NED Netherlands (NED) Top 20 2019-2020

100m Men

1 10,60 Mees HULST MB2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
2 10,65 Stijn HULST MN2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
3 10,68 Sven HEIJNEN MA2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
4 10,72 Willem BEKKEMA MB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
5 10,91 Jornt DIJK MA2 NED NED Gewestelijke Wedstrijd A-Jun. en Ouder
Heerenveen (NED) 14 October 2019
6 11,16 Thijs WAGENAAR MA2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
7 11,18 Sam KRAMER MN2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
8 11,19 Mark REILING M35 NED NED Baanwedstrijd Klasse 1/2
Enschede (NED) 13 October 2019
9 11,20 Bas van NISPEN M40 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
10 11,21 Ties ROEMERS MB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
11 11,22 Levy KRAMER MN2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
12 11,24 Mats BENDIJK MC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
13 11,29 Jelle WAGENAAR MC2 NED NED 2e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 12 October 2019
14 11,35 Sjoerd de BOER MN1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
15 11,37 Lars STRAVER MB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
16 11,45 Tobias ELSHOF MC1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
17 11,64 Renzo SCHIPPER MC2 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
18 11,67 Jaco MOERMAN M35 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019
19 11,71 Jan van der STOUWE M50 NED NED 1e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 28 September 2019
20 11,77 Morris WITKAM MB1 NED NED 100/300/500/1000/1500
Amsterdam (NED) 12 October 2019

Native Language Names