Leeuwarden (NED) Top 20 2019-2020

3000m Ladies

1 4.31,76 PR Famke MINNEE LA1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
2 4.42,69 Kayleigh ter LAAK LA1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
3 4.45,60 PR Sylke KAS LA1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
4 4.45,96 PR Rixt TOL LB2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
5 4.47,06 PR Esmée BROMMER LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
6 4.47,09 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
7 4.47,86 Madelief de JONG LN1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
8 4.49,02 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
9 4.49,73 Eva SCHIPPER LA1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
10 4.50,57 Quinty VOS LB2 NED NED Elfstedenhal Open Trainingswedstrijd
Leeuwarden (NED) 22 September 2019
11 4.52,87 PR Lièn van DASSELAAR LB1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
12 4.53,61 PR Lataesha NARAIN LB1 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
13 4.54,08 Loes BUSSER LB1 NED NED Elfstedenhal Open Trainingswedstrijd
Leeuwarden (NED) 22 September 2019
14 4.54,75 Lotte Marije HUITEMA LB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 3 November 2019
15 4.54,88 Quinty van KLINK LA2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd
Leeuwarden (NED) 29 September 2019
16 4.55,48 Rosan van KOPPEN LA1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
17 4.57,09 PR Emma FRANSEN LB1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
18 4.57,99 Nika van DASSELAAR LB2 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019
19 4.58,79 Myrte SANDU LN3 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup
Leeuwarden (NED) 6 October 2019
20 5.03,02 PR Emma KOSTER LB1 NED NED Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 13 October 2019

Native Language Names