Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
Groningen (NED) 30 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 30 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma KANT | LA2 | NED | 41,43 | ||
2 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 41,64 | SB | |
3 | Henny de VRIES | LA1 | NED | 41,76 | ||
4 | Anna BOERSMA | LA2 | NED | 41,89 | ||
5 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 42,22 | ||
6 | Berit HUITING | LA1 | NED | 42,34 | ||
7 | Amy van der MEER | LA1 | NED | 42,37 | ||
8 | Sylke KAS | LA1 | NED | 42,82 | ||
8 | Leila MEIJER | LA1 | NED | 42,82 | ||
8 | Zoë TIEMENS | LA1 | NED | 42,82 | ||
11 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 43,04 | ||
12 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 43,10 | ||
13 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 43,40 | ||
14 | Romy de JONG | LA2 | NED | 43,44 | ||
15 | Eva SCHIPPER | LA1 | NED | 43,53 | ||
16 | Tessa HUTTENHUIS | LA2 | NED | 43,81 | ||
17 | Isabelle HERSBACH | LA2 | NED | 43,91 | ||
18 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 43,93 | ||
19 | Zoë SALEMI | LA1 | NED | 44,98 | ||
20 | Liotte SMITS | LA2 | NED | 45,30 | ||
21 | Marieke GERBRANDIJ | LA1 | NED | 45,95 | ||
DNF | Maud JONGMAN | LA1 | NED | DNF |
SB - Season Best
1000m Women 30 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 1.22,60 | SB | |
2 | Henny de VRIES | LA1 | NED | 1.23,33 | ||
3 | Leila MEIJER | LA1 | NED | 1.24,69 | ||
4 | Emma KANT | LA2 | NED | 1.24,77 | ||
5 | Amy van der MEER | LA1 | NED | 1.24,79 | ||
6 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 1.24,97 | ||
7 | Berit HUITING | LA1 | NED | 1.25,03 | ||
8 | Zoë TIEMENS | LA1 | NED | 1.25,15 | ||
9 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 1.25,17 | ||
10 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 1.25,19 | PR SB | |
11 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 1.25,69 | ||
12 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 1.26,44 | ||
13 | Sylke KAS | LA1 | NED | 1.26,51 | ||
14 | Romy de JONG | LA2 | NED | 1.26,74 | ||
15 | Tessa HUTTENHUIS | LA2 | NED | 1.28,56 | ||
16 | Isabelle HERSBACH | LA2 | NED | 1.28,96 | ||
17 | Eva SCHIPPER | LA1 | NED | 1.29,12 | ||
18 | Liotte SMITS | LA2 | NED | 1.31,03 | ||
19 | Marieke GERBRANDIJ | LA1 | NED | 1.31,07 | ||
20 | Zoë SALEMI | LA1 | NED | 1.31,11 | ||
21 | Anna BOERSMA | LA2 | NED | 1.33,58 | ||
WDR | Maud JONGMAN | LA1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names