Baancompetitie Junioren A en B / Jun. C Groep 1 en 2
Den Haag (NED) 8 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women - Junioren A 8 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rianne KOOT | LA1 | NED | 45,17 | SB | |
2 | Meerle van den BERG | LA1 | NED | 47,09 | PR SB | |
3 | Milou ZUIJDERWIJK | LA2 | NED | 47,30 | ||
4 | Jessy van der HOORN | LA2 | NED | 47,94 | SB | |
5 | Nerena van VUUREN | LA1 | NED | 48,13 | ||
6 | Nena VOLLERING | LA1 | NED | 48,20 | SB | |
7 | Nienke HAARING | LA1 | NED | 48,54 | ||
8 | Julia van den BERG | LA1 | NED | 48,77 | SB | |
9 | Romy VERMEULEN | LA2 | NED | 50,06 | PR SB | |
10 | Elsa van LEEUWEN | LA1 | NED | 51,63 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren A 8 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meerle van den BERG | LA1 | NED | 2.26,50 | SB | |
2 | Rianne KOOT | LA1 | NED | 2.28,36 | ||
3 | Nerena van VUUREN | LA1 | NED | 2.29,48 | ||
4 | Nienke HAARING | LA1 | NED | 2.32,04 | ||
5 | Nena VOLLERING | LA1 | NED | 2.32,49 | SB | |
6 | Milou ZUIJDERWIJK | LA2 | NED | 2.36,71 | ||
7 | Julia van den BERG | LA1 | NED | 2.39,33 | ||
8 | Jessy van der HOORN | LA2 | NED | 2.39,79 | SB | |
9 | Elsa van LEEUWEN | LA1 | NED | 2.43,66 | PR SB | |
10 | Romy VERMEULEN | LA2 | NED | 2.44,09 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junioren B 8 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris MULDER | LB2 | NED | 46,92 | ||
2 | Fay PERSOON | LB2 | NED | 48,41 | ||
3 | Indy de JONG | LB1 | NED | 48,53 | ||
4 | Avery HEEMSKERK | LB2 | NED | 48,58 | SB | |
5 | Suus AKERBOOM | LB2 | NED | 49,50 | ||
6 | Marcella van de WEEM | LB2 | NED | 50,13 | ||
7 | Jennifer van LEEUWEN | LB1 | NED | 50,21 | ||
8 | Joëlle WUBBEN | LB2 | NED | 50,84 | ||
9 | Dianne VOS | LB2 | NED | 51,38 | ||
10 | Janique SCHOLTE | LB2 | NED | 51,59 | ||
11 | Krista GELUK | LB2 | NED | 54,48 |
SB - Season Best
1500m Women - Junioren B 8 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris MULDER | LB2 | NED | 2.28,93 | SB | |
2 | Indy de JONG | LB1 | NED | 2.31,31 | SB | |
3 | Suus AKERBOOM | LB2 | NED | 2.34,74 | SB | |
4 | Fay PERSOON | LB2 | NED | 2.35,25 | SB | |
5 | Jennifer van LEEUWEN | LB1 | NED | 2.37,82 | ||
6 | Joëlle WUBBEN | LB2 | NED | 2.38,61 | SB | |
7 | Dianne VOS | LB2 | NED | 2.39,60 | SB | |
8 | Marcella van de WEEM | LB2 | NED | 2.42,73 | PR SB | |
9 | Janique SCHOLTE | LB2 | NED | 2.44,07 | SB | |
10 | Avery HEEMSKERK | LB2 | NED | 2.45,28 | ||
11 | Krista GELUK | LB2 | NED | 2.51,62 | SB | |
DNS | Kayleigh HARTOG | LB2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junioren C 8 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris KLEIWEG | LC2 | NED | 1.35,63 | PR SB | |
2 | Rosa BUIJS | LC2 | NED | 1.36,39 | PR SB | |
3 | Blanche CARDINAL TREMBLAY | LC1 | CAN | 1.37,30 | PR SB | |
4 | Susanne PRINS | LC2 | NED | 1.38,90 | ||
5 | Vera op den BROUW | LC2 | NED | 1.39,15 | PR SB | |
6 | Jopie VON LINDERN | LC2 | NED | 1.39,53 | ||
7 | Saar RUSSCHER | LC1 | NED | 1.40,02 | ||
8 | Kiki van SCHAIK | LC2 | NED | 1.40,18 | ||
9 | Kiek STRAATHOF | LC1 | NED | 1.40,50 | PR SB | |
10 | Caitlin KOENEN | LC2 | NED | 1.41,19 | PR SB | |
11 | Anne van DUUREN | LC1 | NED | 1.42,28 | PR SB | |
12 | Famke HOGENBOOM | LC2 | NED | 1.42,35 | PR SB | |
13 | Lieke van der MEER | LC2 | NED | 1.42,47 | SB | |
14 | Romée HOUDIJK | LC2 | NED | 1.43,63 | ||
15 | Lente RIETVELD | LC2 | NED | 1.44,00 | ||
16 | Amanda van LEEUWEN | LC1 | NED | 1.44,43 | SB | |
17 | Ivanka KOGELMAN | LC1 | NED | 1.45,30 | ||
18 | Jette ZONNEVELD | LC2 | NED | 1.53,27 | ||
19 | Hilde DIJKERS | LC2 | NED | 1.57,58 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names