NED Netherlands (NED) Top 20 2019-2020

100m Ladies

1 11,74 Claudia HENCKEL L30 NED NED Baanwedstrijd Klasse 1/2
Enschede (NED) 13 October 2019
2 11,89 Britt van de PUT LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
3 12,11 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
4 12,15 Rosalie van VLIET LC1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
5 12,28 Mila BURGER LA2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
6 12,36 Fleur BRINK LB1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
Melissa WENNEKER LB1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
8 12,44 Mara AGNE LB2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
9 12,54 Lauren TEUNISSEN LB1 NED NED Zondagmorgen
Utrecht (NED) 13 October 2019
10 12,56 Serena KONING LA2 NED NED Langebaan - Junioren-Senioren-Masters
Hoorn (NED) 13 October 2019
11 12,59 Zara KROON LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
12 12,60 Elvira bij de WEG LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
13 12,70 Talisha RENES LYA NED NED Zondagmorgen
Utrecht (NED) 13 October 2019
14 12,77 Sophie van DELFT LC2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
15 12,79 Isabella TALEN LYB NED NED 2e Baanwedstrijd - Pupillen F t/m B
Dronten (NED) 12 October 2019
16 12,81 Femke SLAGMAN LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
17 12,82 Fleur SMITS LYA NED NED 1e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 28 September 2019
18 12,83 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
19 12,84 Kate Lynn SCHOUTEN LYA NED NED 1e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 28 September 2019
20 12,87 Eveline de HAAN LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019

Native Language Names