Speedskating
Results
.com
Home
Results
Skaters
Countries
Tracks
Records
World
Olympic
National
IMSSC Masters International
Masters Bests
Track
Recent
Season
Season Bests
World Top 20
National Top 20
Track Top 20
Adelskalender
Demographics
Archive
Public API
Apps
FAQ
Contact
Live
Results
2018-2019
<Prev
1
2
3
4
5
6
...
69
Next>
Prize of Hope
Moscow
15 - 16 April 2019
2nd Youth Games
Daqing (CHN)
12 - 13 April 2019
Petruseva and Khlebnikov Prizes
Moscow
8 - 9 April 2019
XIV Evgenij Grishin Memorial
Moscow
6 - 7 April 2019
Fosenløpet / Harald Sivertsens Æresløp 2019
Bjugn (NOR)
6 April 2019
Chelyabinsk Region Open Cup - Masters
Chelyabinsk
6 April 2019
International Open Competition
Tomaszów-Mazowiecki (POL)
31 March 2019
Olenegorsk City Championships
Olenegorsk
30 - 31 March 2019
Kolomna Ice
Kolomna
29 - 30 March 2019
Season Closing - Sports School No. 1
Chelyabinsk
29 March 2019
Republic of Kazakhstan Cup - Final
Astana (KAZ)
28 - 29 March 2019
52nd National University Championships
Seoul (KOR)
27 - 29 March 2019
54th National High School/Junior High School Championships
Seoul (KOR)
27 - 29 March 2019
2019 Korean Skating Union Business Competition
Seoul (KOR)
27 - 29 March 2019
CK DKIJV / ELS
Den Haag (NED)
24 March 2019
BGP Stedentoernooi 2019
Nijmegen (NED)
24 March 2019
Great Britain - Long Track Championships 2019
Den Haag (NED)
23 - 24 March 2019
44th V. A. Muratov Prize
Kolomna
23 - 24 March 2019
Super Talent 2019
Tomaszów-Mazowiecki (POL)
23 - 24 March 2019
28th Masters International Allround Games 2019
Bjugn (NOR)
22 - 24 March 2019
China - Single Distances Championships 2019
Changchun (CHN)
21 - 24 March 2019
KvA Junioren All Round
Amsterdam (NED)
23 March 2019
Ard en Keessie Bokaal
Amsterdam (NED)
23 March 2019
Recordwedstrijd 300m/500m Pupillen
Den Haag (NED)
23 March 2019
Jeugdwedstrijd Pupillen en Junioren C
Groningen (NED)
23 March 2019
<Prev
1
2
3
4
5
6
...
69
Next>
Native Language Names
Season
<All>
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
Category
<All>
Local
ISU International
World Cup
National Championships
Regional Events
World Championships
Olympic Games
Masters International
Country
<All>
ARG - Argentina
ARM - Armenia
AUS - Australia
AUT - Austria
AZE - Azerbaijan
BEL - Belgium
BIH - Bosnia and Herzegovina
BLR - Belarus
BOL - Bolivia
BRA - Brazil
CAN - Canada
CHI - Chile
CHN - China
COL - Colombia
CRO - Croatia
CZE - Czech Republic
DEN - Denmark
ERI - Eritrea
ESP - Spain
EST - Estonia
FIN - Finland
FRA - France
FRO - The Faröes
GBR - Great Britain
GEO - Georgia
GER - Germany
GRE - Greece
GUA - Guatemala
HKG - Hong Kong
HUN - Hungary
IBV - British Virgin Islands
INA - Indonesia
IND - India
IRI - Iran
IRL - Ireland
ISL - Iceland
ISR - Israel
ITA - Italy
JPN - Japan
KAZ - Kazakhstan
KEN - Kenya
KGZ - Kyrgyzstan
KOR - Korea
LAT - Latvia
LIT - Lithuania
LUX - Luxembourg
MAR - Morocco
MEX - Mexico
MGL - Mongolia
NED - Netherlands
NOR - Norway
NZL - New Zealand
PAN - Panama
PHI - Phillippines
POL - Poland
POR - Portugal
PRK - North Korea
QAT - Qatar
ROU - Romania
RSA - South Africa
RUS - Russia
SGP - Singapore
SLO - Slovenia
SRB - Serbia
SRI - Sri Lanka
SUI - Switzerland
SVK - Slovakia
SWE - Sweden
SYR - Syria
TAN - Tanzania
THA - Thailand
TKM - Turkmenistan
TPE - Chinese Taipei
TUR - Turkey
UKR - Ukraine
USA - United States
UZB - Uzbekistan
Track
<All>
Adavere (EST)
Akan (JPN)
Alkmaar (NED)
Almaty (KAZ)
Alta (NOR)
Åmli-Dølemo (NOR)
Ammerstol (NED)
Amsterdam (NED)
Amsterdam-Olympic (NED)
Anchorage (USA)
Arendal (NOR)
Arkhangelsk-Dinamo
Arkhangelsk-Trud
Arsenev
Asahikawa (JPN)
Asama (JPN)
Asker (NOR)
Assen (NED)
Astana (KAZ)
Barnaul
Basel (SUI)
Baselga di Pinè (ITA)
Båstad (NOR)
Beijing-Erqi (CHN)
Beijing-National (CHN)
Bergen (NOR)
Berlin (GER)
Berlin-Wilmersdorf (GER)
Birobidzhan
Bjugn (NOR)
Bogdanovich
Borlänge (SWE)
Breda (NED)
Budapest (HUN)
Calgary (CAN)
Changchun (CHN)
Cheboksary
Chelyabinsk
Chelyabinsk-Inga
Chemnitz (GER)
Cherepovecz
Chino (JPN)
Chita
Collalbo (ITA)
Crimmitschau (GER)
Daqing (CHN)
Davos (SUI)
Dawson Creek (CAN)
Den Haag (NED)
Deventer (NED)
Divnogorsk
Drammen (NOR)
Dresden (GER)
Dronten (NED)
Ede (NED)
Edmonton (CAN)
Eidsvoll (NOR)
Eindhoven (NED)
Ekaterinburg
El Calafate (ARG)
Elbląg (POL)
Ena (JPN)
Enschede (NED)
Erdenet (MGL)
Erfurt (GER)
Eskilstuna (SWE)
Falun (SWE)
Fort St. James (CAN)
Fort St. John (CAN)
Frankfurt (GER)
Frösön (SWE)
Fujiyoshida (JPN)
Fukang (CHN)
Fushun (CHN)
Gangneung (KOR)
Geithus (NOR)
Geleen (NED)
Gjøvik (NOR)
Gol (NOR)
Göteborg - Ishall (SWE)
Göteborg - Skrinnarhall (SWE)
Grefrath (GER)
Groningen (NED)
Grou (NED)
Haaksbergen (NED)
Haarlem (NED)
Hachinohe - YS Arena (JPN)
Hachinohe-Piping (JPN)
Hagaström (SWE)
Hailar (CHN)
Halifax (CAN)
Hamar (NOR)
Harbin (CHN)
Harstad (NOR)
Heerenveen (NED)
Helsinki (FIN)
Hengelo (NED)
Hol (NOR)
Holmestrand (NOR)
Hoorn (NED)
Hundorp (NOR)
Innsbruck (AUT)
Inzell (GER)
Irkutsk-Baikal
Irkutsk-Trud
Ivanovo
Izhevsk
Jevnaker (NOR)
Jyväskylä (FIN)
Kansk
Karlstad (SWE)
Karuizawa (JPN)
Kazan
Kemerovo
Khabarovsk
Kirov
Kirovo-Chepeczk
Kitami (JPN)
Kolomna
Kolosovka
Kongsberg (NOR)
Kongsvinger (NOR)
Koriyama (JPN)
Kostanaj (KAZ)
Koumi (JPN)
Krasnoturinsk
Krasnoyarsk
Kristiansund (NOR)
Kristinehamn (SWE)
Kungur
Kuopio (FIN)
Kushiro (JPN)
Kvam-Norheimsund (NOR)
København (DEN)
Lake Placid (USA)
Larvik (NOR)
Leeuwarden (NED)
Leh Ladakh (IND)
Leiden (NED)
Leppävirta (FIN)
Lesnoj
Losser (NED)
Lubin (POL)
Lærdal (NOR)
Makinsk (KAZ)
Milwaukee (USA)
Minsk
Minusinsk
Monchegorsk
Moose Jaw (CAN)
Morioka (JPN)
Moscow
Moscow-Luzhniki
Motala (SWE)
München (GER)
Murmansk
Murom
Nagano (JPN)
Nakashibetsu (JPN)
Narvik (NOR)
Nemuro (JPN)
Nijmegen (NED)
Nikko (JPN)
Nizhny Novgorod
Norheimsund (NOR)
Notodden (NOR)
Novocheboksarsk
Novouralsk
Obihiro (JPN)
Okaya (JPN)
Olenegorsk
Omsk
Örebro (SWE)
Oslo - Frogner (NOR)
Oslo - Valle Hovin (NOR)
Östersund (SWE)
Ottawa (CAN)
Oulu - Pateniemen (FIN)
Oulu - Raksila (FIN)
Perm - Dinamo
Perm - Yunost
Pijnacker (NED)
Pori (FIN)
Prince George (CAN)
Pujon (PRK)
Qiqihar (CHN)
Quebec City (CAN)
Quebec City-Boucher (CAN)
Red Deer (CAN)
Regina (CAN)
Richmond (CAN)
Roseville (USA)
Rotterdam (NED)
Saint Petersburg
Sala (SWE)
Salt Lake City (USA)
Samjion (PRK)
Sand (NOR)
Sandefjord (NOR)
Sandviken (SWE)
Sanok (POL)
Sapporo (JPN)
Saratov
Saskatoon (CAN)
Sault Sainte Marie (CAN)
Seinäjoki (FIN)
Selenginsk
Seoul (KOR)
Severouralsk
Seversk
Shenyang (CHN)
Shhuchinsk (KAZ)
Shibukawa (JPN)
Shostka (UKR)
Shushenskoe
Skien (NOR)
Skjervøy (NOR)
Skreia (NOR)
Skutskär (SWE)
Sochi
Sollentuna (SWE)
Sortavala
St. Moritz (SUI)
Stange (NOR)
Stavanger (NOR)
Stockholm (SWE)
Stord (NOR)
Studnice u Hlinsko (CZE)
Sundsvall (SWE)
Syktyvkar
Tallinn (EST)
Tambov
Tampere-Pyynikin (FIN)
Tampere-Sorsapuiston (FIN)
Tierra del Fuego (ARG)
Tilburg (NED)
Tomakomai (JPN)
Tomaszów-Mazowiecki (POL)
Torino (ITA)
Trollhättan (SWE)
Tromsø (NOR)
Trondheim-Leangen (NOR)
Tula
Tynset (NOR)
Tønsberg (NOR)
Ulaanbaatar (MGL)
Uppsala (SWE)
Urumqi (CHN)
Ushuaia (ARG)
Ust-Ishim
Utrecht (NED)
Valkeakoski (FIN)
Västerås (SWE)
Viljandi (EST)
Vologda
Wangqing (CHN)
Warsaw (POL)
Weiteveen (NED)
Whitehorse (CAN)
Winnipeg (CAN)
Wirdum (NED)
Yamagata (JPN)
Yanji (CHN)
Yatsugatake (JPN)
Zakopane (POL)
Zarechnyj
Žďár nad Sázavou (CZE)
Zenderen (NED)
Zerenda (KAZ)
Zlatoust
Zoetermeer (NED)
Zürich (SUI)