Enschede (NED) Top 20 2019-2020

1000m Men

1 1.14,70 Enrico SALINO MN2 ITA ITA Baanwedstrijd Klasse 3/4/5
Enschede (NED) 16 November 2019
2 1.15,82 Gabriele GALLI MN3 ITA ITA Baanwedstrijd Klasse 3/4/5
Enschede (NED) 16 November 2019
3 1.16,29 Lasse HIDDINK MA2 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 26 October 2019
4 1.16,40 Vincent OUDSHOORN MSA NED NED Baanwedstrijd Klasse 3/4/5
Enschede (NED) 19 October 2019
5 1.16,47 Boika MAAS MA1 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 12 October 2019
6 1.16,60 Jens VERBEEK MB2 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 2 November 2019
7 1.16,76 PR Zeno de PONTI MA1 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 12 October 2019
8 1.16,91 Friso van EE MA2 NED NED Baanwedstrijd Klasse 1/2
Enschede (NED) 13 October 2019
9 1.16,98 Tom EGBERTSEN MB1 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 12 October 2019
10 1.17,16 Leon de HOOP MN1 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019
11 1.17,18 Calvin van KLINK MN3 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019
12 1.17,43 Ruben BLENK MSA NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 12 October 2019
13 1.17,45 Ruben van RANDERAAT MA2 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019
14 1.17,63 PR Matthieu HOLLAAR MB2 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019
15 1.18,05 Stein de WIT MB1 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 2 November 2019
16 1.18,15 Jeroen SCHOPPINK M35 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 26 October 2019
17 1.18,23 Tom JONKMANS MA1 NED NED Baanwedstrijd Alle Klasses
Enschede (NED) 12 October 2019
18 1.18,68 PR Frank van der HAM MN1 NED NED Extra Wedstrijd tbv Plaatsingen
Enschede (NED) 17 November 2019
19 1.19,24 PR Joost de JONG MA1 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019
20 1.19,25 Jeroen van VOORDEN MN4 NED NED Talentengroepen in Enschede
Enschede (NED) 2 November 2019

Native Language Names