Landelijke Selectie NK Lange Afstanden 3000m Jun. A en B
Groningen (NED) 1 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
3000m Women - Junioren A 1 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bente KERKHOFF | LA1 | NED | 4.33,28 | ||
2 | Brit QUALM | LA2 | NED | 4.37,86 | ||
3 | Iris SCHULTINGA | LA1 | NED | 4.40,49 | ||
4 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 4.40,60 | ||
5 | Evelieke KOOL | LA2 | NED | 4.43,23 | SB | |
6 | Thirza SIERDSMA | LA2 | NED | 4.44,82 | ||
7 | Henny de VRIES | LA1 | NED | 4.44,87 | ||
8 | Mayke KOSTER | LA1 | NED | 4.46,57 | ||
9 | Eva SCHIPPER | LA1 | NED | 4.47,59 | ||
10 | Olin VERHOOG | LA2 | NED | 4.49,06 | ||
11 | Maud JONGMAN | LA1 | NED | 4.49,43 | ||
12 | Berit HUITING | LA1 | NED | 4.50,25 | ||
13 | Sosha ZUIDERDUIN | LA2 | NED | 4.51,18 | ||
14 | Anna DIJKERS | LA1 | NED | 4.53,59 | ||
15 | Romy de JONG | LA2 | NED | 4.53,99 | ||
16 | Sylke KAS | LA1 | NED | 4.57,91 | ||
17 | Liotte SMITS | LA2 | NED | 4.58,53 | ||
18 | Sanne TEEKENS | LA1 | NED | 4.59,23 | ||
19 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 5.01,22 |
SB - Season Best
3000m Women - Junioren B 1 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danielle van ZANTEN | LB2 | NED | 4.32,87 | PR SB | |
2 | Nikita PRAAG | LB2 | NED | 4.40,40 | SB | |
3 | Loes BUSSER | LB1 | NED | 4.42,66 | PR SB | |
4 | Silke HIJMA | LB1 | NED | 4.46,02 | SB | |
5 | Jade GROENEWOUD | LB1 | NED | 4.46,09 | ||
6 | Julie van der TEMPEL | LB2 | NED | 4.47,43 | ||
7 | Tjitske EPPINGA | LB2 | NED | 4.48,38 | ||
8 | Esmée BROMMER | LB1 | NED | 4.49,58 | ||
9 | Daan LOUWERSE | LB2 | NED | 4.49,95 | ||
10 | Bianca van der MEER | LB2 | NED | 4.51,03 | ||
11 | Amber DUIZENDSTRAAL | LB2 | NED | 4.51,17 | ||
12 | Marije van der SPEK | LB2 | NED | 4.52,47 | ||
13 | Isa MOLENAAR | LB1 | NED | 4.52,49 | PR SB | |
14 | Laura QUALM | LB2 | NED | 4.53,35 | ||
15 | Rixt TOL | LB2 | NED | 4.54,26 | ||
16 | Fenna de BOER | LB2 | NED | 4.55,53 | ||
17 | Nika van DASSELAAR | LB2 | NED | 4.55,61 | ||
18 | Emma KOLE | LB1 | NED | 4.56,89 | ||
19 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 4.57,66 | ||
20 | Emma FRANSEN | LB1 | NED | 5.03,82 | ||
21 | Lotte Marije HUITEMA | LB2 | NED | 5.04,82 | ||
22 | Lataesha NARAIN | LB1 | NED | 5.06,40 | ||
23 | Maud BEUSEN | LB1 | NED | 5.16,25 | ||
WDR | Iris TIBEN | LB2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names