Regioselelectie NK Junioren Afstanden
Hoorn (NED) 21 February 2010
1000m Women - Junioren B 21 February 2010
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mandy GROOT | LB2 | NED | 1.24,10 | ||
2 | Sanne van der WAL | LB2 | NED | 1.24,98 | ||
3 | Iris van der STELT | LB2 | NED | 1.25,45 | ||
4 | Julia BERENTSCHOT | LB1 | NED | 1.25,68 | ||
5 | Emma van RIJN | LB2 | NED | 1.25,80 | ||
6 | Dewy HARTEVELD | LB2 | NED | 1.25,99 | ||
7 | Tanneke BALTUS | LB2 | NED | 1.26,39 | ||
8 | Natasja ROEST | LB1 | NED | 1.27,09 | ||
9 | Monica RAVENSTIJN | LB2 | NED | 1.27,53 | ||
10 | Lucia KRIGER | LB2 | NED | 1.27,75 | ||
11 | Lianne TURKENBURG | LB1 | NED | 1.28,02 | PR SB | |
12 | Nicole GEELHOED | LB2 | NED | 1.28,17 | ||
13 | Nina van TOL | LB1 | NED | 1.28,59 | ||
14 | Rowan DUIF | LB1 | NED | 1.28,84 | ||
15 | Benita de MAN | LB2 | NED | 1.28,96 | ||
16 | Eveline KIELA | LB1 | NED | 1.29,03 | ||
17 | Manon APRAHAMIAN | LB2 | NED | 1.29,27 | ||
18 | Martine van ZALINGE | LB2 | NED | 1.29,48 | ||
19 | Mirjam ROTTIER | LB2 | NED | 1.30,92 | ||
20 | Zoey van den BOSCH | LB2 | NED | 1.31,61 | ||
DNS | Marleen de KROON | LB2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women - Junioren B 21 February 2010
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lisa van der GEEST | LB1 | NED | 4.38,96 | ||
2 | Iris van der STELT | LB2 | NED | 4.39,18 | ||
3 | Iris ERTUGRUL | LB1 | NED | 4.42,42 | ||
4 | Natasja ROEST | LB1 | NED | 4.43,36 | PR SB | |
5 | Nicole GEELHOED | LB2 | NED | 4.43,39 | ||
6 | Sanne GROENENDAAL | LB2 | NED | 4.46,73 | ||
7 | Marleen de KROON | LB2 | NED | 4.47,64 | ||
8 | Julia BERENTSCHOT | LB1 | NED | 4.47,83 | ||
9 | Renee LAUPPE | LB1 | NED | 4.51,91 | ||
10 | Machteld de VRIES | LB1 | NED | 4.53,02 | ||
11 | Benita de MAN | LB2 | NED | 4.54,41 | SB | |
12 | Annemarie PASVEER | LB2 | NED | 4.55,27 | ||
13 | Lisanne SCHOUTENS | LB2 | NED | 4.57,27 | ||
14 | Lisanne BUURMAN | LB2 | NED | 5.05,00 | ||
DNS | Mandy GROOT | LB2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Neo-Senioren 21 February 2010
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maren van SPRONSEN | LN4 | NED | 1.21,97 | ||
2 | Marit DEKKER | LN1 | NED | 1.22,34 | ||
3 | Jorieke van der GEEST | LN1 | NED | 1.22,77 | ||
4 | Charlotte BAKKER | LN1 | NED | 1.22,91 | SB | |
5 | Lisanne SOEMANTA | LN4 | NED | 1.23,94 | ||
6 | Miranda DEKKER | LN1 | NED | 1.25,29 | ||
7 | Esmeralda NIEUWENDORP | LN4 | NED | 1.25,38 | ||
8 | Simone RIJPMA | LN2 | NED | 1.25,50 | ||
9 | Jessica BAARS | LN1 | NED | 1.26,56 | ||
10 | Mirjam TULS | LN2 | NED | 1.27,33 |
SB - Season Best
3000m Women - Neo-Senioren 21 February 2010
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Charlotte BAKKER | LN1 | NED | 4.30,42 | SB | |
2 | Cindy VERGEER | LN3 | NED | 4.30,47 | ||
3 | Lisanne SOEMANTA | LN4 | NED | 4.31,89 | ||
4 | Jorieke van der GEEST | LN1 | NED | 4.35,76 | ||
5 | Miranda DEKKER | LN1 | NED | 4.39,59 | ||
6 | Harriƫt KOORN | LN3 | NED | 4.43,49 | ||
7 | Susan BOL | LN1 | NED | 4.54,70 | ||
8 | Moniek van LINDEN | LN1 | NED | 5.03,43 |
SB - Season Best
Native Language Names