Kamp van A'dam: Jun ABC-Neo's - Senioren - Masters
Amsterdam (NED) 27 January 2024 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KRIGER | L30 | NED | 45,47 | SB | |
2 | Kiara ten NAPEL | LB2 | NED | 46,33 | ||
3 | Suzanne MULDER | L40 | NED | 46,52 | ||
4 | Linh HO | LB2 | NED | 48,32 | ||
5 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LB2 | NED | 48,51 | ||
6 | Yfke de BOCK | LB2 | NED | 48,72 | ||
7 | Wende SMIT | LB1 | NED | 48,91 | ||
8 | Hilda NES | L40 | NED | 52,16 | ||
9 | Yvonne SIMIS | L50 | NED | 52,28 | ||
10 | Milou LAMMERTS | LN1 | NED | 53,19 |
SB - Season Best
1500m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KRIGER | L30 | NED | 2.19,10 | SB | |
2 | Suzanne MULDER | L40 | NED | 2.19,75 | ||
3 | Wende SMIT | LB1 | NED | 2.28,40 | ||
4 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LB2 | NED | 2.30,47 | ||
5 | Linh HO | LB2 | NED | 2.32,31 | ||
6 | Kiara ten NAPEL | LB2 | NED | 2.33,06 | PR SB | |
7 | Yvonne SIMIS | L50 | NED | 2.35,37 | ||
8 | Hilda NES | L40 | NED | 2.36,91 | SB | |
9 | Yfke de BOCK | LB2 | NED | 2.37,71 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suzanne MULDER | L40 | NED | 5.01,09 | ||
2 | Jitte SCHUITEMAKER | LA2 | NED | 5.01,24 | ||
3 | Lucia KRIGER | L30 | NED | 5.06,59 | SB | |
4 | Hilda NES | L40 | NED | 5.25,31 | SB | |
5 | Yvonne SIMIS | L50 | NED | 5.39,65 | SB |
SB - Season Best
500m Women - Junioren C 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena de GROOT | LC2 | NED | 46,00 | ||
2 | Maaike HAVEMAN | LC2 | NED | 46,61 | ||
3 | Mariël MUR | LC2 | NED | 47,41 | ||
4 | Emilie VERBERNE | LC2 | NED | 48,64 | ||
5 | Liselle van VOORDEN | LC2 | NED | 50,26 | PR SB | |
6 | Wieke van STUIVENBERG | LC2 | NED | 52,42 | PR SB | |
7 | Renske te NIJENHUIS | LC2 | NED | 55,31 | SB | |
8 | Joycelina LEE | LC1 | NED | 57,23 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren C 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena de GROOT | LC2 | NED | 2.21,09 | PR SB | |
2 | Maaike HAVEMAN | LC2 | NED | 2.25,50 | ||
3 | Mariël MUR | LC2 | NED | 2.27,61 | ||
4 | Emilie VERBERNE | LC2 | NED | 2.34,69 | PR SB | |
5 | Liselle van VOORDEN | LC2 | NED | 2.41,20 | PR SB | |
6 | Renske te NIJENHUIS | LC2 | NED | 2.54,97 | PR SB | |
7 | Wieke van STUIVENBERG | LC2 | NED | 2.55,15 | PR SB | |
8 | Joycelina LEE | LC1 | NED | 3.05,73 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women - Junioren C 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieke van STUIVENBERG | LC2 | NED | 6.20,05 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names