Baancompetitie Junioren A en B, (Neo)Sen en Masters Groep 1 en 2 / UK Longtrack
Den Haag (NED) 9 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jordy BLOKLAND | MN2 | NED | 38,52 | SB | |
2 | Peter RICHES | MA1 | GBR | 39,04 | SB | |
3 | Hidde BART | MN2 | NED | 40,24 | ||
4 | Ivan SLINGERLAND | MA1 | NED | 40,89 | ||
5 | Swen KLEIJBEUKER | MA2 | NED | 41,32 | ||
6 | Joost de JONG | MA1 | NED | 41,36 | ||
7 | Thomas JANSEN (1999) | MN1 | NED | 41,91 | SB | |
8 | Cornel van ZAAL | MSA | NED | 41,96 | SB | |
9 | Thijs LANGEVELD | MA2 | NED | 42,09 | SB | |
10 | Paul MUDDE | M35 | NED | 42,56 | ||
11 | Dennis VERGEER | MB2 | NED | 42,78 | ||
12 | Bart OOSTDAM | MSA | NED | 42,83 | SB | |
13 | Freek BENNIS | MA1 | NED | 42,84 | ||
14 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 42,91 | SB | |
15 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 43,01 | ||
16 | Thomas van HERK | MA1 | NED | 43,03 | ||
17 | Joes van DEURSEN | MB1 | NED | 43,23 | ||
18 | Guus DUNGELMANN | MB2 | NED | 43,56 | PR SB | |
19 | Ard AMMERLAAN | MB2 | NED | 43,76 | PR SB | |
20 | Thijs van den HEUVEL | MB1 | NED | 44,10 | ||
21 | Joppe KLEIWEG | MA2 | NED | 44,19 | SB | |
22 | Ard NEVEN | M45 | NED | 44,33 | SB | |
23 | Tom HARRIS | MA1 | GBR | 45,01 | ||
24 | Thijs HEEZEN | MA1 | NED | 45,05 | ||
25 | Max JANSEN | MB2 | NED | 45,29 | PR SB | |
26 | Floris JOUSTRA | MB2 | NED | 45,32 | PR SB | |
27 | Martijn van der HORST | M45 | NED | 45,45 | SB | |
28 | Jort de BOER | MA2 | NED | 45,49 | ||
29 | Jason van der MEER | MB2 | NED | 45,63 | PR SB | |
30 | Patrick van DIJK | M45 | NED | 46,15 | SB | |
31 | Jordy KRAP | MA2 | NED | 46,37 | PR SB | |
32 | Stef BUSSMAN | MN1 | NED | 46,82 | SB | |
33 | Leo SCHOENMEIJER | M70 | NED | 47,22 | ||
34 | Max ROTHWELL | MSA | GBR | 47,76 | ||
35 | Frank STEENKAMP | M65 | NED | 48,01 | SB | |
36 | Conor SEEGERS | MA2 | NED | 48,80 | SB | |
37 | Tim van GORKOM | MB1 | NED | 48,94 | SB | |
38 | Lars BEUKENKAMP | MB2 | NED | 49,33 | SB | |
39 | Sem de BOER | MB1 | NED | 50,06 | PR SB | |
40 | Jarno HULS | MB1 | NED | 52,54 | ||
41 | Jaap WIJNIA | M50 | NED | 53,50 | ||
DNS | Bert-Jan MOSTERT | M50 | NED | DNS | ||
DNF | Bart HEEMSKERK | MB1 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jordy BLOKLAND | MN2 | NED | 1.17,36 | ||
2 | Joost de JONG | MA1 | NED | 1.20,91 | ||
3 | Ivan SLINGERLAND | MA1 | NED | 1.23,32 | SB | |
4 | Swen KLEIJBEUKER | MA2 | NED | 1.25,28 | ||
5 | Dennis VERGEER | MB2 | NED | 1.25,35 | PR SB | |
6 | Thijs LANGEVELD | MA2 | NED | 1.25,62 | SB | |
7 | Freek BENNIS | MA1 | NED | 1.25,91 | SB | |
8 | Guus DUNGELMANN | MB2 | NED | 1.28,17 | PR SB | |
9 | Jort de BOER | MA2 | NED | 1.28,69 | SB | |
10 | Ard AMMERLAAN | MB2 | NED | 1.28,70 | PR SB | |
11 | Joes van DEURSEN | MB1 | NED | 1.28,71 | ||
12 | Thijs van den HEUVEL | MB1 | NED | 1.29,63 | ||
13 | Thomas van HERK | MA1 | NED | 1.29,69 | ||
14 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 1.29,80 | SB | |
15 | Jason van der MEER | MB2 | NED | 1.30,77 | PR SB | |
16 | Max JANSEN | MB2 | NED | 1.30,80 | PR SB | |
17 | Joppe KLEIWEG | MA2 | NED | 1.31,71 | ||
18 | Thijs HEEZEN | MA1 | NED | 1.32,43 | SB | |
19 | Jordy KRAP | MA2 | NED | 1.34,20 | SB | |
20 | Floris JOUSTRA | MB2 | NED | 1.34,51 | PR SB | |
21 | Conor SEEGERS | MA2 | NED | 1.37,34 | PR SB | |
22 | Bart HEEMSKERK | MB1 | NED | 1.43,22 | SB | |
23 | Sem de BOER | MB1 | NED | 1.43,59 | PR SB | |
24 | Tim van GORKOM | MB1 | NED | 1.43,69 | SB | |
25 | Lars BEUKENKAMP | MB2 | NED | 1.44,31 | PR SB | |
26 | Jarno HULS | MB1 | NED | 1.49,82 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter RICHES | MA1 | GBR | 1.59,47 | SB | |
2 | Thomas JANSEN (1999) | MN1 | NED | 2.09,32 | SB | |
3 | Bart OOSTDAM | MSA | NED | 2.10,65 | SB | |
4 | Hidde BART | MN2 | NED | 2.10,69 | SB | |
5 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 2.11,53 | ||
6 | Cornel van ZAAL | MSA | NED | 2.12,04 | SB | |
7 | Paul MUDDE | M35 | NED | 2.13,40 | ||
8 | Ard NEVEN | M45 | NED | 2.16,37 | ||
9 | Tom HARRIS | MA1 | GBR | 2.19,05 | PR SB | |
10 | Frank STEENKAMP | M65 | NED | 2.22,64 | ||
11 | Martijn van der HORST | M45 | NED | 2.23,69 | SB | |
12 | Leo SCHOENMEIJER | M70 | NED | 2.25,52 | SB | |
13 | Patrick van DIJK | M45 | NED | 2.28,89 | SB | |
14 | Max ROTHWELL | MSA | GBR | 2.34,58 | ||
15 | Stef BUSSMAN | MN1 | NED | 2.37,78 | SB | |
16 | Jaap WIJNIA | M50 | NED | 2.49,76 | SB | |
DNS | Bert-Jan MOSTERT | M50 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names