Heerenveen (NED) Top 20 2019-2020

300m Ladies

1 26,32 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
2 27,68 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
3 27,73 Marieke de VRIES LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
4 28,25 Kimberley de LANG LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
5 28,27 Sylvia de VRIES LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
6 28,31 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
7 28,46 Lisan van der LINDE LB2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
8 28,53 Marije STENEKER LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
9 28,55 Manon ISKES LB2 NED NED Schaatscircuit.nl
Heerenveen (NED) 26 October 2019
10 28,56 Caitlin de GROOT LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
11 28,64 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
12 28,89 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
13 28,93 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED Baanwedstrijd C/B Junioren / Lange Afstanden v.a C Junioren
Heerenveen (NED) 18 November 2019
14 28,97 Elvira bij de WEG LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
15 29,03 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
16 29,19 Marloes LEISTRA LC2 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
17 29,21 Esther KORENBERG LYA NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
18 29,22 Marika de GLEE LYA NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
19 29,57 Zara KROON LC1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019
20 29,60 Hilde VEENSTRA LB1 NED NED FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o.
Heerenveen (NED) 11 November 2019

Native Language Names