Heerenveen (NED) Top 20 2019-2020

100m Ladies

1 11,11 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
2 11,64 Marieke de VRIES LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
3 11,86 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED Baanwedstrijd C/B Junioren / Lange Afstanden v.a C Junioren
Heerenveen (NED) 18 November 2019
4 11,89 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
5 11,93 Marije STENEKER LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
6 11,95 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
7 11,97 Kimberley de LANG LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
8 12,02 Manon ISKES LB2 NED NED Schaatscircuit.nl
Heerenveen (NED) 26 October 2019
9 12,09 Caitlin de GROOT LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
10 12,10 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
11 12,11 Sylvia de VRIES LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
12 12,17 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
13 12,18 Lisan van der LINDE LB2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
14 12,24 Marloes LEISTRA LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
15 12,26 Elvira bij de WEG LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
16 12,42 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
17 12,45 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED Clubwedstrijd Pupillen Groep 4/3
Heerenveen (NED) 10 November 2019
18 12,49 Jessie VERBEEK LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
19 12,50 Hilde VEENSTRA LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
20 12,52 Rianne van der LEIJ LYA NED NED Clubwedstrijd Pupillen Groep 4/3
Heerenveen (NED) 10 November 2019

Native Language Names