Baancompetitie Jun A en B + Klasse 1 tm 3
Den Haag (NED) 26 November 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter van der GEER | MSA | NED | 39,28 | ||
2 | Sem SPRUIT | MB1 | NED | 39,64 | ||
3 | Paddy SMIT | MN2 | NED | 39,84 | ||
4 | Tijn van TIL | MN2 | NED | 41,01 | ||
5 | Freek BENNIS | MN3 | NED | 41,65 | PR SB | |
6 | Stian van ETTEN | MC2 | NED | 41,80 | ||
7 | Niels VLAGSMA | MSA | NED | 42,43 | SB | |
8 | Alexander DOORNEKAMP | MN4 | NED | 42,88 | ||
9 | Stan de GRAAF | MC2 | NED | 42,95 | ||
10 | Roland ten KLOOSTER | M60 | NED | 43,32 | ||
11 | Willem Jan MOLLEMAN | M45 | NED | 43,45 | ||
12 | Arjan BAKKER (1959) | M60 | NED | 43,76 | SB | |
13 | Arne WENDT | MN3 | NED | 43,97 | ||
14 | Robbert-Jan NEVEN | M45 | NED | 44,08 | ||
15 | Ties MOERMAN | MC1 | NED | 44,47 | ||
16 | Mark VEENSTRA | M35 | NED | 44,52 | ||
17 | Rune STOEL | MC1 | NED | 44,92 | PR SB | |
18 | Ronald de GRAAF | M50 | NED | 44,94 | ||
19 | Sven KOMPIER | MC2 | NED | 46,11 | ||
20 | Olivier WENNEKES | MC1 | NED | 46,15 | ||
21 | Tycho PETRI | MC1 | NED | 48,17 | PR SB | |
22 | Kai BUDIARTO | MC1 | INA | 48,91 | ||
23 | Rens HOETJES | MC2 | NED | 51,69 | PR SB | |
DNS | Bert-Jan MOSTERT | M55 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter van der GEER | MSA | NED | 2.04,47 | ||
2 | Paddy SMIT | MN2 | NED | 2.06,38 | ||
3 | Arjan BAKKER (1959) | M60 | NED | 2.11,21 | SB | |
4 | Tijn van TIL | MN2 | NED | 2.11,72 | ||
5 | Freek BENNIS | MN3 | NED | 2.12,58 | ||
6 | Mark VEENSTRA | M35 | NED | 2.13,57 | ||
7 | Stan de GRAAF | MC2 | NED | 2.14,59 | PR SB | |
8 | Alexander DOORNEKAMP | MN4 | NED | 2.15,69 | ||
9 | Stian van ETTEN | MC2 | NED | 2.16,47 | ||
10 | Roland ten KLOOSTER | M60 | NED | 2.17,70 | ||
10 | Willem Jan MOLLEMAN | M45 | NED | 2.17,70 | ||
12 | Arne WENDT | MN3 | NED | 2.17,91 | ||
13 | Ronald de GRAAF | M50 | NED | 2.17,97 | ||
14 | Niels VLAGSMA | MSA | NED | 2.20,82 | SB | |
15 | Ties MOERMAN | MC1 | NED | 2.20,93 | ||
16 | Bert-Jan MOSTERT | M55 | NED | 2.21,55 | ||
17 | Robbert-Jan NEVEN | M45 | NED | 2.24,85 | ||
18 | Rune STOEL | MC1 | NED | 2.28,64 | ||
19 | Olivier WENNEKES | MC1 | NED | 2.30,60 | ||
20 | Tycho PETRI | MC1 | NED | 2.34,78 | ||
21 | Sven KOMPIER | MC2 | NED | 2.36,15 | ||
22 | Rens HOETJES | MC2 | NED | 2.44,81 | PR SB | |
23 | Kai BUDIARTO | MC1 | INA | 2.45,17 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Men - Junioren A 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs van BOSTELEN | MA2 | NED | 40,31 | ||
2 | Berto ANKER | MA2 | NED | 42,08 | SB | |
3 | Indy KROMOKARIO | MA1 | NED | 42,12 | ||
4 | Dion van HAL | MA1 | NED | 42,18 | ||
5 | Maarten PENNINGS | MA1 | NED | 42,66 | ||
6 | Guus GELDERBLOM | MA2 | NED | 42,99 | ||
7 | Sven PERA | MA2 | NED | 43,10 | ||
8 | Tiemen HAARING | MA1 | NED | 44,47 |
SB - Season Best
1500m Men - Junioren A 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs van BOSTELEN | MA2 | NED | 2.06,76 | ||
2 | Dion van HAL | MA1 | NED | 2.09,83 | SB | |
3 | Guus GELDERBLOM | MA2 | NED | 2.12,99 | SB | |
4 | Sven PERA | MA2 | NED | 2.16,21 | SB | |
5 | Maarten PENNINGS | MA1 | NED | 2.16,60 | SB | |
6 | Tiemen HAARING | MA1 | NED | 2.22,60 | ||
7 | Indy KROMOKARIO | MA1 | NED | 2.22,75 | SB | |
8 | Berto ANKER | MA2 | NED | 2.24,59 |
SB - Season Best
500m Men - Junioren B 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jules van WINDEN | MB2 | NED | 41,27 | ||
2 | Joey van den BERG | MB2 | NED | 42,51 | ||
3 | Ben LISPET | MB1 | NED | 43,18 | ||
4 | Jim HARTVELD | MB1 | NED | 43,38 | ||
5 | Aidan VERHOEVE | MB2 | NED | 43,70 | ||
6 | Liam DIAS D'ULLOIS | MB2 | NED | 43,89 | ||
7 | Bram van der HOEVEN | MB1 | NED | 44,18 | ||
8 | Niels PENNINGS | MB2 | NED | 45,16 | ||
9 | Matthijs WIJK | MB2 | NED | 46,68 | ||
10 | Daan D' ENGELBRONNER | MB2 | NED | 50,58 | SB | |
11 | Stijn van der WAL | MB1 | NED | 53,91 | PR SB | |
DNS | Dong Yang PLUGGE | MB2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren B 26 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jules van WINDEN | MB2 | NED | 2.10,80 | ||
2 | Joey van den BERG | MB2 | NED | 2.17,56 | ||
3 | Bram van der HOEVEN | MB1 | NED | 2.17,90 | ||
4 | Jim HARTVELD | MB1 | NED | 2.19,35 | ||
5 | Aidan VERHOEVE | MB2 | NED | 2.21,91 | ||
6 | Liam DIAS D'ULLOIS | MB2 | NED | 2.22,54 | ||
7 | Ben LISPET | MB1 | NED | 2.25,35 | ||
8 | Niels PENNINGS | MB2 | NED | 2.25,46 | ||
9 | Daan D' ENGELBRONNER | MB2 | NED | 2.46,86 | PR SB | |
10 | Stijn van der WAL | MB1 | NED | 2.48,67 | PR SB | |
DNS | Matthijs WIJK | MB2 | NED | DNS | ||
DNS | Dong Yang PLUGGE | MB2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names