Baankampioenschap Junioren C,B,A en Ouder
Deventer (NED) 24 February 2024 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoë TIEMENS | LN3 | NED | 42,99 | ||
2 | Femke ASSINK | LN4 | NED | 45,03 | ||
3 | Wietske BANNINK | L35 | NED | 46,05 | ||
4 | Chantal HERMS | L45 | NED | 47,58 | ||
5 | Jasmijn EGERS | LSA | NED | 49,01 | ||
6 | Demi BARTELDS | LN3 | NED | 49,83 | ||
7 | Maria UFKES | L45 | NED | 51,03 | ||
8 | Mirjam HULSEBOS | L55 | NED | 52,32 |
1000m Women 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoë TIEMENS | LN3 | NED | 1.28,60 | ||
2 | Femke ASSINK | LN4 | NED | 1.32,09 | ||
3 | Wietske BANNINK | L35 | NED | 1.38,15 | ||
4 | Chantal HERMS | L45 | NED | 1.38,64 | ||
5 | Jasmijn EGERS | LSA | NED | 1.42,06 | ||
6 | Maria UFKES | L45 | NED | 1.42,74 | ||
7 | Demi BARTELDS | LN3 | NED | 1.44,37 | ||
8 | Mirjam HULSEBOS | L55 | NED | 1.47,30 |
500m Women - Junioren A/B 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tes LEFERINK | LB2 | NED | 44,65 | ||
2 | Kalista LAMERS | LB2 | NED | 44,80 | ||
3 | Eva WEULTJES | LB1 | NED | 47,11 | ||
4 | Julia VREDENBERG | LA1 | NED | 48,53 | SB | |
5 | Iris RIETMAN | LB1 | NED | 48,87 |
SB - Season Best
1000m Women - Junioren A/B 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalista LAMERS | LB2 | NED | 1.29,72 | ||
2 | Tes LEFERINK | LB2 | NED | 1.30,13 | ||
3 | Eva WEULTJES | LB1 | NED | 1.36,16 | ||
4 | Julia VREDENBERG | LA1 | NED | 1.37,71 | SB | |
5 | Iris RIETMAN | LB1 | NED | 1.38,40 |
SB - Season Best
500m Women - Junioren C 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena RUIJTENBERG | LC2 | NED | 44,64 | ||
2 | Marthe SCHALKWIJK | LC2 | NED | 48,61 | ||
3 | Elin VARENBRINK | LC1 | NED | 50,82 | PR SB | |
4 | Sanna van der VELDE | LC1 | NED | 51,96 | ||
5 | Famke AUKEMA | LC1 | NED | 53,61 | ||
6 | Tessa BOSMAN | LC2 | NED | 59,42 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junioren C 24 February 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena RUIJTENBERG | LC2 | NED | 1.32,34 | PR SB | |
2 | Marthe SCHALKWIJK | LC2 | NED | 1.43,62 | ||
3 | Elin VARENBRINK | LC1 | NED | 1.45,94 | PR SB | |
4 | Sanna van der VELDE | LC1 | NED | 1.47,50 | ||
5 | Famke AUKEMA | LC1 | NED | 1.50,30 | ||
6 | Tessa BOSMAN | LC2 | NED | 2.02,38 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names