Jeugd Mass Starts en Wedstrijd 300-100m 2
Enschede (NED) 6 January 2024 Source: inschrijven.schaatsen.nl
Mass Start (1 laps) Pupillen E Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renske DRENT | LYE | NED | 1.08,63 | 60 | |
2 | Kris de VRIES | LYE | NED | 1.11,40 | 40 | |
3 | Jet BOOMKAMP | LYE | NED | 1.13,32 | 20 | |
4 | Owen KUIPER | MYE | NED | 1.13,93 | 10 | |
5 | Myrthe GROBBINK | LYE | NED | 1.14,35 | 5 | |
6 | Tobias van der VELDEN | MYE | NED | 1.16,08 | ||
7 | Liv ROUWENHORST | LYE | NED | 1.16,12 | ||
8 | Pieter van het BOLSCHER | MYE | NED | 1.16,37 | ||
9 | Cato de JONG | LYE | NED | 1.17,22 | ||
10 | Sophie MOREELS | LYE | NED | 1.20,72 |
Mass Start (1 laps) Pupillen F Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne van de WALLE | LYF | NED | 1.32,41 | 100 | |
2 | Femm KOEKKOEK | LYF | NED | 1.33,35 | 40 | |
3 | Floor MOREELS | LYF | NED | 1.59,28 | 20 |
Mass Start (2 laps) Pupillen D Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris TEKELENBURG | LYD | NED | 2.04,62 | 60 | |
2 | Robine SCHUKKERT | LYD | NED | 2.04,63 | 40 | |
3 | Suus ter BRAAK | LYD | NED | 2.08,55 | 20 | |
4 | Maike van de WALLE | LYD | NED | 2.12,40 | 10 | |
5 | Tessa KOOP | LYD | NED | 2.23,80 | 5 | |
6 | Indy van DIEREN | LYD | NED | 2.27,46 |
Mass Start (3 laps) Pupillen C Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasper DRENT | MYC | NED | 2.33,44 | 60 | |
2 | Marit GROBBINK | LYC | NED | 2.42,21 | 40 | |
3 | Lynn SCHEPERS | LYC | NED | 2.44,62 | 20 | |
4 | Jasper MASSELINK | MYC | NED | 2.46,77 | 10 | |
5 | Maud BAAS | LYC | NED | 2.49,83 | 5 | |
6 | Veerle PEETERS | LYC | NED | 2.50,53 | ||
7 | Benthe BLAAK | LYC | NED | 3.05,40 | ||
8 | Sarah KALSBEEK | LYC | NED | 3.14,59 | ||
9 | Meijs DIKKEN | LYC | NED | 3.16,41 | ||
10 | Gijsje de JONG | LYC | NED | 3.18,49 | ||
11 | Elise KUIPER | LYC | NED | 3.30,13 | ||
12 | Lois KOSTERINK | LYC | NED | 3.41,68 |
Mass Start (5 laps) Pupillen B Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huib de VRIES | MYB | NED | 4.21,93 | 60 | |
2 | Lieke GROBBINK | LYB | NED | 4.32,11 | 40 | |
3 | Bart MENGERINK | MYB | NED | 4.44,88 | 20 | |
4 | Maud WIGGERS | LYB | NED | 4.50,23 | 10 |
Mass Start (8 laps) Pupillen A Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dionne GEERDINK | LYA | NED | 6.53,85 | 60 | |
2 | Jort van der KOOI | MYA | NED | 8.03,11 | 40 | |
3 | Imke MOGEZOMP | LYA | NED | 8.04,02 | 20 | |
4 | Julia SPIELE | LYA | NED | 8.10,54 | 10 | |
5 | Jens PIEPERS | MYA | NED | 8.19,93 | 5 |
Mass Start (12 laps) Junioren C Mixed 6 January 2024
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels HIDDINK | MC2 | NED | 9.00,28 | 60 | |
2 | Jip de JONG | MC1 | NED | 9.40,27 | 40 | |
3 | Jelle OVERKAMP | MC2 | NED | 9.40,43 | 20 | |
4 | Witse VEREIKEN | MC2 | NED | 9.44,11 | 10 | |
5 | Milou KAMPHUIS | LC2 | NED | 9.44,43 | 5 | |
6 | Tess SNELLERS | LC2 | NED | 12.02,93 | ||
7 | Nikky STOKKERS | LC1 | NED | 12.04,59 |
Native Language Names