2nd Summer Speed Skating Competition for Children and Youth II Największe Letnie Zawody Dzieci i Młodzieży w Łyżwiarstwie Szybkim
Tomaszów-Mazowiecki (POL) 29 - 30 July 2023 Source: arenalodowa.pl
500m Women - Open 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra KRÓLIKOWSKA | LA1 | POL | 44,22 | SB | |
2 | Hanna NATIUK | LA1 | UKR | 45,81 | PR SB | |
3 | Laura MICHALSKA | LA1 | POL | 45,89 | SB | |
4 | Alicja TOMCZAK | LA1 | POL | 46,88 | SB | |
5 | Margaryta LUPEKHA | LC1 | UKR | 51,73 | PR SB | |
6 | Mariia HRZHEHORZHEVSKA | LA2 | UKR | 51,88 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Open 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra KRÓLIKOWSKA | LA1 | POL | 1.31,75 | SB | |
2 | Hanna NATIUK | LA1 | UKR | 1.32,33 | PR SB | |
3 | Laura MICHALSKA | LA1 | POL | 1.34,15 | SB | |
4 | Alicja TOMCZAK | LA1 | POL | 1.38,89 | SB | |
5 | Margaryta LUPEKHA | LC1 | UKR | 1.48,51 | PR SB | |
6 | Mariia HRZHEHORZHEVSKA | LA2 | UKR | 2.01,00 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior C2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena WĘGLARSKA | LC2 | POL | 43,48 | SB | |
2 | Julia GOŁOS | LC2 | POL | 43,92 | SB | |
3 | Lena BUDZAN | LC2 | POL | 44,35 | SB | |
4 | Patrycja TURLIK | LC2 | POL | 44,68 | SB | |
5 | Hania PAPIS | LC2 | POL | 45,43 | SB | |
6 | Klementyna NOWAK | LC2 | POL | 46,16 | SB | |
7 | Lena WERYSZKO | LC2 | POL | 47,71 | SB | |
8 | Kinga POLAK | LC2 | POL | 47,77 | SB | |
9 | Nikola SOŁTYSIAK | LC2 | POL | 48,65 | SB | |
10 | Matylda GRZANECKA | LC2 | POL | 48,68 | SB | |
11 | Brygida WRÓBEL | LC2 | POL | 48,80 | SB | |
12 | Julia PIETRAK | LC2 | POL | 49,16 | SB | |
13 | Jagna WROŃSKA | LC2 | POL | 49,49 | SB | |
14 | Hanna HENIG | LC2 | POL | 50,78 | SB | |
15 | Maja SOSNOWSKA | LC2 | POL | 50,79 | SB | |
16 | Lena KONDASZEWSKA | LC2 | POL | 51,06 | SB | |
17 | Nadia MICHTA | LC2 | POL | 51,50 | SB | |
DNS | Olimpia NOWAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Zofia LECHOWSKA | LC2 | POL | DNS |
SB - Season Best
1000m Women - Junior C2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena WĘGLARSKA | LC2 | POL | 1.29,76 | SB | |
2 | Lena BUDZAN | LC2 | POL | 1.30,47 | SB | |
3 | Julia GOŁOS | LC2 | POL | 1.31,14 | SB | |
4 | Patrycja TURLIK | LC2 | POL | 1.32,30 | SB | |
5 | Klementyna NOWAK | LC2 | POL | 1.34,44 | SB | |
6 | Hania PAPIS | LC2 | POL | 1.37,21 | SB | |
7 | Lena WERYSZKO | LC2 | POL | 1.37,67 | SB | |
8 | Kinga POLAK | LC2 | POL | 1.38,52 | SB | |
9 | Jagna WROŃSKA | LC2 | POL | 1.39,86 | SB | |
10 | Matylda GRZANECKA | LC2 | POL | 1.40,64 | SB | |
11 | Brygida WRÓBEL | LC2 | POL | 1.40,70 | SB | |
12 | Julia PIETRAK | LC2 | POL | 1.40,90 | SB | |
13 | Hanna HENIG | LC2 | POL | 1.45,66 | SB | |
14 | Nadia MICHTA | LC2 | POL | 1.46,08 | SB | |
15 | Maja SOSNOWSKA | LC2 | POL | 1.46,84 | SB | |
DNS | Nikola SOŁTYSIAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Lena KONDASZEWSKA | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Olimpia NOWAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Zofia LECHOWSKA | LC2 | POL | DNS |
SB - Season Best
500m Women - Junior C1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SYGUŁA | LC1 | POL | 43,99 | SB | |
2 | Zofia MARSZAŁEK | LC1 | POL | 44,44 | SB | |
3 | Hanna OBIREK | LC1 | POL | 45,89 | SB | |
4 | Wiktoria DUDEK | LC1 | POL | 46,51 | SB | |
5 | Aleksandra SUROWIEC | LC1 | POL | 48,98 | SB | |
6 | Pola BIŁYK | LC1 | POL | 49,67 | SB | |
7 | Julia JÓŹWIK | LC1 | POL | 49,93 | SB | |
8 | Julia CHARYTON | LC1 | POL | 50,58 | PR SB | |
9 | Dominika MESZKA | LC1 | POL | 50,70 | SB | |
10 | Zofia PAWLIK | LC1 | POL | 51,76 | SB | |
11 | Nadia LEJMAN | LC1 | POL | 53,70 | SB | |
11 | Blanka PETRYKOWSKA | LC1 | POL | 53,70 | SB | |
13 | Hanna BŁAŻEJEWSKA | LC1 | POL | 1.02,42 | SB | |
DQ | Agata SZEPETA | LC1 | POL | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junior C1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SYGUŁA | LC1 | POL | 1.29,13 | SB | |
2 | Zofia MARSZAŁEK | LC1 | POL | 1.31,06 | SB | |
3 | Hanna OBIREK | LC1 | POL | 1.34,45 | SB | |
4 | Wiktoria DUDEK | LC1 | POL | 1.36,43 | SB | |
5 | Pola BIŁYK | LC1 | POL | 1.42,46 | PR SB | |
6 | Aleksandra SUROWIEC | LC1 | POL | 1.43,10 | SB | |
7 | Nadia LEJMAN | LC1 | POL | 1.43,29 | SB | |
8 | Julia JÓŹWIK | LC1 | POL | 1.43,35 | SB | |
9 | Hanna BŁAŻEJEWSKA | LC1 | POL | 1.44,35 | SB | |
10 | Dominika MESZKA | LC1 | POL | 1.46,50 | SB | |
11 | Julia CHARYTON | LC1 | POL | 1.46,89 | PR SB | |
12 | Blanka PETRYKOWSKA | LC1 | POL | 1.49,65 | SB | |
13 | Zofia PAWLIK | LC1 | POL | 1.53,63 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior D2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata KOBUS | LYA | POL | 44,66 | SB | |
2 | Oliwia DYDEK | LYA | POL | 46,40 | SB | |
3 | Dominika CZECH | LYA | POL | 47,02 | SB | |
4 | Nela FUŁAWKA | LYA | POL | 48,17 | PR SB | |
5 | Renata VERESHCHAHINA | LYA | POL | 48,33 | SB | |
6 | Roksana POLAK | LYA | POL | 48,54 | SB | |
7 | Anna NOWACKA | LYA | POL | 50,02 | SB | |
8 | Małgorzata MACHNICKA | LYA | POL | 50,20 | SB | |
9 | Małgorzata LITWITZ | LYA | POL | 50,77 | PR SB | |
10 | Julia STEC | LYA | POL | 50,78 | SB | |
11 | Zofia JESKE | LYA | POL | 52,44 | SB | |
12 | Maja SHTEFAN | LYA | POL | 52,46 | PR SB | |
13 | Maja OSTROWSKA | LYA | POL | 52,95 | SB | |
13 | Maja KRÓL | LYA | POL | 52,95 | SB | |
15 | Kaja SOBIECKA | LYA | POL | 56,92 | PR SB | |
16 | Anna BIERNACKA | LYA | POL | 57,16 | SB | |
17 | Magdalena SOCHA | LYA | POL | 59,84 | SB | |
18 | Nadia MALESZA | LYA | POL | 1.02,04 | PR SB | |
19 | Maja BŁASZCZYK | LYA | POL | 1.07,17 | SB | |
20 | Pola RUTECKA | LYA | POL | 1.07,18 | SB | |
DNF | Antonina FAŁEK | LYA | POL | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junior D2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata KOBUS | LYA | POL | 45,00 | ||
2 | Oliwia DYDEK | LYA | POL | 46,35 | SB | |
3 | Dominika CZECH | LYA | POL | 46,92 | SB | |
4 | Roksana POLAK | LYA | POL | 48,13 | SB | |
5 | Renata VERESHCHAHINA | LYA | POL | 48,25 | SB | |
6 | Nela FUŁAWKA | LYA | POL | 48,31 | ||
7 | Maja OSTROWSKA | LYA | POL | 48,90 | SB | |
8 | Anna NOWACKA | LYA | POL | 50,12 | ||
9 | Małgorzata LITWITZ | LYA | POL | 50,23 | PR SB | |
10 | Małgorzata MACHNICKA | LYA | POL | 50,84 | ||
11 | Magdalena SOCHA | LYA | POL | 51,22 | SB | |
12 | Zofia JESKE | LYA | POL | 52,42 | SB | |
13 | Maja SHTEFAN | LYA | POL | 52,51 | ||
14 | Maja KRÓL | LYA | POL | 53,10 | ||
15 | Anna BIERNACKA | LYA | POL | 56,63 | SB | |
16 | Kaja SOBIECKA | LYA | POL | 57,18 | ||
17 | Nadia MALESZA | LYA | POL | 1.02,42 | ||
18 | Pola RUTECKA | LYA | POL | 1.05,50 | PR SB | |
DNS | Julia STEC | LYA | POL | DNS | ||
DNS | Maja BŁASZCZYK | LYA | POL | DNS | ||
DNS | Antonina FAŁEK | LYA | POL | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior D1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liliana STRZYŻ | LYB | POL | 49,01 | SB | |
2 | Zofia SZCZĘSNA | LYB | POL | 49,37 | SB | |
3 | Kornelia DYLĄG | LYB | POL | 50,33 | SB | |
4 | Alicja PODSKARBI | LYB | POL | 51,92 | SB | |
5 | Antonina LUDWICKA | LYB | POL | 52,04 | SB | |
6 | Maja LEWICKA | LYB | POL | 52,51 | SB | |
7 | Zofia FRANKIEWICZ | LYB | POL | 53,83 | PR SB | |
8 | Antonina JABRZYK | LYB | POL | 54,03 | PR SB | |
9 | Weronika MARSZAŁEK | LYB | POL | 54,52 | PR SB | |
10 | Oliwia MACHNICKA | LYB | POL | 55,68 | PR SB | |
11 | Zuzanna WITKOWSKA | LYB | POL | 57,27 | PR SB | |
12 | Maja WOJCIECHOWSKA | LYB | POL | 57,38 | SB | |
13 | Aleksandra BANASIK | LYB | POL | 57,77 | SB | |
14 | Iga ŻMUDZIŃSKA | LYB | POL | 58,83 | SB | |
15 | Maja NOWAK | LYB | POL | 58,92 | PR SB | |
16 | Julia SKŁADOWSKA | LYB | POL | 1.04,82 | PR SB | |
17 | Helena WIRSZEWSKA | LYB | POL | 1.08,05 | PR SB | |
18 | Nikola DĄBROWSKA | LYB | POL | 1.08,20 | SB | |
19 | Paulina NOWICKA | LYB | POL | 1.09,19 | PR SB | |
20 | Nikola WOŁCZYK | LYB | POL | 1.11,08 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junior D1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia SZCZĘSNA | LYB | POL | 49,03 | SB | |
2 | Liliana STRZYŻ | LYB | POL | 49,20 | ||
3 | Antonina LUDWICKA | LYB | POL | 51,04 | SB | |
4 | Kornelia DYLĄG | LYB | POL | 51,14 | ||
5 | Alicja PODSKARBI | LYB | POL | 51,33 | PR SB | |
6 | Maja LEWICKA | LYB | POL | 53,17 | ||
7 | Antonina JABRZYK | LYB | POL | 54,16 | ||
8 | Zofia FRANKIEWICZ | LYB | POL | 55,03 | ||
9 | Weronika MARSZAŁEK | LYB | POL | 55,07 | ||
10 | Maja WOJCIECHOWSKA | LYB | POL | 55,19 | PR SB | |
11 | Oliwia MACHNICKA | LYB | POL | 55,50 | PR SB | |
12 | Nikola DĄBROWSKA | LYB | POL | 56,09 | SB | |
13 | Iga ŻMUDZIŃSKA | LYB | POL | 57,44 | SB | |
14 | Zuzanna WITKOWSKA | LYB | POL | 57,47 | ||
15 | Aleksandra BANASIK | LYB | POL | 57,78 | ||
16 | Maja NOWAK | LYB | POL | 59,42 | ||
17 | Nikola WOŁCZYK | LYB | POL | 1.02,65 | PR SB | |
18 | Julia SKŁADOWSKA | LYB | POL | 1.05,35 | ||
19 | Helena WIRSZEWSKA | LYB | POL | 1.05,99 | PR SB | |
20 | Paulina NOWICKA | LYB | POL | 1.07,66 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Junior E2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna GAWRON | LYC | POL | 12,41 | SB | |
2 | Julia KUDRYCKA | LYC | POL | 12,57 | SB | |
3 | Laura ABRATKIEWICZ | LYC | POL | 13,25 | SB | |
4 | Ivanna ROZUMETZ | LYC | POL | 13,46 | SB | |
5 | Maja LENART | LYC | POL | 13,47 | SB | |
6 | Weronika GIERAS | LYC | POL | 13,81 | SB | |
7 | Zofia STĘPNIAKOWSKA | LYC | POL | 13,90 | SB | |
8 | Amelia KRUL | LYC | POL | 14,58 | SB | |
9 | Aniela WIRSZEWSKA | LYC | POL | 14,85 | SB | |
10 | Alina GRAŁEK | LYC | POL | 14,98 | SB | |
11 | Lena LACHOWSKA | LYC | POL | 15,29 | SB | |
12 | Malwina KAPUSTA | LYC | POL | 15,43 | SB |
SB - Season Best
300m Women - Junior E2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna GAWRON | LYC | POL | 30,14 | SB | |
2 | Julia KUDRYCKA | LYC | POL | 31,69 | SB | |
3 | Maja LENART | LYC | POL | 34,05 | SB | |
4 | Laura ABRATKIEWICZ | LYC | POL | 34,15 | SB | |
5 | Ivanna ROZUMETZ | LYC | POL | 34,52 | SB | |
6 | Weronika GIERAS | LYC | POL | 34,91 | SB | |
7 | Zofia STĘPNIAKOWSKA | LYC | POL | 35,74 | SB | |
8 | Amelia KRUL | LYC | POL | 36,91 | SB | |
9 | Aniela WIRSZEWSKA | LYC | POL | 39,46 | SB | |
10 | Alina GRAŁEK | LYC | POL | 42,13 | SB | |
11 | Lena LACHOWSKA | LYC | POL | 43,53 | SB | |
12 | Malwina KAPUSTA | LYC | POL | 54,89 | SB |
SB - Season Best
100m Women - Junior E1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna MOKROGULSKA | LYD | POL | 13,32 | SB | |
2 | Marcelina NOWAKOWSKA | LYD | POL | 13,61 | SB | |
3 | Julianna CZECH | LYD | POL | 13,65 | SB | |
4 | Amelia KLATKA | LYD | POL | 13,89 | SB | |
5 | Tatiana ADAMCZYK | LYD | POL | 13,99 | SB | |
6 | Tola LEJMAN | LYD | POL | 14,32 | SB | |
6 | Zuzanna STRYJEWSKA | LYD | POL | 14,32 | SB | |
8 | Emilia PIKUL | LYD | POL | 14,36 | SB | |
9 | Izabela JAROSZYŃSKA | LYD | POL | 14,43 | SB | |
10 | Alicja NEROJ | LYD | POL | 14,44 | SB | |
11 | Lidia STAWIANA | LYD | POL | 14,67 | SB | |
12 | Weronika CZUKIEWSKA | LYD | POL | 14,74 | SB | |
13 | Martyna ZIÓŁKOWSKA | LYD | POL | 14,90 | SB | |
14 | Helena SAMBORSKA | LYD | POL | 15,02 | SB | |
15 | Kira ZABIELINA | LYD | POL | 15,03 | SB | |
16 | Oleksandra VEVIUR | LYD | POL | 15,18 | SB | |
17 | Alicja SOBCZAK (2013) | LYD | POL | 15,83 | SB | |
18 | Natalia LESZCZYŃSKA | LYD | POL | 15,87 | SB | |
19 | Maria ŁAPETA | LYD | POL | 16,95 | SB | |
20 | Rozalia MACHNIJ | LYD | POL | 17,84 | SB | |
21 | Marcelina CEGLAREK | LYD | POL | 18,71 | SB |
SB - Season Best
300m Women - Junior E1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna MOKROGULSKA | LYD | POL | 34,08 | SB | |
2 | Julianna CZECH | LYD | POL | 34,72 | SB | |
3 | Tatiana ADAMCZYK | LYD | POL | 35,38 | SB | |
4 | Amelia KLATKA | LYD | POL | 35,40 | SB | |
5 | Marcelina NOWAKOWSKA | LYD | POL | 36,14 | SB | |
6 | Zuzanna STRYJEWSKA | LYD | POL | 36,62 | SB | |
7 | Alicja NEROJ | LYD | POL | 37,64 | SB | |
8 | Helena SAMBORSKA | LYD | POL | 37,99 | SB | |
9 | Weronika CZUKIEWSKA | LYD | POL | 38,08 | SB | |
10 | Lidia STAWIANA | LYD | POL | 38,22 | SB | |
11 | Izabela JAROSZYŃSKA | LYD | POL | 38,28 | SB | |
12 | Martyna ZIÓŁKOWSKA | LYD | POL | 38,65 | SB | |
13 | Tola LEJMAN | LYD | POL | 38,89 | SB | |
14 | Emilia PIKUL | LYD | POL | 40,14 | SB | |
15 | Oleksandra VEVIUR | LYD | POL | 40,99 | SB | |
16 | Kira ZABIELINA | LYD | POL | 41,59 | SB | |
17 | Alicja SOBCZAK (2013) | LYD | POL | 42,09 | SB | |
18 | Natalia LESZCZYŃSKA | LYD | POL | 43,58 | SB | |
19 | Maria ŁAPETA | LYD | POL | 45,31 | SB | |
20 | Rozalia MACHNIJ | LYD | POL | 49,72 | SB | |
21 | Marcelina CEGLAREK | LYD | POL | 54,60 | SB |
SB - Season Best
100m Women - Junior F2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria NOWAK | LYE | POL | 13,89 | SB | |
2 | Agata SOBCZAK (2014) | LYE | POL | 14,10 | SB | |
3 | Laura MORDAKA | LYE | POL | 14,20 | SB | |
4 | Julia POLAKOWSKA | LYE | POL | 14,98 | SB | |
5 | Liwia KRAJEWSKA | LYE | POL | 15,90 | SB | |
6 | Martyna GIERAS | LYE | POL | 16,21 | SB | |
7 | Zofia ŁAPETA | LYF | POL | 17,01 | SB | |
8 | Eva PASHYNSKA | LYE | POL | 18,34 | SB | |
9 | Hanna KOZŁOWSKA | LYE | POL | 18,38 | SB |
SB - Season Best
100m (2) Women - Junior F2 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata SOBCZAK (2014) | LYE | POL | 13,98 | SB | |
2 | Wiktoria NOWAK | LYE | POL | 14,00 | ||
3 | Laura MORDAKA | LYE | POL | 14,58 | ||
4 | Julia POLAKOWSKA | LYE | POL | 15,08 | ||
5 | Martyna GIERAS | LYE | POL | 16,50 | ||
6 | Zofia ŁAPETA | LYF | POL | 16,71 | SB | |
7 | Hanna KOZŁOWSKA | LYE | POL | 17,44 | SB | |
8 | Eva PASHYNSKA | LYE | POL | 17,63 | SB | |
9 | Liwia KRAJEWSKA | LYE | POL | 22,67 |
SB - Season Best
100m Women - Junior F1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicja PAŹGIER | LYF | POL | 16,35 | SB | |
2 | Zofia DEROŃ | LYF | POL | 16,87 | SB | |
3 | Katarzyna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 17,60 | SB | |
4 | Laura MAJEWSKA | LYF | POL | 17,68 | SB | |
5 | Agnieszka GRAŁEK | LYF | POL | 17,91 | SB | |
6 | Joanna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,85 | SB | |
7 | Lena ZIÓŁKOWSKA | LYF | POL | 19,20 | SB | |
8 | Amelia HOPEK | LYF | POL | 19,40 | SB | |
9 | Natalia PASTUSZAK | LYF | POL | 19,91 | SB | |
10 | Gabriela BOROWSKA | LYF | POL | 21,63 | SB | |
11 | Hanna DEROŃ | LYF | POL | 23,98 | SB | |
12 | Nela KRAJEWSKA | LYF | POL | 24,02 | SB | |
13 | Nikola BARAN | LYF | POL | 24,11 | SB |
SB - Season Best
100m (2) Women - Junior F1 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia DEROŃ | LYF | POL | 16,21 | SB | |
2 | Alicja PAŹGIER | LYF | POL | 16,84 | ||
3 | Laura MAJEWSKA | LYF | POL | 18,10 | ||
4 | Katarzyna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,20 | ||
5 | Agnieszka GRAŁEK | LYF | POL | 18,84 | ||
6 | Natalia PASTUSZAK | LYF | POL | 18,86 | SB | |
7 | Joanna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,94 | ||
8 | Lena ZIÓŁKOWSKA | LYF | POL | 19,61 | ||
9 | Amelia HOPEK | LYF | POL | 19,76 | ||
10 | Gabriela BOROWSKA | LYF | POL | 22,34 | ||
11 | Nela KRAJEWSKA | LYF | POL | 22,42 | SB | |
12 | Hanna DEROŃ | LYF | POL | 24,06 | ||
13 | Nikola BARAN | LYF | POL | 24,24 |
SB - Season Best
500m Women - Kontrolne 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amelia BOOS | LB1 | POL | 43,56 | SB | |
2 | Victoria SZEWCZYK | LB1 | POL | 44,27 | SB | |
3 | Lena HUCIK | LB1 | POL | 44,61 | SB | |
4 | Zuzanna JANISZ | LC2 | POL | 45,23 | SB | |
5 | Karolina DWOJAK | LC2 | POL | 45,89 | SB | |
6 | Dominika HALBRYT | LB2 | POL | 45,99 | SB | |
7 | Agata GLAPIŃSKA | LB2 | POL | 46,08 | SB | |
8 | Amelia KACZOR | LC1 | POL | 46,55 | SB | |
9 | Zofia SZOMBARA | LC2 | POL | 46,76 | SB | |
10 | Julia KACZOR | LC1 | POL | 47,60 | SB |
SB - Season Best
1000m Women - Kontrolne 29 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria SZEWCZYK | LB1 | POL | 1.31,38 | SB | |
2 | Lena HUCIK | LB1 | POL | 1.32,27 | SB | |
3 | Agata GLAPIŃSKA | LB2 | POL | 1.32,50 | SB | |
4 | Amelia BOOS | LB1 | POL | 1.33,63 | SB | |
5 | Zuzanna JANISZ | LC2 | POL | 1.33,81 | SB | |
6 | Amelia KACZOR | LC1 | POL | 1.35,24 | SB | |
7 | Karolina DWOJAK | LC2 | POL | 1.36,52 | SB | |
7 | Julia KACZOR | LC1 | POL | 1.36,52 | SB | |
9 | Zofia SZOMBARA | LC2 | POL | 1.37,79 | SB | |
DNS | Dominika HALBRYT | LB2 | POL | DNS |
SB - Season Best
500m Women - Open 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra KRÓLIKOWSKA | LA1 | POL | 45,49 | ||
2 | Laura MICHALSKA | LA1 | POL | 45,52 | SB | |
3 | Hanna NATIUK | LA1 | UKR | 45,81 | PR SB | |
4 | Alicja TOMCZAK | LA1 | POL | 46,88 | SB | |
5 | Margaryta LUPEKHA | LC1 | UKR | 51,41 | PR SB | |
6 | Mariia HRZHEHORZHEVSKA | LA2 | UKR | 1.05,33 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Open 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna NATIUK | LA1 | UKR | 1.31,80 | PR SB | |
2 | Laura MICHALSKA | LA1 | POL | 1.33,10 | SB | |
3 | Aleksandra KRÓLIKOWSKA | LA1 | POL | 1.33,39 | ||
4 | Alicja TOMCZAK | LA1 | POL | 1.38,46 | SB | |
5 | Mariia HRZHEHORZHEVSKA | LA2 | UKR | 1.44,13 | SB | |
6 | Margaryta LUPEKHA | LC1 | UKR | 1.46,01 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior C2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia GOŁOS | LC2 | POL | 43,44 | SB | |
2 | Lena WĘGLARSKA | LC2 | POL | 43,60 | ||
3 | Lena BUDZAN | LC2 | POL | 44,59 | ||
4 | Olimpia NOWAK | LC2 | POL | 45,33 | SB | |
5 | Patrycja TURLIK | LC2 | POL | 45,35 | ||
6 | Hania PAPIS | LC2 | POL | 45,44 | ||
7 | Jagna WROŃSKA | LC2 | POL | 47,77 | SB | |
8 | Lena WERYSZKO | LC2 | POL | 48,06 | ||
9 | Brygida WRÓBEL | LC2 | POL | 48,15 | SB | |
10 | Matylda GRZANECKA | LC2 | POL | 48,62 | SB | |
11 | Nikola SOŁTYSIAK | LC2 | POL | 48,79 | ||
12 | Maja SOSNOWSKA | LC2 | POL | 49,71 | PR SB | |
13 | Nadia MICHTA | LC2 | POL | 50,85 | SB | |
14 | Lena KONDASZEWSKA | LC2 | POL | 51,03 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junior C2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena WĘGLARSKA | LC2 | POL | 1.28,74 | SB | |
2 | Julia GOŁOS | LC2 | POL | 1.29,92 | SB | |
3 | Lena BUDZAN | LC2 | POL | 1.30,46 | SB | |
4 | Olimpia NOWAK | LC2 | POL | 1.30,49 | SB | |
5 | Patrycja TURLIK | LC2 | POL | 1.31,48 | SB | |
6 | Hania PAPIS | LC2 | POL | 1.35,85 | SB | |
7 | Lena WERYSZKO | LC2 | POL | 1.36,93 | SB | |
8 | Brygida WRÓBEL | LC2 | POL | 1.39,42 | SB | |
9 | Jagna WROŃSKA | LC2 | POL | 1.40,21 | ||
10 | Maja SOSNOWSKA | LC2 | POL | 1.44,46 | SB | |
11 | Nadia MICHTA | LC2 | POL | 1.45,64 | SB | |
DNS | Klementyna NOWAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Kinga POLAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Julia PIETRAK | LC2 | POL | DNS | ||
DNS | Hanna HENIG | LC2 | POL | DNS | ||
DQ | Matylda GRZANECKA | LC2 | POL | DQ |
SB - Season Best
500m Women - Junior C1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SYGUŁA | LC1 | POL | 44,02 | ||
2 | Zofia MARSZAŁEK | LC1 | POL | 44,21 | SB | |
3 | Hanna OBIREK | LC1 | POL | 46,63 | ||
4 | Aleksandra SUROWIEC | LC1 | POL | 48,86 | SB | |
5 | Pola BIŁYK | LC1 | POL | 48,89 | SB | |
6 | Nadia LEJMAN | LC1 | POL | 49,91 | SB | |
7 | Hanna BŁAŻEJEWSKA | LC1 | POL | 49,97 | SB | |
8 | Julia JÓŹWIK | LC1 | POL | 50,07 | ||
9 | Julia CHARYTON | LC1 | POL | 50,48 | PR SB | |
10 | Dominika MESZKA | LC1 | POL | 50,76 | ||
11 | Blanka PETRYKOWSKA | LC1 | POL | 51,53 | SB | |
12 | Zofia PAWLIK | LC1 | POL | 51,79 | ||
13 | Agata SZEPETA | LC1 | POL | 1.17,21 | SB | |
DNS | Wiktoria DUDEK | LC1 | POL | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junior C1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SYGUŁA | LC1 | POL | 1.28,82 | SB | |
2 | Zofia MARSZAŁEK | LC1 | POL | 1.30,79 | SB | |
3 | Wiktoria DUDEK | LC1 | POL | 1.34,56 | SB | |
4 | Pola BIŁYK | LC1 | POL | 1.41,20 | PR SB | |
5 | Julia JÓŹWIK | LC1 | POL | 1.43,41 | ||
6 | Nadia LEJMAN | LC1 | POL | 1.45,25 | ||
7 | Dominika MESZKA | LC1 | POL | 1.46,28 | SB | |
8 | Hanna BŁAŻEJEWSKA | LC1 | POL | 1.46,65 | ||
9 | Julia CHARYTON | LC1 | POL | 1.46,84 | PR SB | |
10 | Blanka PETRYKOWSKA | LC1 | POL | 1.46,98 | SB | |
11 | Zofia PAWLIK | LC1 | POL | 1.50,59 | PR SB | |
DNS | Aleksandra SUROWIEC | LC1 | POL | DNS | ||
DQ | Hanna OBIREK | LC1 | POL | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior D2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata KOBUS | LYA | POL | 44,95 | ||
2 | Dominika CZECH | LYA | POL | 47,03 | ||
3 | Renata VERESHCHAHINA | LYA | POL | 47,95 | SB | |
4 | Roksana POLAK | LYA | POL | 48,27 | ||
5 | Maja OSTROWSKA | LYA | POL | 48,30 | PR SB | |
6 | Nela FUŁAWKA | LYA | POL | 48,35 | ||
7 | Małgorzata MACHNICKA | LYA | POL | 49,77 | PR SB | |
8 | Małgorzata LITWITZ | LYA | POL | 50,07 | PR SB | |
9 | Magdalena SOCHA | LYA | POL | 50,56 | SB | |
10 | Zofia JESKE | LYA | POL | 51,80 | SB | |
11 | Maja SHTEFAN | LYA | POL | 52,46 | PR SB | |
12 | Maja KRÓL | LYA | POL | 52,52 | SB | |
13 | Anna BIERNACKA | LYA | POL | 56,54 | SB | |
14 | Nadia MALESZA | LYA | POL | 1.01,52 | PR SB | |
15 | Anna NOWACKA | LYA | POL | 1.03,83 | ||
16 | Maja BŁASZCZYK | LYA | POL | 1.04,44 | SB | |
17 | Pola RUTECKA | LYA | POL | 1.07,12 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junior D2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata KOBUS | LYA | POL | 44,24 | SB | |
2 | Dominika CZECH | LYA | POL | 46,52 | SB | |
3 | Renata VERESHCHAHINA | LYA | POL | 47,45 | SB | |
4 | Roksana POLAK | LYA | POL | 47,55 | PR SB | |
5 | Nela FUŁAWKA | LYA | POL | 47,82 | PR SB | |
6 | Maja OSTROWSKA | LYA | POL | 48,06 | PR SB | |
7 | Małgorzata LITWITZ | LYA | POL | 49,54 | PR SB | |
8 | Anna NOWACKA | LYA | POL | 49,73 | SB | |
9 | Małgorzata MACHNICKA | LYA | POL | 50,13 | ||
10 | Magdalena SOCHA | LYA | POL | 50,21 | SB | |
11 | Zofia JESKE | LYA | POL | 52,10 | ||
12 | Maja SHTEFAN | LYA | POL | 52,48 | ||
13 | Maja KRÓL | LYA | POL | 52,81 | ||
14 | Maja BŁASZCZYK | LYA | POL | 56,72 | SB | |
15 | Anna BIERNACKA | LYA | POL | 57,41 | ||
16 | Nadia MALESZA | LYA | POL | 1.02,88 | ||
17 | Pola RUTECKA | LYA | POL | 1.06,85 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior D1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia SZCZĘSNA | LYB | POL | 48,92 | SB | |
2 | Liliana STRZYŻ | LYB | POL | 49,29 | ||
3 | Maja LEWICKA | LYB | POL | 51,74 | SB | |
4 | Alicja PODSKARBI | LYB | POL | 51,78 | ||
5 | Weronika MARSZAŁEK | LYB | POL | 54,07 | PR SB | |
6 | Antonina JABRZYK | LYB | POL | 54,15 | ||
7 | Maja WOJCIECHOWSKA | LYB | POL | 54,59 | PR SB | |
8 | Zofia FRANKIEWICZ | LYB | POL | 55,36 | ||
9 | Oliwia MACHNICKA | LYB | POL | 55,41 | PR SB | |
10 | Aleksandra BANASIK | LYB | POL | 56,15 | SB | |
11 | Zuzanna WITKOWSKA | LYB | POL | 56,40 | PR SB | |
12 | Iga ŻMUDZIŃSKA | LYB | POL | 56,46 | PR SB | |
13 | Nikola DĄBROWSKA | LYB | POL | 56,86 | ||
14 | Maja NOWAK | LYB | POL | 57,03 | PR SB | |
15 | Nikola WOŁCZYK | LYB | POL | 1.02,09 | PR SB | |
16 | Julia SKŁADOWSKA | LYB | POL | 1.02,91 | PR SB | |
17 | Paulina NOWICKA | LYB | POL | 1.03,58 | PR SB | |
18 | Helena WIRSZEWSKA | LYB | POL | 1.03,95 | PR SB | |
DNS | Antonina LUDWICKA | LYB | POL | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junior D1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia SZCZĘSNA | LYB | POL | 48,84 | SB | |
2 | Liliana STRZYŻ | LYB | POL | 49,02 | ||
3 | Maja LEWICKA | LYB | POL | 51,57 | PR SB | |
4 | Alicja PODSKARBI | LYB | POL | 52,16 | ||
5 | Antonina JABRZYK | LYB | POL | 53,39 | PR SB | |
6 | Oliwia MACHNICKA | LYB | POL | 54,31 | PR SB | |
7 | Weronika MARSZAŁEK | LYB | POL | 54,52 | ||
8 | Maja WOJCIECHOWSKA | LYB | POL | 54,72 | ||
9 | Zofia FRANKIEWICZ | LYB | POL | 54,93 | ||
10 | Aleksandra BANASIK | LYB | POL | 55,31 | PR SB | |
11 | Nikola DĄBROWSKA | LYB | POL | 56,79 | ||
12 | Iga ŻMUDZIŃSKA | LYB | POL | 57,05 | ||
13 | Zuzanna WITKOWSKA | LYB | POL | 57,23 | ||
14 | Maja NOWAK | LYB | POL | 57,79 | ||
15 | Nikola WOŁCZYK | LYB | POL | 1.00,55 | PR SB | |
16 | Julia SKŁADOWSKA | LYB | POL | 1.03,62 | ||
17 | Helena WIRSZEWSKA | LYB | POL | 1.04,37 | ||
18 | Paulina NOWICKA | LYB | POL | 1.04,42 | ||
DNS | Antonina LUDWICKA | LYB | POL | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junior E2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna GAWRON | LYC | POL | 47,87 | SB | |
2 | Julia KUDRYCKA | LYC | POL | 51,31 | PR SB | |
3 | Maja LENART | LYC | POL | 54,89 | PR SB | |
4 | Zofia STĘPNIAKOWSKA | LYC | POL | 59,83 | PR SB | |
5 | Amelia KRUL | LYC | POL | 1.01,56 | PR SB | |
6 | Weronika GIERAS | LYC | POL | 1.06,35 | PR SB | |
7 | Laura ABRATKIEWICZ | LYC | POL | 1.07,08 | SB | |
8 | Aniela WIRSZEWSKA | LYC | POL | 1.07,89 | PR SB | |
9 | Ivanna ROZUMETZ | LYC | POL | 1.09,15 | SB | |
10 | Alina GRAŁEK | LYC | POL | 1.14,76 | PR SB | |
11 | Malwina KAPUSTA | LYC | POL | 1.15,89 | PR SB | |
DQ | Lena LACHOWSKA | LYC | POL | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Junior E2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna GAWRON | LYC | POL | 12,57 | ||
2 | Julia KUDRYCKA | LYC | POL | 12,96 | ||
3 | Maja LENART | LYC | POL | 13,35 | SB | |
4 | Laura ABRATKIEWICZ | LYC | POL | 13,47 | ||
5 | Ivanna ROZUMETZ | LYC | POL | 13,68 | ||
6 | Weronika GIERAS | LYC | POL | 13,93 | ||
7 | Amelia KRUL | LYC | POL | 14,40(0) | SB | |
8 | Zofia STĘPNIAKOWSKA | LYC | POL | 14,40(2) | ||
9 | Aniela WIRSZEWSKA | LYC | POL | 15,05 | ||
10 | Alina GRAŁEK | LYC | POL | 15,09 | ||
11 | Malwina KAPUSTA | LYC | POL | 15,51 | ||
DNS | Lena LACHOWSKA | LYC | POL | DNS |
SB - Season Best
500m Women - Junior E1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna MOKROGULSKA | LYD | POL | 55,56 | SB | |
2 | Amelia KLATKA | LYD | POL | 57,64 | PR SB | |
3 | Tatiana ADAMCZYK | LYD | POL | 57,69 | PR SB | |
4 | Marcelina NOWAKOWSKA | LYD | POL | 57,92 | PR SB | |
5 | Julianna CZECH | LYD | POL | 58,72 | PR SB | |
6 | Alicja NEROJ | LYD | POL | 59,58 | PR SB | |
7 | Zuzanna STRYJEWSKA | LYD | POL | 1.00,77 | PR SB | |
8 | Lidia STAWIANA | LYD | POL | 1.02,57 | PR SB | |
9 | Helena SAMBORSKA | LYD | POL | 1.03,03 | PR SB | |
10 | Weronika CZUKIEWSKA | LYD | POL | 1.04,25 | PR SB | |
11 | Martyna ZIÓŁKOWSKA | LYD | POL | 1.04,48 | PR SB | |
12 | Izabela JAROSZYŃSKA | LYD | POL | 1.05,13 | PR SB | |
13 | Tola LEJMAN | LYD | POL | 1.05,26 | PR SB | |
14 | Emilia PIKUL | LYD | POL | 1.08,47 | PR SB | |
15 | Oleksandra VEVIUR | LYD | POL | 1.08,72 | PR SB | |
16 | Alicja SOBCZAK (2013) | LYD | POL | 1.09,24 | PR SB | |
17 | Kira ZABIELINA | LYD | POL | 1.12,08 | PR SB | |
18 | Natalia LESZCZYŃSKA | LYD | POL | 1.24,81 | PR SB | |
19 | Marcelina CEGLAREK | LYD | POL | 1.32,64 | PR SB | |
20 | Rozalia MACHNIJ | LYD | POL | 1.41,17 | PR SB | |
DQ | Maria ŁAPETA | LYD | POL | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Junior E1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna MOKROGULSKA | LYD | POL | 13,29 | SB | |
2 | Julianna CZECH | LYD | POL | 13,64 | SB | |
3 | Marcelina NOWAKOWSKA | LYD | POL | 13,74 | ||
4 | Izabela JAROSZYŃSKA | LYD | POL | 13,89 | SB | |
5 | Zuzanna STRYJEWSKA | LYD | POL | 13,92 | SB | |
6 | Alicja NEROJ | LYD | POL | 14,18 | SB | |
7 | Tatiana ADAMCZYK | LYD | POL | 14,21 | ||
8 | Weronika CZUKIEWSKA | LYD | POL | 14,45 | SB | |
9 | Lidia STAWIANA | LYD | POL | 14,54 | SB | |
10 | Emilia PIKUL | LYD | POL | 14,62 | ||
11 | Tola LEJMAN | LYD | POL | 14,77 | ||
12 | Helena SAMBORSKA | LYD | POL | 14,89 | SB | |
13 | Martyna ZIÓŁKOWSKA | LYD | POL | 15,07 | ||
14 | Oleksandra VEVIUR | LYD | POL | 15,08 | SB | |
15 | Natalia LESZCZYŃSKA | LYD | POL | 15,24(5) | SB | |
16 | Alicja SOBCZAK (2013) | LYD | POL | 15,24(7) | SB | |
17 | Kira ZABIELINA | LYD | POL | 15,39 | ||
18 | Maria ŁAPETA | LYD | POL | 15,97 | SB | |
19 | Rozalia MACHNIJ | LYD | POL | 17,83 | SB | |
20 | Marcelina CEGLAREK | LYD | POL | 18,54 | SB | |
21 | Amelia KLATKA | LYD | POL | 20,72 |
SB - Season Best
100m Women - Junior F2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata SOBCZAK (2014) | LYE | POL | 13,92 | SB | |
2 | Wiktoria NOWAK | LYE | POL | 13,94 | ||
3 | Laura MORDAKA | LYE | POL | 14,68 | ||
4 | Julia POLAKOWSKA | LYE | POL | 15,01 | ||
5 | Martyna GIERAS | LYE | POL | 15,78 | SB | |
6 | Zofia ŁAPETA | LYF | POL | 15,96 | SB | |
7 | Liwia KRAJEWSKA | LYE | POL | 16,31 | ||
8 | Eva PASHYNSKA | LYE | POL | 17,39 | SB | |
9 | Hanna KOZŁOWSKA | LYE | POL | 17,92 |
SB - Season Best
100m (2) Women - Junior F2 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria NOWAK | LYE | POL | 13,99 | ||
2 | Laura MORDAKA | LYE | POL | 14,80 | ||
3 | Julia POLAKOWSKA | LYE | POL | 15,46 | ||
4 | Zofia ŁAPETA | LYF | POL | 16,26 | ||
5 | Eva PASHYNSKA | LYE | POL | 18,57 | ||
6 | Agata SOBCZAK (2014) | LYE | POL | 21,19 | ||
7 | Martyna GIERAS | LYE | POL | 21,30 | ||
8 | Liwia KRAJEWSKA | LYE | POL | 22,40 | ||
9 | Hanna KOZŁOWSKA | LYE | POL | 25,47 |
100m Women - Junior F1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia DEROŃ | LYF | POL | 15,46 | SB | |
2 | Alicja PAŹGIER | LYF | POL | 15,97 | SB | |
3 | Hanna DEROŃ | LYF | POL | 16,49 | SB | |
4 | Katarzyna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 17,58 | SB | |
5 | Amelia HOPEK | LYF | POL | 18,60 | SB | |
6 | Agnieszka GRAŁEK | LYF | POL | 18,73 | ||
7 | Joanna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,86 | ||
8 | Lena ZIÓŁKOWSKA | LYF | POL | 18,89 | SB | |
9 | Natalia PASTUSZAK | LYF | POL | 19,42 | ||
10 | Gabriela BOROWSKA | LYF | POL | 22,67 | ||
11 | Laura MAJEWSKA | LYF | POL | 23,79 | ||
12 | Nela KRAJEWSKA | LYF | POL | 24,59 | ||
DNS | Nikola BARAN | LYF | POL | DNS |
SB - Season Best
100m (2) Women - Junior F1 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia DEROŃ | LYF | POL | 15,41 | SB | |
2 | Hanna DEROŃ | LYF | POL | 16,36 | SB | |
3 | Alicja PAŹGIER | LYF | POL | 16,74 | ||
4 | Laura MAJEWSKA | LYF | POL | 18,26 | ||
5 | Katarzyna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,60 | ||
6 | Amelia HOPEK | LYF | POL | 18,62 | ||
7 | Joanna ŁAPIŃSKA | LYF | POL | 18,63 | SB | |
8 | Natalia PASTUSZAK | LYF | POL | 18,77 | SB | |
9 | Lena ZIÓŁKOWSKA | LYF | POL | 19,28 | ||
10 | Gabriela BOROWSKA | LYF | POL | 22,41 | ||
11 | Nela KRAJEWSKA | LYF | POL | 22,83 | ||
12 | Agnieszka GRAŁEK | LYF | POL | 26,65 | ||
DNS | Nikola BARAN | LYF | POL | DNS |
SB - Season Best
500m Women - Kontrolne 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pola MATERA | LB1 | POL | 44,66 | SB | |
2 | Julia POLAK | LB1 | POL | 44,76 | SB | |
3 | Natalia FIJAŁKOWSKA | LB1 | POL | 44,91 | SB | |
4 | Zuzanna JANISZ | LC2 | POL | 44,95 | PR SB | |
5 | Martyna BOKSZA | LB2 | POL | 45,06 | SB | |
6 | Nadia KLUF | LB2 | POL | 45,68 | SB | |
7 | Zofia KACZMARCZYK | LB2 | POL | 47,24 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Kontrolne 30 July 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pola MATERA | LB1 | POL | 1.30,31 | SB | |
2 | Natalia FIJAŁKOWSKA | LB1 | POL | 1.32,18 | SB | |
3 | Nadia KLUF | LB2 | POL | 1.32,32 | SB | |
4 | Zuzanna JANISZ | LC2 | POL | 1.32,70 | SB | |
5 | Julia POLAK | LB1 | POL | 1.33,16 | SB | |
6 | Martyna BOKSZA | LB2 | POL | 1.33,75 | SB | |
7 | Zofia KACZMARCZYK | LB2 | POL | 1.40,95 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names