Irina Balandina
Individual Athletes RUS (IAR) March 1999 (LSA)
Personal Records
500m | 44,12 | 23 March 2019 | Kolomna |
1000m | 1.25,80 | 11 January 2020 | Kolomna |
1500m | 2.18,28 | 8 September 2018 | Kolomna |
3000m | 5.01,77 | 30 October 2016 | Kolomna |
Season Bests
100m | 11,83 | 6 February 2021 | Kolomna |
500m | 44,35 | 11 October 2019 | Kolomna |
1000m | 1.25,80 | 11 January 2020 | Kolomna |
1500m | 2.19,03 | 23 October 2019 | Kolomna |
3000m | 5.02,60 | 24 October 2019 | Kolomna |
500m | 44,12 | 23 March 2019 | Kolomna |
1000m | 1.27,47 | 23 March 2019 | Kolomna |
1500m | 2.18,28 | 8 September 2018 | Kolomna |
500m | 45,59 | 17 February 2018 | Kolomna |
1000m | 1.29,81 | 17 February 2018 | Kolomna |
1500m | 2.24,01 | 2 November 2017 | Moscow |
3000m | 5.07,59 | 16 November 2017 | Chelyabinsk |
500m | 46,21 | 19 November 2016 | Kolomna |
1500m | 2.21,19 | 29 October 2016 | Kolomna |
3000m | 5.01,77 | 30 October 2016 | Kolomna |
500m | 46,74 | 23 February 2016 | Chelyabinsk |
1000m | 1.32,70 | 24 February 2016 | Chelyabinsk |
1500m | 2.21,79 | 23 February 2016 | Chelyabinsk |
3000m | 5.14,37 | 20 December 2015 | Divnogorsk |
500m | 46,45 | 4 December 2014 | Chelyabinsk |
1000m | 1.32,88 | 6 December 2014 | Chelyabinsk |
1500m | 2.32,04 | 7 February 2015 | Irkutsk-Trud |
3000m | 5.21,13 | 8 February 2015 | Irkutsk-Trud |
500m | 47,86 | 18 March 2014 | Chelyabinsk |
1000m | 1.33,90 | 19 March 2014 | Chelyabinsk |
1500m | 2.23,61 | 18 March 2014 | Chelyabinsk |
3000m | 5.11,77 | 19 March 2014 | Chelyabinsk |
500m | 51,18 | 1 November 2012 | Kolomna |
1000m | 1.55,59 | 19 January 2013 | Kemerovo |
1500m | 2.44,74 | 1 November 2012 | Kolomna |
500m | 50,69 | 22 March 2012 | Chelyabinsk |
1000m | 1.44,04 | 22 March 2012 | Chelyabinsk |
500m | 1.01,97 | 20 February 2011 | Divnogorsk |
1000m | 2.13,81 | 20 February 2011 | Divnogorsk |
Results
Moscow Region Spartakiada | Kolomna | 5 March 2023 | ||||||||||||
|
||||||||||||||
Ice is Our Hope | Kolomna | 6 February 2021 | ||||||||||||
|
||||||||||||||
Kolomna City District Championships | Kolomna | 11 January 2020 | ||||||||||||
|
||||||||||||||
Russia Cup 2 | Saint Petersburg | 13 - 14 November 2019 | ||||||||||||
|
||||||||||||||
Russia Cup 1 | Kolomna | 23 - 24 October 2019 | ||||||||||||
|
Native Language Names