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 46,46 | ||
13 | Esther WITHAGEN | LC2 | NED | 46,61 | ||
14 | Sara ter HART | LYA | NED | 49,46 | PR SB | |
15 | Silke KABEL | LYB | NED | 51,32 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 4 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yael PRENGER | LB2 | NED | 1.23,37 | SB | |
2 | Janna BOLSIUS | LC2 | NED | 1.25,23 | PR SB | |
3 | Mayke KOSTER | LA1 | NED | 1.26,36 | ||
4 | Amy CORNELISSEN | LB2 | NED | 1.29,64 | ||
5 | Senna LAMME | LYA | NED | 1.32,37 | PR SB | |
6 | Silke KABEL | LYB | NED | 1.46,49 | PR SB | |
DQ | Sara ter HART | LYA | NED | DQ | ||
WDR | Anne RUYSSENAARS | LN3 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 4 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Megan SOKOLOV | LA1 | NED | 2.06,53 | SB | |
2 | Lianne van LOON | LN1 | NED | 2.08,71 | ||
3 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 2.10,64 | SB | |
4 | Fenna de BOER | LB2 | NED | 2.14,68 | SB | |
5 | Zoë SALEMI | LA1 | NED | 2.15,15 | SB | |
6 | Mijntje de JONG | LC2 | NED | 2.22,23 | SB | |
7 | Esther WITHAGEN | LC2 | NED | 2.26,35 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 4 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 4.20,69 | PR SB | |
2 | Diede van OORSCHOT | LB1 | NED | 4.33,62 | PR SB | |
3 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 4.34,80 | PR SB | |
4 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 4.43,64 | SB | |
5 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 4.43,85 | SB | |
6 | Nika van DASSELAAR | LB2 | NED | 4.44,91 | PR SB | |
7 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 4.46,32 | SB | |
8 | Renata VELTHUIJSEN | LSA | NED | 4.46,62 | SB | |
9 | Mayke KOSTER | LA1 | NED | 4.47,31 | ||
10 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 4.47,36 | PR SB | |
11 | Fenna de BOER | LB2 | NED | 4.49,16 | PR SB | |
12 | Semmie BAKKER | LB1 | NED | 4.51,73 | PR SB | |
13 | Isa MOLENAAR | LB1 | NED | 4.54,46 | PR SB | |
14 | Emma KOLE | LB1 | NED | 4.56,36 | PR SB | |
15 | Jolanda VOSKAMP-VOLLEBREGT | L50 | NED | 5.03,58 | SB | |
16 | Lauren TEUNISSEN | LB1 | NED | 5.11,45 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names