Landelijke Selectie NK Allround Junioren A en B
Tilburg (NED) 18 - 19 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men - Junioren A 18 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armand BROOS | MA2 | NED | 37,70 | ||
2 | Max de GRAAF | MA2 | NED | 38,18 | ||
3 | Jarno VERHEIJ | MA2 | NED | 38,67 | ||
4 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 38,68 | ||
5 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 38,82 | ||
6 | Boika MAAS | MA1 | NED | 38,93 | ||
7 | Colin SCHRIJVER | MA2 | NED | 39,04 | ||
8 | Stephan CLAZING | MA1 | NED | 39,06 | ||
9 | Jarno PLUIJGERS | MA1 | NED | 39,11 | ||
10 | Bram van ESSEN | MA1 | NED | 39,14 | ||
11 | Willem van der GOES | MA2 | NED | 39,30 | ||
12 | Remco LANGEMAIRE | MA2 | NED | 39,36 | ||
13 | Tijn SMIT | MA2 | NED | 39,42 | ||
14 | Cas HOORNEMAN | MA2 | NED | 39,69 | ||
15 | Luca HEESEN | MA1 | NED | 39,76 | ||
16 | Ruben van RANDERAAT | MA2 | NED | 40,13 | ||
17 | Lars WOELDERS | MA1 | NED | 40,24 | ||
18 | David HOLMES | MA1 | NED | 40,39 | ||
19 | Jesse de LANGE | MA1 | NED | 40,46 | ||
20 | Jitse BREEUWSMA | MA2 | NED | 40,53 | ||
21 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 40,59 | ||
22 | Rick de RUIJGT | MA1 | NED | 40,80 | ||
23 | Mathijs van ZWIETEN | MA1 | NED | 41,17 | ||
24 | Joost DEKKERS | MA1 | NED | 41,54 | ||
WDR | Mervin MAATMAN | MA1 | NED | WDR | ||
WDR | Klaas POORTINGA | MA2 | NED | WDR |
1500m Men - Junioren A 18 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boika MAAS | MA1 | NED | 1.57,59 | ||
2 | Max de GRAAF | MA2 | NED | 1.58,48 | ||
2 | Jarno VERHEIJ | MA2 | NED | 1.58,48 | ||
4 | Cas HOORNEMAN | MA2 | NED | 1.59,50 | ||
5 | Armand BROOS | MA2 | NED | 1.59,78 | ||
6 | Tijn SMIT | MA2 | NED | 1.59,82 | ||
7 | David HOLMES | MA1 | NED | 1.59,95 | ||
8 | Jarno PLUIJGERS | MA1 | NED | 1.59,98 | ||
9 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 2.00,09 | ||
10 | Ruben van RANDERAAT | MA2 | NED | 2.00,17 | ||
11 | Willem van der GOES | MA2 | NED | 2.00,46 | ||
12 | Colin SCHRIJVER | MA2 | NED | 2.00,75 | ||
13 | Remco LANGEMAIRE | MA2 | NED | 2.00,85 | ||
14 | Mathijs van ZWIETEN | MA1 | NED | 2.00,97 | ||
15 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 2.01,01 | ||
16 | Jesse de LANGE | MA1 | NED | 2.01,19 | ||
17 | Lars WOELDERS | MA1 | NED | 2.02,10 | ||
18 | Bram van ESSEN | MA1 | NED | 2.02,35 | ||
19 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 2.02,98 | ||
20 | Rick de RUIJGT | MA1 | NED | 2.03,41 | ||
21 | Stephan CLAZING | MA1 | NED | 2.03,89 | ||
22 | Jitse BREEUWSMA | MA2 | NED | 2.04,83 | ||
23 | Luca HEESEN | MA1 | NED | 2.05,02 | ||
24 | Joost DEKKERS | MA1 | NED | 2.07,40 | ||
WDR | Mervin MAATMAN | MA1 | NED | WDR | ||
WDR | Klaas POORTINGA | MA2 | NED | WDR |
500m Men - Junioren B 18 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stein de WIT | MB1 | NED | 38,83 | ||
2 | Mees HULST | MB2 | NED | 39,04 | ||
3 | Gijs KAMP | MB1 | NED | 39,15 | ||
4 | Timo LAMME | MB1 | NED | 39,18 | ||
4 | Sjors TETTERO | MB2 | NED | 39,18 | ||
6 | Stijn BEEKELAAR | MB1 | NED | 39,20 | ||
7 | Matthieu HOLLAAR | MB2 | NED | 39,27 | ||
8 | Jasper SINKE | MB2 | NED | 39,69 | ||
9 | Max BERGSMA | MB1 | NED | 39,71 | ||
10 | Jorn de VRIES (2004) | MB1 | NED | 39,86 | ||
11 | Mads KUIKEN | MB2 | NED | 39,97 | ||
11 | Danny VERDEL | MB2 | NED | 39,97 | ||
13 | Sem de LEEUW | MB2 | NED | 40,02 | ||
14 | Pascal PALMANS | MB2 | NED | 40,08 | ||
15 | Thomas de LANGE | MB2 | NED | 40,12 | ||
16 | Meinte MELLEMA | MB1 | NED | 40,14 | ||
17 | Jesse VOLLAARD | MB2 | NED | 40,26 | ||
18 | Eskil HUITING | MB1 | NED | 40,35 | ||
19 | Bas HUTTENHUIS | MB2 | NED | 40,36 | ||
20 | Jelle KOELEMAN | MB1 | NED | 40,52 | ||
21 | Jonathan PENNINGA | MB2 | NED | 40,54 | ||
22 | Ruben KOK | MB2 | NED | 40,69 | ||
23 | Joep HOFSTEDE | MB2 | NED | 40,90 | ||
24 | Stijn van de BUNT | MB1 | NED | 40,92 | ||
25 | Ofke TEEKENS (2003) | MB1 | NED | 40,95 | ||
25 | Mats ten CATE | MB1 | NED | 40,95 | ||
27 | Pieter SIJBRANDIJ | MB2 | NED | 41,12 | ||
28 | Jasper KROMMENHOEK | MB1 | NED | 42,15 |
1500m Men - Junioren B 18 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matthieu HOLLAAR | MB2 | NED | 2.00,66 | ||
2 | Stijn BEEKELAAR | MB1 | NED | 2.02,24 | ||
3 | Sjors TETTERO | MB2 | NED | 2.02,29 | ||
4 | Stijn van de BUNT | MB1 | NED | 2.02,37 | ||
5 | Max BERGSMA | MB1 | NED | 2.02,44 | ||
6 | Bas HUTTENHUIS | MB2 | NED | 2.02,45 | ||
7 | Jorn de VRIES (2004) | MB1 | NED | 2.02,71 | ||
8 | Stein de WIT | MB1 | NED | 2.03,29 | ||
9 | Jonathan PENNINGA | MB2 | NED | 2.03,31 | ||
10 | Timo LAMME | MB1 | NED | 2.03,66 | ||
11 | Mees HULST | MB2 | NED | 2.03,82 | ||
12 | Jelle KOELEMAN | MB1 | NED | 2.03,95 | ||
13 | Pieter SIJBRANDIJ | MB2 | NED | 2.03,96 | ||
14 | Jesse VOLLAARD | MB2 | NED | 2.04,47 | ||
15 | Jasper KROMMENHOEK | MB1 | NED | 2.04,50 | ||
16 | Danny VERDEL | MB2 | NED | 2.04,52 | ||
17 | Jasper SINKE | MB2 | NED | 2.04,53 | ||
18 | Thomas de LANGE | MB2 | NED | 2.04,64 | ||
19 | Pascal PALMANS | MB2 | NED | 2.05,17 | ||
20 | Mats ten CATE | MB1 | NED | 2.05,37 | ||
21 | Gijs KAMP | MB1 | NED | 2.05,44 | ||
22 | Sem de LEEUW | MB2 | NED | 2.05,49 | ||
23 | Joep HOFSTEDE | MB2 | NED | 2.05,51 | ||
24 | Eskil HUITING | MB1 | NED | 2.05,55 | ||
25 | Ofke TEEKENS (2003) | MB1 | NED | 2.06,23 | ||
26 | Mads KUIKEN | MB2 | NED | 2.06,39 | ||
27 | Meinte MELLEMA | MB1 | NED | 2.06,63 | ||
DNS | Ruben KOK | MB2 | NED | DNS |
3000m Men - Junioren A 19 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Willem van der GOES | MA2 | NED | 4.09,60 | ||
2 | Jarno PLUIJGERS | MA1 | NED | 4.09,71 | ||
3 | Lars WOELDERS | MA1 | NED | 4.10,17 | ||
4 | Mathijs van ZWIETEN | MA1 | NED | 4.10,48 | ||
5 | Cas HOORNEMAN | MA2 | NED | 4.10,64 | ||
6 | David HOLMES | MA1 | NED | 4.13,24 | ||
7 | Tijn SMIT | MA2 | NED | 4.13,52 | ||
8 | Jesse de LANGE | MA1 | NED | 4.14,42 | ||
9 | Jarno VERHEIJ | MA2 | NED | 4.14,63 | ||
10 | Armand BROOS | MA2 | NED | 4.15,49 | ||
11 | Max de GRAAF | MA2 | NED | 4.16,29 | ||
12 | Ruben van RANDERAAT | MA2 | NED | 4.18,45 | ||
13 | Colin SCHRIJVER | MA2 | NED | 4.18,53 | ||
14 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 4.21,24 | ||
15 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 4.21,96 | ||
16 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 4.22,35 | ||
17 | Boika MAAS | MA1 | NED | 4.22,75 | ||
18 | Rick de RUIJGT | MA1 | NED | 4.23,32 | ||
19 | Remco LANGEMAIRE | MA2 | NED | 4.23,48 | ||
20 | Joost DEKKERS | MA1 | NED | 4.25,17 | ||
21 | Bram van ESSEN | MA1 | NED | 4.26,24 | SB | |
22 | Luca HEESEN | MA1 | NED | 4.34,03 | ||
23 | Jitse BREEUWSMA | MA2 | NED | 4.34,99 |
SB - Season Best
3000m Men - Junioren B 19 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelle KOELEMAN | MB1 | NED | 4.13,57 | ||
2 | Jesse VOLLAARD | MB2 | NED | 4.13,80 | ||
3 | Stijn van de BUNT | MB1 | NED | 4.15,44 | ||
4 | Pieter SIJBRANDIJ | MB2 | NED | 4.16,37 | ||
5 | Max BERGSMA | MB1 | NED | 4.20,49 | ||
6 | Thomas de LANGE | MB2 | NED | 4.21,39 | ||
7 | Stijn BEEKELAAR | MB1 | NED | 4.21,63 | ||
8 | Bas HUTTENHUIS | MB2 | NED | 4.22,24 | ||
9 | Jasper KROMMENHOEK | MB1 | NED | 4.22,27 | ||
10 | Matthieu HOLLAAR | MB2 | NED | 4.22,52 | ||
11 | Jasper SINKE | MB2 | NED | 4.24,13 | ||
12 | Mads KUIKEN | MB2 | NED | 4.24,98 | ||
13 | Gijs KAMP | MB1 | NED | 4.25,10 | PR SB | |
14 | Mats ten CATE | MB1 | NED | 4.25,11 | ||
15 | Sjors TETTERO | MB2 | NED | 4.25,15 | ||
16 | Meinte MELLEMA | MB1 | NED | 4.25,46 | ||
17 | Jonathan PENNINGA | MB2 | NED | 4.25,89 | ||
18 | Ofke TEEKENS (2003) | MB1 | NED | 4.26,02 | ||
19 | Sem de LEEUW | MB2 | NED | 4.26,88 | ||
20 | Mees HULST | MB2 | NED | 4.26,90 | ||
21 | Jorn de VRIES (2004) | MB1 | NED | 4.27,51 | ||
22 | Danny VERDEL | MB2 | NED | 4.28,03 | ||
23 | Joep HOFSTEDE | MB2 | NED | 4.30,14 | ||
24 | Pascal PALMANS | MB2 | NED | 4.31,06 | ||
25 | Stein de WIT | MB1 | NED | 4.36,98 | ||
26 | Eskil HUITING | MB1 | NED | 4.38,14 | ||
27 | Timo LAMME | MB1 | NED | 4.42,89 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names