Interclub SportiefOost op Uitnodiging
Deventer (NED) 16 December 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women - Junioren C 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yfke RAADSVELD | LC1 | NED | 46,86 | ||
2 | Marthe SCHALKWIJK | LC2 | NED | 49,36 | ||
3 | Lisa OTTEN | LC2 | NED | 49,38 | ||
4 | Renske BRUIN | LC2 | NED | 50,14 | ||
5 | Foske BOUMA | LC2 | NED | 50,98 | ||
6 | Elin VARENBRINK | LC1 | NED | 51,89 | PR SB | |
7 | Famke AUKEMA | LC1 | NED | 54,74 | ||
8 | Silke van den BOS | LC1 | NED | 56,59 | ||
9 | Isolde NIEJENHUIS | LC2 | NED | 59,13 | ||
10 | Rosa MATABADAL | LC1 | NED | 1.01,53 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junioren C 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yfke RAADSVELD | LC1 | NED | 1.39,18 | PR SB | |
2 | Foske BOUMA | LC2 | NED | 1.42,77 | ||
3 | Renske BRUIN | LC2 | NED | 1.43,09 | ||
4 | Marthe SCHALKWIJK | LC2 | NED | 1.44,78 | ||
5 | Lisa OTTEN | LC2 | NED | 1.45,69 | ||
6 | Elin VARENBRINK | LC1 | NED | 1.47,94 | PR SB | |
7 | Famke AUKEMA | LC1 | NED | 1.51,70 | PR SB | |
8 | Silke van den BOS | LC1 | NED | 1.57,26 | ||
9 | Isolde NIEJENHUIS | LC2 | NED | 2.07,66 | PR SB | |
DQ | Rosa MATABADAL | LC1 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Pupillen A 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanne HENDRIKSEN | LYA | NED | 48,44 | ||
2 | Menthe PIETERSMA | LYA | NED | 49,56 | ||
3 | Lena WISSELINK | LYA | NED | 50,42 | PR SB | |
4 | Femke LINDEBOOM | LYA | NED | 51,17 | ||
5 | Sara KEIZER | LYA | NED | 51,52 | PR SB | |
6 | Julia BAKKER | LYB | NED | 51,94 | PR SB | |
7 | Dione GROOT JEBBINK | LYA | NED | 52,74 | PR SB | |
8 | Jitske BENNINK | LYA | NED | 54,12 | PR SB | |
9 | Suzanne BOELIS | LYA | NED | 54,30 | PR SB | |
10 | Elieve POST | LYA | NED | 1.01,26 | ||
11 | Marie NIEMANS | LYA | NED | 1.04,24 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Pupillen A 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Menthe PIETERSMA | LYA | NED | 1.44,47 | ||
2 | Joanne HENDRIKSEN | LYA | NED | 1.44,83 | ||
3 | Femke LINDEBOOM | LYA | NED | 1.47,24 | PR SB | |
4 | Julia BAKKER | LYB | NED | 1.51,37 | PR SB | |
5 | Lena WISSELINK | LYA | NED | 1.52,17 | PR SB | |
6 | Dione GROOT JEBBINK | LYA | NED | 1.52,68 | PR SB | |
7 | Suzanne BOELIS | LYA | NED | 1.58,85 | PR SB | |
8 | Jitske BENNINK | LYA | NED | 1.59,83 | SB | |
9 | Sara KEIZER | LYA | NED | 2.03,50 | PR SB | |
10 | Elieve POST | LYA | NED | 2.09,47 | PR SB | |
11 | Marie NIEMANS | LYA | NED | 2.17,17 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Pupillen B 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joëlle van DRIMMELEN | LYB | NED | 51,66 | PR SB | |
2 | Noor KLUNDER | LYB | NED | 53,49 | ||
3 | Annemijn JOOSTEN | LYB | NED | 54,30 | ||
4 | Eva MEZZO | LYB | NED | 55,11 | ||
5 | Florine ZUNNEBELD | LYB | NED | 56,29 | ||
6 | Lynn HOEKERT | LYB | NED | 56,69 | PR SB | |
7 | Noor KOSTER | LYE | NED | 1.00,30 | PR SB | |
8 | Fleur GIELINK | LYB | NED | 1.01,40 | ||
9 | Famke van DEURSEN | LYB | NED | 1.01,74 | ||
10 | Linde BISSCHOP | LYB | NED | 1.02,71 | PR SB | |
11 | Wende HENDRIKS | LYB | NED | 1.02,80 | PR SB | |
12 | Eva van der MEIJ | LYB | NED | 1.05,21 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
300m Women - Pupillen B 16 December 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joëlle van DRIMMELEN | LYB | NED | 33,30 | ||
2 | Noor KLUNDER | LYB | NED | 33,42 | ||
3 | Eva MEZZO | LYB | NED | 33,81 | ||
4 | Annemijn JOOSTEN | LYB | NED | 34,49 | ||
5 | Lynn HOEKERT | LYB | NED | 34,56 | ||
6 | Florine ZUNNEBELD | LYB | NED | 35,94 | ||
7 | Famke van DEURSEN | LYB | NED | 37,02 | ||
8 | Noor KOSTER | LYE | NED | 37,67 | SB | |
9 | Wende HENDRIKS | LYB | NED | 37,81 | ||
10 | Fleur GIELINK | LYB | NED | 37,87 | ||
11 | Linde BISSCHOP | LYB | NED | 38,03 | SB | |
12 | Eva van der MEIJ | LYB | NED | 38,32 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names