FryslanCup Finale Jun. C/B + Gewestelijke Wedstr. A Jun. en Ouder
Heerenveen (NED) 7 March 2022 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mads KUIKEN | MA2 | NED | 37,38 | PR SB | |
2 | Jort BOOMHOUWER | MN4 | NED | 37,80 | ||
3 | Michiel de JONG | MA2 | NED | 37,88 | ||
4 | Jesse de LANGE | MN1 | NED | 37,90 | PR SB | |
5 | Jorn HOLWERDA | MN2 | NED | 38,01 | ||
6 | Bram van ESSEN | MN1 | NED | 38,05 | ||
7 | Lars STRAVER | MA1 | NED | 39,18 | ||
8 | Sipke SIJTSEMA | MA2 | NED | 39,20 | SB | |
9 | Willem BEKKEMA | MA1 | NED | 39,71 | ||
10 | Ties ROEMERS | MA1 | NED | 39,94 | ||
11 | Lars MEIJER (2004) | MA1 | NED | 40,26 | ||
12 | Tudor PRISADA | MA2 | FIN | 41,73 | SB | |
13 | Laurens TAEKEMA | M40 | NED | 41,96 | ||
14 | Cor BORST | MA1 | NED | 42,96 | ||
15 | Stefan van der MEER | MN2 | NED | 45,09 | ||
16 | Sytse de VRIES | MN4 | NED | 45,48 | ||
17 | Doede WIND | M45 | NED | 45,52 | ||
DNS | Piet SIEMONSMA | M65 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jesse de LANGE | MN1 | NED | 1.12,97 | PR SB | |
2 | Jort BOOMHOUWER | MN4 | NED | 1.14,20 | ||
3 | Michiel de JONG | MA2 | NED | 1.14,97 | SB | |
4 | Bram van ESSEN | MN1 | NED | 1.15,14 | ||
5 | Jorn HOLWERDA | MN2 | NED | 1.17,47 | ||
6 | Ties ROEMERS | MA1 | NED | 1.20,90 | ||
7 | Lars STRAVER | MA1 | NED | 1.21,34 | ||
8 | Doede WIND | M45 | NED | 1.29,57 | PR SB | |
WDR | Willem BEKKEMA | MA1 | NED | WDR | ||
WDR | Lars MEIJER (2004) | MA1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sipke SIJTSEMA | MA2 | NED | 1.57,47 | ||
2 | Mads KUIKEN | MA2 | NED | 2.00,33 | SB | |
3 | Cor BORST | MA1 | NED | 2.09,97 | PR SB | |
4 | Stefan van der MEER | MN2 | NED | 2.11,25 | ||
5 | Sytse de VRIES | MN4 | NED | 2.14,68 | PR SB | |
6 | Tudor PRISADA | MA2 | FIN | 2.18,35 | SB | |
DNS | Piet SIEMONSMA | M65 | NED | DNS | ||
WDR | Laurens TAEKEMA | M40 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasper KNULST | M45 | NED | 4.47,90 |
500m Men - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan TALSMA | MB2 | NED | 36,91 | PR SB | |
2 | Robbert-Jan van HARDEVELD | MB1 | NED | 39,00 | PR SB | |
3 | Jilles TJOELKER | MB2 | NED | 39,25 | PR SB | |
4 | Jurjen HIEMSTRA | MB2 | NED | 39,30 | ||
5 | Sietse de VRIES | MB1 | NED | 39,35 | PR SB | |
6 | Chris de VELDE | MB1 | NED | 40,18 | ||
7 | Johan BOUWHUIS | MB1 | NED | 40,38 | ||
8 | Marijn BLANKEN | MB1 | NED | 41,98 | ||
9 | Tymen BOK | MB1 | NED | 43,23 | PR SB | |
DQ | Mats BENDIJK | MB1 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Men - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robbert-Jan van HARDEVELD | MB1 | NED | 39,17 | ||
2 | Sietse de VRIES | MB1 | NED | 40,07 | ||
3 | Chris de VELDE | MB1 | NED | 40,39 | ||
4 | Tymen BOK | MB1 | NED | 43,69 |
1000m Men - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan TALSMA | MB2 | NED | 1.13,90 | PR SB | |
2 | Jurjen HIEMSTRA | MB2 | NED | 1.17,15 | PR SB | |
3 | Jilles TJOELKER | MB2 | NED | 1.19,21 | PR SB | |
4 | Johan BOUWHUIS | MB1 | NED | 1.19,65 | PR SB | |
5 | Marijn BLANKEN | MB1 | NED | 1.24,33 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mats BENDIJK | MB1 | NED | 1.54,15 | ||
2 | Sietse de VRIES | MB1 | NED | 2.00,06 | PR SB | |
3 | Chris de VELDE | MB1 | NED | 2.03,64 | ||
4 | Tymen BOK | MB1 | NED | 2.09,53 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Men - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RIETVELD | MC2 | NED | 39,47 | PR SB | |
2 | Colin BREED | MC2 | NED | 39,81 | ||
3 | Mats WESTRA (2007) | MC2 | NED | 40,67 | PR SB | |
4 | Floris van HARDEVELD | MC1 | NED | 40,76 | PR SB | |
5 | Niek BIJMA | MC1 | NED | 41,38 | PR SB | |
6 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MC1 | NED | 42,23 | PR SB | |
7 | Pieter ZIJLSTRA | MC1 | NED | 44,04 | PR SB | |
8 | Bjorn KOEN | MC1 | NED | 47,20 | PR SB | |
9 | Atte de HAAN | MC1 | NED | 48,96 | ||
10 | Sem de VRIES | MC1 | NED | 53,60 | ||
DNF | Berend LANGE | MC1 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Men - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RIETVELD | MC2 | NED | 39,59 | ||
2 | Mats WESTRA (2007) | MC2 | NED | 41,00 | ||
3 | Floris van HARDEVELD | MC1 | NED | 41,20 | ||
4 | Bjorn KOEN | MC1 | NED | 48,66 | ||
5 | Atte de HAAN | MC1 | NED | 49,23 | ||
6 | Sem de VRIES | MC1 | NED | 54,58 |
1000m Men - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niek BIJMA | MC1 | NED | 1.25,02 | ||
2 | Jelte HELLINGA | MC1 | NED | 1.27,52 | PR SB | |
3 | Huub ADEMA | MC1 | NED | 1.29,03 | ||
4 | Jorben van der WAL | MC2 | NED | 1.33,08 | PR SB | |
5 | Wessel JACOBS-MONSEES | MC2 | NED | 1.35,81 | PR SB | |
6 | Jesse TUINSTRA | MC1 | NED | 1.36,05 | PR SB | |
7 | Atte de HAAN | MC1 | NED | 1.38,52 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RIETVELD | MC2 | NED | 2.00,27 | PR SB | |
2 | Colin BREED | MC2 | NED | 2.03,08 | PR SB | |
3 | Mats WESTRA (2007) | MC2 | NED | 2.04,54 | PR SB | |
4 | Thijs WIERSMA | MC1 | NED | 2.05,84 | PR SB | |
5 | Berend LANGE | MC1 | NED | 2.06,13 | PR SB | |
6 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MC1 | NED | 2.10,76 | PR SB | |
7 | Pieter ZIJLSTRA | MC1 | NED | 2.16,30 | PR SB | |
8 | Joop SINNEMA | MC2 | NED | 2.17,07 | ||
9 | Robbin de JAGER | MC2 | NED | 2.18,06 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names