FryslanCup - Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o
Heerenveen (NED) 10 February 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
Men
Name | 500m | 1000m | 1500m | 3000m | 100m | 300m | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jornt DIJK | MA2 | NED | 38,22 | (1) | 1.14,75 | (1) | |||||||||
Bram van ESSEN | MA1 | NED | 38,38 | (2) PR | 10,53 | (1) SB | 24,71 | (1) SB | |||||||
Stephane BARBERA | MN1 | ESP | 38,90 | (3) | WDR | ||||||||||
Jesse de LANGE | MA1 | NED | 39,15 | (4) PR | 1.53,04 | (2) PR | |||||||||
Otto van de POL | M35 | NED | 39,44 | (5) SB | 1.53,64 | (3) SB | |||||||||
Marthijn MULDER | MN3 | NED | 39,63 | (6) PR | 1.52,79 | (1) | |||||||||
Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 39,77 | (7) | 1.58,10 | (4) PR | |||||||||
Jan van der STOUWE | M50 | NED | 40,75 | (8) | WDR | ||||||||||
Friso van der BIJL | MA1 | NED | 41,25 | (9) PR | 1.20,75 | (3) | |||||||||
Laurens TAEKEMA | M40 | NED | 41,49 | (10) SB | 11,53 | (2) | WDR | ||||||||
Mike EGBERTS | M40 | NED | 42,60 | (11) PR | 2.10,63 | (5) PR | |||||||||
Piet SIEMONSMA | M65 | NED | 43,30 | (12) | 1.27,45 | (5) | |||||||||
Bertus BARON | MA1 | NED | 43,50 | (13) PR | 2.13,70 | (6) SB | |||||||||
Otto DIJKSTRA | M55 | NED | 43,76 | (14) | 1.26,59 | (4) | |||||||||
Kerst OENEMA | M40 | NED | 47,04 | (15) SB | 1.35,01 | (6) SB | |||||||||
Nykle DIJKSTRA | MSA | NED | 47,32 | (16) | 12,05 | (3) SB | 29,28 | (2) SB | |||||||
Kevin van CLEEF | M35 | NED | 52,23 | (17) | 2.33,56 | (7) | |||||||||
Tsjomme DIJKSTRA | M30 | NED | 53,99 | (18) | 12,68 | (4) | 31,42 | (3) SB | |||||||
Klaas JONGEMA | M55 | NED | DNS | DNS | |||||||||||
Nicolas FOURNIER | MA2 | FRA | 1.17,01 | (2) | |||||||||||
Wessel HORLINGS | MN1 | NED | 4.04,75 | (1) PR | |||||||||||
Guillaume VISSER | MA2 | NED | 4.07,25 | (2) PR | |||||||||||
Gerben GERBRANDIJ | MN1 | NED | 4.14,12 | (3) | |||||||||||
Wopko FABER | M45 | NED | 4.28,59 | (4) PR | |||||||||||
Leon PRIEST | MN2 | NED | 4.36,72 | (5) PR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names