Leeuwarden (NED) Top 20 2019-2020

1500m Ladies

1 2.08,40 Sanne WESTRA LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 20 October 2019
2 2.10,32 Amber BARTELDS LN1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
3 2.10,73 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
4 2.12,01 PR Amber DUIZENDSTRAAL LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 20 October 2019
5 2.12,93 Loes BUSSER LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
6 2.13,15 Quinty VOS LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
7 2.14,51 PR Leia van der TEMPEL LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
8 2.14,54 Isa MERKUUR LN1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
9 2.16,11 Eva SCHIPPER LA1 NED NED Schaatscircuit.nl
Leeuwarden (NED) 9 November 2019
10 2.16,73 PR Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
11 2.17,03 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
12 2.17,34 PR Lisan van der LINDE LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
13 2.17,55 Iris TIBEN LB2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
14 2.17,63 PR Sylvia de VRIES LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
15 2.17,65 Eva RIEMERSMA-VAN RHEENEN L35 NED NED Schaatscircuit.nl
Leeuwarden (NED) 9 November 2019
16 2.17,68 PR Rosalie van VLIET LC1 NED NED Elfstedenhal Open Trainingswedstrijd
Leeuwarden (NED) 22 September 2019
17 2.18,00 Marieke de VRIES LC2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
18 2.18,50 Romy de JONG LA2 NED NED Elfstedenhal Open Trainingswedstrijd
Leeuwarden (NED) 22 September 2019
19 2.18,76 Tessa OUDMAN LN1 NED NED Elfstedenhal Open Trainingswedstrijd
Leeuwarden (NED) 22 September 2019
20 2.18,91 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019

Native Language Names