Clubkampioenschap IJsclub Haarlem
Haarlem (NED)
26 - 27 January 2019

Allround Ladies - Allround
	Name                         			500m 			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			26 Jan 			26 Jan 			27 Jan 			27 Jan 				
1	Iskes, Daphne                	LB1	NED	44,65  	44,650	[1]	2.23,45	47,816	[1]	1.29,82	44,910	[1]	5.07,49	51,248	[2]	188,624
2	Veltman, Tessa               	LB2	NED	45,53  	45,530	[2]	2.25,58	48,526	[4]	1.32,78	46,390	[4]	5.10,07	51,678	[3]	192,124
3	Kasten, Lotte                	LB1	NED	46,23  	46,230	[4]	2.24,73	48,243	[2]	1.32,36	46,180	[2]	5.11,69	51,948	[5]	192,601
4	Dijkstra, Floor              	LB2	NED	45,95  	45,950	[3]	2.26,37	48,790	[5]	1.32,36	46,180	[2]	5.10,81	51,801	[4]	192,721
5	van Vloten, Ella             	LA2	NED	47,39  	47,390	[5]	2.24,82	48,273	[3]	1.34,38	47,190	[5]	4.59,29	49,881	[1]	192,734
6	Molenaar, Leanne             	LB1	NED	48,21  	48,210	[6]	2.32,00	50,666	[7]	1.39,14	49,570	[6]	5.27,01	54,501	[6]	202,947
7	Reijne, Madelon              	LN3	NED	49,17  	49,170	[7]	2.31,35	50,450	[6]	1.39,21	49,605	[7]	5.37,62	56,270	[7]	205,495
8	Wagenaar, Sanne              	LN2	NED	50,52  	50,520	[8]	2.37,54	52,513	[8]	1.40,61	50,305	[8]	5.43,48	57,246	[9]	210,584
9	van Zantvliet, Carla         	L50	NED	53,59  	53,590	[10]	2.40,07	53,356	[9]	1.46,11	53,055	[10]	5.50,06	58,343	[10]	218,344
10	Ruijgrok, Ingrid             	L55	NED	55,40  	55,400	[11]	2.41,87	53,956	[10]	1.47,11	53,555	[11]	5.40,21	56,701	[8]	219,612
11	Boers, Roxanne               	LA2	NED	51,36  	51,360	[9]	2.41,99	53,996	[11]	1.44,10	52,050	[9]	6.18,80	63,133	[11]	220,539
12	Teerenstra, Martha           	LN4	NED	57,84  	57,840	[12]	2.56,34	58,780	[12]	1.55,51	57,755	[12]	6.29,41	64,901	[13]	239,276
13	Mollee, Amber                	LSA	NED	58,29  	58,290	[14]	2.58,81	59,603	[13]	1.59,39	59,695	[14]	6.24,42	64,070	[12]	241,658
14	van Leeuwen-van Noort, Ramona	L45	NED	58,00  	58,000	[13]	3.04,43	61,476	[14]	1.57,21	58,605	[13]	6.29,88	64,980	[14]	243,061

Sprint Ladies - Sprint
	Name                         			500m 			1000m  			500m   			1000m  			Total
	                             			26 Jan 			26 Jan 			27 Jan 			27 Jan 				
1	Jorritsma, Yasmijn           	LA1	NED	43,54  	43,540	[1]	1.29,33	44,665	[1]	42,85  	42,850	[1]	1.28,92	44,460	[1]	175,515
2	Boerema, Monique             	L55	NED	46,31  	46,310	[5]	1.31,42	45,710	[2]	45,94  	45,940	[4]	1.33,04	46,520	[2]	184,480
3	Geuzebroek, Maartje          	LA1	NED	46,37  	46,370	[6]	1.32,76	46,380	[3]	45,99  	45,990	[5]	1.34,36	47,180	[4]	185,920
4	Timmerman, Tessa             	LA2	NED	45,37  	45,370	[3]	1.35,95	47,975	[4]	45,02  	45,020	[3]	1.37,79	48,895	[6]	187,260
5	Iskes, Manon                 	LB1	NED	44,08  	44,080	[2]	1.48,43	54,215	[13]	44,94  	44,940	[2]	1.34,26	47,130	[3]	190,365
6	van Baekel, Indy             	LB1	NED	48,50  	48,500	[7]	1.40,39	50,195	[6]	47,65  	47,650	[6]	1.41,73	50,865	[7]	197,210
7	de Kruijk, Zus               	LC2	NED	58,19  	58,190	[16]	1.37,58	48,790	[5]	47,75  	47,750	[7]	1.35,77	47,885	[5]	202,615
8	van Vloten, Vera             	LC2	NED	51,25  	51,250	[10]	1.41,12	50,560	[7]	51,46  	51,460	[10]	1.42,28	51,140	[8]	204,410
9	Dingjan, Lara                	LC1	NED	49,87  	49,870	[8]	1.44,87	52,435	[11]	49,69  	49,690	[9]	1.46,04	53,020	[9]	205,015
10	Heijnen, Marit               	LC1	NED	51,79  	51,790	[11]	1.42,34	51,170	[10]	52,32  	52,320	[11]	1.47,43	53,715	[10]	208,995
11	de Boer, Francisca           	LSA	NED	52,90  	52,900	[13]	1.47,87	53,935	[12]	54,14  	54,140	[12]	1.51,86	55,930	[12]	216,905
12	Overbosch, Renske            	LC2	NED	52,14  	52,140	[12]	1.41,34	50,670	[8]	1.02,25	62,250	[15]	1.48,09	54,045	[11]	219,105
13	de Heer, Lotte               	LC2	NED	56,75  	56,750	[14]	1.50,16	55,080	[14]	54,69  	54,690	[13]	1.51,95	55,975	[13]	222,495
14	Kikstra, Tjitske             	LB1	NED	57,01  	57,010	[15]	2.01,98	60,990	[15]	57,21  	57,210	[14]	2.09,62	64,810	[14]	240,020
	Huizinga, Maerle             	LC1	NED	49,98  	49,980	[9]	1.42,14	51,070	[9]	49,14  	49,140	[8]	       		DQ	150,190
	van den Hurk, Wies           	LC2	NED	45,98  	45,980	[4]	       		DNS	       			       			45,980

Allround - Masters Men - Allround
	Name                         			500m 			1500m  			1000m  			5000m  			Total
	                             			26 Jan 			26 Jan 			27 Jan 			27 Jan 				
1	Witkamp, Danny               	M50	NED	42,17  	42,170	[4]	2.09,54	43,180	[2]	1.23,94	41,970	[4]	8.01,74	48,174	[1]	175,494
2	Schouwenaar, Robert          	M50	NED	44,76  	44,760	[9]	2.13,22	44,406	[6]	1.27,44	43,720	[6]	8.13,32	49,332	[3]	182,218
3	van Dijk, Evert Jan          	M40	NED	45,07  	45,070	[10]	2.17,11	45,703	[8]	1.29,33	44,665	[9]	8.12,80	49,280	[2]	184,718
4	van het Kaar, Joost          	M40	NED	44,56  	44,560	[8]	2.16,63	45,543	[7]	1.29,18	44,590	[8]	8.27,39	50,739	[4]	185,432
5	Verhoeve, Frans              	M50	NED	43,84  	43,840	[6]	2.20,68	46,893	[9]	1.28,14	44,070	[7]	8.40,15	52,015	[5]	186,818
6	Verhoeve, Olaf               	M50	NED	46,14  	46,140	[12]	2.24,54	48,180	[12]	1.33,88	46,940	[12]	8.55,78	53,578	[7]	194,838
7	Weenink, Johan               	M45	NED	45,75  	45,750	[11]	2.21,94	47,313	[11]	1.32,59	46,295	[11]	9.19,10	55,910	[8]	195,268
8	Lemmers, Ton                 	M55	NED	48,83  	48,830	[16]	2.25,82	48,606	[13]	1.36,40	48,200	[15]	8.45,90	52,590	[6]	198,226
	Voorhoeve, Kees              	M60	NED	48,86  	48,860	[17]	2.27,62	49,206	[15]	1.35,41	47,705	[13]	       			145,771
	Rolvink, Lex                 	M45	NED	48,32  	48,320	[13]	2.31,03	50,343	[16]	1.39,44	49,720	[17]	       			148,383
	van Hoek, Jeroen             	M50	NED	50,61  	50,610	[19]	2.26,68	48,893	[14]	1.38,21	49,105	[16]	       			148,608
	Rolvink, Rien                	M50	NED	48,72  	48,720	[14]	2.34,56	51,520	[18]	1.40,87	50,435	[18]	       			150,675
	van Marle, Johan             	M50	NED	49,50  	49,500	[18]	2.31,52	50,506	[17]	1.41,51	50,755	[19]	       			150,761
	Altes, Willem Korthals       	M50	NED	53,82  	53,820	[21]	2.43,68	54,560	[21]	1.48,44	54,220	[20]	       			162,600
	Christiaans, Frank           	M65	NED	55,13  	55,130	[22]	2.38,33	52,776	[19]	       			       			107,906
	Hillebregt, Menno            	M65	NED	52,68  	52,680	[20]	2.38,98	52,993	[20]	       		DQ	       			105,673
	Molenaar, Fred (1968)        	M50	NED	48,80  	48,800	[15]	       		DQ	1.36,24	48,120	[14]	       			96,920

Allround Men - Allround
	Name                         			500m   			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			26 Jan 			26 Jan 			27 Jan 			27 Jan 				
1	van Dijk, Mike               	MA1	NED	40,96  	40,960	[2]	2.08,16	42,720	[1]	1.22,51	41,255	[2]	4.34,72	45,786	[2]	170,721
2	Lauwers, Bart                	MA2	NED	40,86  	40,860	[1]	2.09,63	43,210	[3]	1.22,03	41,015	[1]	4.41,32	46,886	[4]	171,971
3	de Kruijk, Maas              	MB2	NED	41,79  	41,790	[3]	2.10,21	43,403	[4]	1.22,67	41,335	[3]	4.36,43	46,071	[3]	172,599
4	Kok, Michiel                 	MA2	NED	43,68  	43,680	[5]	2.10,93	43,643	[5]	1.25,81	42,905	[5]	4.32,06	45,343	[1]	175,571
5	Nikkels, Martijn             	MN2	NED	43,99  	43,990	[7]	2.21,89	47,296	[10]	1.31,26	45,630	[10]	5.29,12	54,853	[5]	191,769
6	van Maanen, Martijn          	MB1	NED	1.02,15	62,150	[23]	2.54,06	58,020	[22]	1.51,06	55,530	[21]	6.10,97	61,828	[6]	237,528

Sprint Men - Sprint
	Name                         			500m 			1000m  			500m 			1000m  			Total
	                             			26 Jan 			26 Jan 			27 Jan 			27 Jan 				
1	Andreas, Simon               	MN1	NED	40,11  	40,110	[1]	1.20,94	40,470	[1]	39,92  	39,920	[1]	1.20,53	40,265	[1]	160,765
2	Heijnen, Sven                	MA1	NED	40,47  	40,470	[2]	1.22,03	41,015	[2]	40,27  	40,270	[2]	1.22,34	41,170	[2]	162,925
3	Kamminga, Han                	M50	NED	41,95  	41,950	[3]	1.23,40	41,700	[3]	41,50  	41,500	[4]	1.24,90	42,450	[3]	167,600
4	van den Bos, Mats            	MC1	NED	42,59  	42,590	[5]	1.24,93	42,465	[5]	42,06  	42,060	[5]	1.28,02	44,010	[6]	171,125
5	Schrama, Ivar                	MB1	NED	42,09  	42,090	[4]	1.29,58	44,790	[9]	40,81  	40,810	[3]	1.28,12	44,060	[8]	171,750
6	Nikkels, Vincent             	MB2	NED	43,43  	43,430	[6]	1.27,61	43,805	[6]	42,77  	42,770	[6]	1.28,11	44,055	[7]	174,060
7	van der Ham, Freek           	MC1	NED	44,49  	44,490	[7]	1.29,32	44,660	[7]	44,28  	44,280	[9]	1.31,72	45,860	[9]	179,290
8	Buisman, Jan                 	M55	NED	47,08  	47,080	[10]	1.29,37	44,685	[8]	46,64  	46,640	[12]	1.32,85	46,425	[10]	184,830
9	Schiff, Ruben                	MC1	NED	46,51  	46,510	[8]	1.34,39	47,195	[10]	46,21  	46,210	[10]	1.37,48	48,740	[12]	188,655
10	van Mulligen, Joeke          	MB2	NED	46,76  	46,760	[9]	1.36,84	48,420	[12]	46,55  	46,550	[11]	1.39,08	49,540	[14]	191,270
11	Langeveld, Kees              	M60	NED	48,01  	48,010	[11]	1.34,39	47,195	[10]	48,14  	48,140	[13]	1.35,86	47,930	[11]	191,275
12	Henskes, Erwin               	M60	NED	49,37  	49,370	[12]	1.37,97	48,985	[13]	49,15  	49,150	[14]	1.39,03	49,515	[13]	197,020
13	Tissen, Jos                  	M55	NED	49,74  	49,740	[13]	1.39,94	49,970	[14]	50,41  	50,410	[15]	1.40,66	50,330	[15]	200,450
14	Balk, Roelof                 	M55	NED	50,48  	50,480	[14]	1.41,99	50,995	[15]	50,59  	50,590	[16]	1.44,40	52,200	[16]	204,265
15	Zwart, Sietse                	MC1	NED	52,92  	52,920	[15]	1.48,46	54,230	[17]	52,53  	52,530	[17]	1.49,70	54,850	[18]	214,530
16	Adema, Sjoerd (1946)         	M70	NED	54,19  	54,190	[16]	1.46,72	53,360	[16]	53,27  	53,270	[18]	1.49,11	54,555	[17]	215,375
17	Terstal, Xander              	MC2	NED	54,37  	54,370	[17]	1.51,35	55,675	[18]	56,41  	56,410	[20]	1.52,62	56,310	[19]	222,765
18	Bose, Joachim                	MB1	NED	54,43  	54,430	[18]	1.54,32	57,160	[19]	53,62  	53,620	[19]	1.56,66	58,330	[20]	223,540
	Knegt, Dennis                	MA2	NED	       		DQ	1.24,16	42,080	[4]	42,88  	42,880	[7]	1.25,69	42,845	[4]	127,805
	van den Hoff, Victor         	M60	NED	       		DNS	       		DNS	43,26  	43,260	[8]	1.26,11	43,055	[5]	86,315
	van Luijken, Bas             	MC1	NED	56,06  	56,060	[19]	       		DQ	       			       			56,060

            

Native Language Names