Landelijke Selectie NK Allround Junioren A en B
Tilburg (NED)
18 - 19 January 2020

Allround Ladies - Junioren A
	Name                 			500m 			1500m  			3000m  			Total
	                     			18 Jan 			18 Jan 			19 Jan 				
1	Schultinga, Iris     	LA1	NED	42,73  	42,730	[6]	2.13,02	44,340	[3]	4.36,46	46,076	[1]	133,146
2	Noppert, Hilde       	LA2	NED	42,76  	42,760	[7]	2.11,65	43,883	[1]	4.41,76	46,960	[3]	133,603
3	Huiting, Berit       	LA1	NED	42,33  	42,330	[1]	2.11,81	43,936	[2]	4.46,31	47,718	[7]	133,984
4	Dijkers, Anna        	LA1	NED	42,42  	42,420	[3]	2.13,87	44,623	[5]	4.48,41	48,068	[11]	135,111
5	Koetsier, Lianne     	LA1	NED	42,38  	42,380	[2]	2.13,51	44,503	[4]	4.49,68	48,280	[12]	135,163
6	Schipper, Eva        	LA1	NED	43,00  	43,000	[10]	2.15,23	45,076	[10]	4.48,26	48,043	[9]	136,119
7	Koster, Mayke        	LA1	NED	44,19  	44,190	[16]	2.15,77	45,256	[13]	4.41,90	46,983	[4]	136,429
8	Sokolov, Megan       	LA1	NED	44,47  	44,470	[17]	2.14,15	44,716	[6]	4.43,61	47,268	[5]	136,454
9	Jongman, Maud        	LA1	NED	42,78  	42,780	[8]	2.14,68	44,893	[8]	4.52,93	48,821	[14]	136,494
10	Qualm, Brit          	LA2	NED	43,74  	43,740	[12]	2.17,86	45,953	[17]	4.41,61	46,935	[2]	136,628
11	ter Laak, Kayleigh   	LA1	NED	44,04  	44,040	[14]	2.15,44	45,146	[12]	4.44,84	47,473	[6]	136,659
12	Kas, Sylke           	LA1	NED	42,53  	42,530	[4]	2.14,97	44,990	[9]	4.54,97	49,161	[17]	136,681
13	de Jong, Romy        	LA2	NED	42,88  	42,880	[9]	2.15,33	45,110	[11]	4.55,01	49,168	[18]	137,158
14	Balvert, Ruth        	LA2	NED	42,70  	42,700	[5]	2.17,60	45,866	[16]	4.53,19	48,865	[15]	137,431
15	Hersbach, Isabelle   	LA2	NED	43,05  	43,050	[11]	2.16,72	45,573	[14]	4.54,89	49,148	[16]	137,771
16	Kool, Evelieke       	LA2	NED	44,13  	44,130	[15]	2.16,88	45,626	[15]	4.48,31	48,051	[10]	137,807
17	Huttenhuis, Tessa    	LA2	NED	44,62  	44,620	[18]	2.18,13	46,043	[18]	4.47,86	47,976	[8]	138,639
18	Smits, Liotte        	LA2	NED	44,63  	44,630	[19]	2.18,60	46,200	[19]	4.51,13	48,521	[13]	139,351
19	Salemi, Zoë          	LA1	NED	43,92  	43,920	[13]	2.21,24	47,080	[20]	5.10,72	51,786	[20]	142,786
20	Gerbrandy, Marieke   	LA1	NED	45,48  	45,480	[21]	2.22,18	47,393	[21]	5.11,10	51,850	[21]	144,723
21	van Klink, Quinty    	LA2	NED	47,12  	47,120	[23]	2.24,88	48,293	[22]	5.03,18	50,530	[19]	145,943
22	Zijsveld, Ilse       	LA1	NED	46,54  	46,540	[22]	2.25,08	48,360	[23]	5.15,63	52,605	[22]	147,505
	Koopman, Zenna       	LA1	NED	45,10  	45,100	[20]	2.29,56	49,853	[24]	       			94,953
	Sierdsma, Thirza     	LA2	NED	       		DQ	2.14,27	44,756	[7]	       		WDR	44,756

Allround Ladies - Junioren B
	Name                 			500m 			1500m  			3000m  			Total
	                     			18 Jan 			18 Jan 			19 Jan 				
1	Baas, Renée          	LB2	NED	42,93  	42,930	[2]	2.16,09	45,363	[3]	4.53,37	48,895	[8]	137,188
2	Hijma, Silke         	LB1	NED	44,15  	44,150	[11]	2.15,71	45,236	[1]	4.50,81	48,468	[2]	137,854
3	van Leest, Anouk     	LB1	NED	44,06  	44,060	[10]	2.16,22	45,406	[4]	4.51,02	48,503	[3]	137,969
4	Huitema, Lotte Marije	LB2	NED	44,04  	44,040	[9]	2.15,74	45,246	[2]	4.53,25	48,875	[7]	138,161
5	Qualm, Laura         	LB2	NED	44,73  	44,730	[15]	2.17,16	45,720	[5]	4.46,43	47,738	[1]	138,188
6	van de Rhee, Sterre  	LB1	NED	43,37  	43,370	[4]	2.19,26	46,420	[16]	4.52,76	48,793	[5]	138,583
7	Narain, Lataesha     	LB1	NED	42,64  	42,640	[1]	2.18,56	46,186	[12]	5.02,23	50,371	[21]	139,197
8	van der Spek, Marije 	LB2	NED	43,70  	43,700	[5]	2.17,51	45,836	[7]	4.58,76	49,793	[14]	139,329
9	van Dasselaar, Lièn  	LB1	NED	44,28  	44,280	[13]	2.17,34	45,780	[6]	4.56,57	49,428	[11]	139,488
10	Hollanders, Amée     	LB2	NED	43,18  	43,180	[3]	2.18,91	46,303	[14]	5.00,33	50,055	[17]	139,538
11	Tiben, Iris          	LB2	NED	43,96  	43,960	[7]	2.17,64	45,880	[9]	4.59,16	49,860	[15]	139,700
12	Dijkstra, Nyncke     	LB2	NED	44,92  	44,920	[17]	2.18,38	46,126	[10]	4.55,00	49,166	[10]	140,212
13	Tol, Rixt            	LB2	NED	45,58  	45,580	[20]	2.17,59	45,863	[8]	4.52,96	48,826	[6]	140,269
14	Louwerse, Daan       	LB2	NED	44,86  	44,860	[16]	2.19,54	46,513	[17]	4.53,91	48,985	[9]	140,358
15	de Boer, Fenna       	LB2	NED	44,29  	44,290	[14]	2.20,44	46,813	[20]	4.57,14	49,523	[13]	140,626
16	Eppinga, Tjitske     	LB2	NED	45,88  	45,880	[23]	2.19,73	46,576	[18]	4.52,07	48,678	[4]	141,134
17	Mulder, Tosca        	LB1	NED	45,04  	45,040	[19]	2.20,00	46,666	[19]	4.59,95	49,991	[16]	141,697
18	Iskes, Daphne        	LB2	NED	43,70  	43,700	[5]	2.19,16	46,386	[15]	5.09,92	51,653	[26]	141,739
19	Lich, Marcha         	LB2	NED	44,25  	44,250	[12]	2.20,78	46,926	[22]	5.03,91	50,651	[23]	141,827
20	Molenaar, Isa        	LB1	NED	46,42  	46,420	[28]	2.18,41	46,136	[11]	4.56,87	49,478	[12]	142,034
21	Brommer, Esmée       	LB1	NED	45,00  	45,000	[18]	2.20,59	46,863	[21]	5.01,84	50,306	[20]	142,169
22	Koers, Thirza        	LB2	NED	45,91  	45,910	[24]	2.21,46	47,153	[23]	5.01,31	50,218	[19]	143,281
23	Konter, Gwen         	LB1	NED	45,72  	45,720	[22]	2.23,06	47,686	[25]	5.02,49	50,415	[22]	143,821
24	Kole, Emma           	LB1	NED	45,64  	45,640	[21]	2.21,81	47,270	[24]	5.07,44	51,240	[25]	144,150
25	Roemaat, Wieke       	LB1	NED	46,21  	46,210	[26]	2.23,58	47,860	[26]	5.01,28	50,213	[18]	144,283
26	Beusen, Maud         	LB1	NED	45,99  	45,990	[25]	2.26,15	48,716	[28]	5.06,19	51,031	[24]	145,737
27	de Boer, Femke (2002)	LB2	NED	46,34  	46,340	[27]	2.25,19	48,396	[27]	5.12,74	52,123	[27]	146,859
	Kivits, Akki         	LB1	NED	44,03  	44,030	[8]	2.18,59	46,196	[13]	       			90,226

Allround Men - Junioren A
	Name                 			500m 			1500m  			3000m  			Total
	                     			18 Jan 			18 Jan 			19 Jan 				
1	Broos, Armand        	MA2	NED	37,70  	37,700	[1]	1.59,78	39,926	[5]	4.15,49	42,581	[10]	120,207
2	de Graaf, Max        	MA2	NED	38,18  	38,180	[2]	1.58,48	39,493	[2]	4.16,29	42,715	[11]	120,388
3	Verheij, Jarno       	MA2	NED	38,67  	38,670	[3]	1.58,48	39,493	[2]	4.14,63	42,438	[9]	120,601
4	Pluijgers, Jarno     	MA1	NED	39,11  	39,110	[9]	1.59,98	39,993	[8]	4.09,71	41,618	[2]	120,721
5	van der Goes, Willem 	MA2	NED	39,30  	39,300	[11]	2.00,46	40,153	[11]	4.09,60	41,600	[1]	121,053
6	Hoorneman, Cas       	MA2	NED	39,69  	39,690	[14]	1.59,50	39,833	[4]	4.10,64	41,773	[5]	121,296
7	Smit, Tijn           	MA2	NED	39,42  	39,420	[13]	1.59,82	39,940	[6]	4.13,52	42,253	[7]	121,613
8	Maas, Boika          	MA1	NED	38,93  	38,930	[6]	1.57,59	39,196	[1]	4.22,75	43,791	[17]	121,917
9	d' Huy, Niels        	MA1	NED	38,68  	38,680	[4]	2.00,09	40,030	[9]	4.21,24	43,540	[14]	122,250
10	Schrijver, Colin     	MA2	NED	39,04  	39,040	[7]	2.00,75	40,250	[12]	4.18,53	43,088	[13]	122,378
11	Holmes, David        	MA1	NED	40,39  	40,390	[18]	1.59,95	39,983	[7]	4.13,24	42,206	[6]	122,579
12	Woelders, Lars       	MA1	NED	40,24  	40,240	[17]	2.02,10	40,700	[17]	4.10,17	41,695	[3]	122,635
13	Stolhof, Niek        	MA1	NED	38,82  	38,820	[5]	2.01,01	40,336	[15]	4.22,35	43,725	[16]	122,881
14	van Zwieten, Mathijs 	MA1	NED	41,17  	41,170	[23]	2.00,97	40,323	[14]	4.10,48	41,746	[4]	123,239
15	de Lange, Jesse      	MA1	NED	40,46  	40,460	[19]	2.01,19	40,396	[16]	4.14,42	42,403	[8]	123,259
16	van Randeraat, Ruben 	MA2	NED	40,13  	40,130	[16]	2.00,17	40,056	[10]	4.18,45	43,075	[12]	123,261
17	Langemaire, Remco    	MA2	NED	39,36  	39,360	[12]	2.00,85	40,283	[13]	4.23,48	43,913	[19]	123,556
18	van Essen, Bram      	MA1	NED	39,14  	39,140	[10]	2.02,35	40,783	[18]	4.26,24	44,373	[21]	124,296
19	bij de Weg, Stefan   	MA1	NED	40,59  	40,590	[21]	2.02,98	40,993	[19]	4.21,96	43,660	[15]	125,243
20	de Ruijgt, Rick      	MA1	NED	40,80  	40,800	[22]	2.03,41	41,136	[20]	4.23,32	43,886	[18]	125,822
21	Heesen, Luca         	MA1	NED	39,76  	39,760	[15]	2.05,02	41,673	[23]	4.34,03	45,671	[22]	127,104
22	Breeuwsma, Jitse     	MA2	NED	40,53  	40,530	[20]	2.04,83	41,610	[22]	4.34,99	45,831	[23]	127,971
23	Dekkers, Joost       	MA1	NED	41,54  	41,540	[24]	2.07,40	42,466	[24]	4.25,17	44,195	[20]	128,201
	Clazing, Stephan     	MA1	NED	39,06  	39,060	[8]	2.03,89	41,296	[21]	       			80,356
	Maatman, Mervin      	MA1	NED	       		WDR	       		WDR	       			
	Poortinga, Klaas     	MA2	NED	       		WDR	       		WDR	       			

Allround Men - Junioren B
	Name                 			500m 			1500m  			3000m  			Total
	                     			18 Jan 			18 Jan 			19 Jan 				
1	Hollaar, Matthieu    	MB2	NED	39,27  	39,270	[7]	2.00,66	40,220	[1]	4.22,52	43,753	[10]	123,243
2	Beekelaar, Stijn     	MB1	NED	39,20  	39,200	[6]	2.02,24	40,746	[2]	4.21,63	43,605	[7]	123,551
3	Bergsma, Max         	MB1	NED	39,71  	39,710	[9]	2.02,44	40,813	[5]	4.20,49	43,415	[5]	123,938
4	Vollaard, Jesse      	MB2	NED	40,26  	40,260	[17]	2.04,47	41,490	[14]	4.13,80	42,300	[2]	124,050
5	Koeleman, Jelle      	MB1	NED	40,52  	40,520	[20]	2.03,95	41,316	[12]	4.13,57	42,261	[1]	124,097
6	Tettero, Sjors       	MB2	NED	39,18  	39,180	[4]	2.02,29	40,763	[3]	4.25,15	44,191	[15]	124,134
7	van de Bunt, Stijn   	MB1	NED	40,92  	40,920	[24]	2.02,37	40,790	[4]	4.15,44	42,573	[3]	124,283
8	Hulst, Mees          	MB2	NED	39,04  	39,040	[2]	2.03,82	41,273	[11]	4.26,90	44,483	[20]	124,796
9	Huttenhuis, Bas      	MB2	NED	40,36  	40,360	[19]	2.02,45	40,816	[6]	4.22,24	43,706	[8]	124,882
10	Kamp, Gijs           	MB1	NED	39,15  	39,150	[3]	2.05,44	41,813	[21]	4.25,10	44,183	[13]	125,146
11	Sijbrandij, Pieter   	MB2	NED	41,12  	41,120	[27]	2.03,96	41,320	[13]	4.16,37	42,728	[4]	125,168
12	Sinke, Jasper        	MB2	NED	39,69  	39,690	[8]	2.04,53	41,510	[17]	4.24,13	44,021	[11]	125,221
13	de Lange, Thomas     	MB2	NED	40,12  	40,120	[15]	2.04,64	41,546	[18]	4.21,39	43,565	[6]	125,231
14	de Vries, Jorn (2004)	MB1	NED	39,86  	39,860	[10]	2.02,71	40,903	[7]	4.27,51	44,585	[21]	125,348
15	Penninga, Jonathan   	MB2	NED	40,54  	40,540	[21]	2.03,31	41,103	[9]	4.25,89	44,315	[17]	125,958
16	de Wit, Stein        	MB1	NED	38,83  	38,830	[1]	2.03,29	41,096	[8]	4.36,98	46,163	[25]	126,089
17	Verdel, Danny        	MB2	NED	39,97  	39,970	[11]	2.04,52	41,506	[16]	4.28,03	44,671	[22]	126,147
18	Kuiken, Mads         	MB2	NED	39,97  	39,970	[11]	2.06,39	42,130	[26]	4.24,98	44,163	[12]	126,263
19	de Leeuw, Sem        	MB2	NED	40,02  	40,020	[13]	2.05,49	41,830	[22]	4.26,88	44,480	[19]	126,330
20	Mellema, Meinte      	MB1	NED	40,14  	40,140	[16]	2.06,63	42,210	[27]	4.25,46	44,243	[16]	126,593
21	ten Cate, Mats       	MB1	NED	40,95  	40,950	[25]	2.05,37	41,790	[20]	4.25,11	44,185	[14]	126,925
22	Palmans, Pascal      	MB2	NED	40,08  	40,080	[14]	2.05,17	41,723	[19]	4.31,06	45,176	[24]	126,979
23	Krommenhoek, Jasper  	MB1	NED	42,15  	42,150	[28]	2.04,50	41,500	[15]	4.22,27	43,711	[9]	127,361
24	Teekens, Ofke (2003) 	MB1	NED	40,95  	40,950	[25]	2.06,23	42,076	[25]	4.26,02	44,336	[18]	127,362
25	Lamme, Timo          	MB1	NED	39,18  	39,180	[4]	2.03,66	41,220	[10]	4.42,89	47,148	[27]	127,548
26	Hofstede, Joep       	MB2	NED	40,90  	40,900	[23]	2.05,51	41,836	[23]	4.30,14	45,023	[23]	127,759
27	Huiting, Eskil       	MB1	NED	40,35  	40,350	[18]	2.05,55	41,850	[24]	4.38,14	46,356	[26]	128,556
	Kok, Ruben           	MB2	NED	40,69  	40,690	[22]	       		DNS	       			40,690

            

Native Language Names