Leeuwarden (NED) Top 20 2019-2020

100m Ladies

1 11,26 Tessa BOOGAARD LSA NED NED Schaatscircuit.nl
Leeuwarden (NED) 9 November 2019
2 11,36 Lina MIEDEMA LN3 NED NED Schaatscircuit.nl
Leeuwarden (NED) 9 November 2019
3 11,72 Sterre van SCHAIK LC2 NED NED Schaatscircuit.nl
Leeuwarden (NED) 9 November 2019
4 11,89 Britt van de PUT LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
5 11,99 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
6 12,11 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
7 12,16 Roelie KROONDIJK LB2 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
8 12,20 Sandra van de HEIDE LYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
9 12,27 Danieke STAVLEU LB1 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
10 12,48 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
11 12,59 Zara KROON LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
12 12,60 Elvira bij de WEG LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
13 12,64 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
14 12,73 Anna van der LEI LC2 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
15 12,77 Marije ANEMA LC1 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019
16 12,81 Femke SLAGMAN LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
17 12,83 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
18 12,84 Marit van der MEER LYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
19 12,87 Eveline de HAAN LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
Daniek SIPMA LB1 NED NED Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos
Leeuwarden (NED) 10 November 2019

Native Language Names