Chelyabinsk Region Open Team Championships Открытый Чемпионат и Первенство Челябинской Области по Командным Гонкам

Chelyabinsk (RUS) 23 - 24 October 2019 Source: www.um74.ru

500m Men - Junior B 23 October 2019

Rank Name Country Time
1 Denis BALASHOV Денис Балашов MB1 RUS RUS 39,10 SB
2 Vladimir VOZMISHHEV Владимир Возмищев MB2 RUS RUS 39,11 PR SB
3 Pavel PERGUNOV Павел Пергунов MB2 RUS RUS 39,20 SB
4 Ruslan SAFIN Руслан Сафин MB2 RUS RUS 39,22
5 Egor SHOROKHOV Егор Шорохов MB2 RUS RUS 39,23
6 Egor DAVYDOV Егор Давыдов MB2 RUS RUS 39,26 SB
7 Vladimir SEMIRUNNIJ Владимир Семирунний MB2 RUS RUS 39,40 PR SB
8 Sergej NALIVAJKO Сергей Наливайко MB1 RUS RUS 39,66 SB
9 Vladislav VOROSHILOV Владислав Ворошилов MB1 RUS RUS 39,78 SB
10 Nikita PROSHIN Никита Прошин MB2 RUS RUS 39,95 PR SB
11 Semen MUKHIN Семен Мухин MB1 RUS RUS 39,98
12 Danila MININ Данила Минин MB1 RUS RUS 39,99 PR SB
13 Aleksandr ARSLANTAEV Александр Арслантаев MB2 RUS RUS 40,08 SB
14 Grigorij PRAZDNICHNYKH Григорий Праздничных MB2 RUS RUS 40,11(3) SB
15 Dmitrij VEJNBERG Дмитрий Вейнберг MB1 RUS RUS 40,11(5) PR SB
16 Maksim KORNAUKHOV Максим Корнаухов MB2 RUS RUS 40,11(6)
17 Gleb VANSLOV Глеб Ванслов MB2 RUS RUS 40,40 PR SB
18 Aleksej KHARCHIKOV Алексей Харчиков MB2 RUS RUS 40,45 SB
19 Andrej ZENIN Андрей Зенин MB1 RUS RUS 40,60 SB
20 Vladimir ARTEBYAKIN Владимир Артебякин MB1 RUS RUS 40,68 SB
21 Sergej LEONENKO Сергей Леоненко MB2 RUS RUS 40,69
22 Vladimir KRASILNIK Владимир Красильник MB2 RUS RUS 40,78 SB
23 Vladislav YASHONKOV Владислав Яшонков MB2 RUS RUS 40,81
24 Andrej BUTAKOV Андрей Бутаков MB1 RUS RUS 40,85 SB
25 Yakov AKSENOV Яков Аксенов MB1 RUS RUS 41,09 SB
26 Anatolij KRYLOV Анатолий Крылов MB2 RUS RUS 41,16 PR SB
27 Andrej KARPUSHIN Андрей Карпушин MB1 RUS RUS 41,22 SB
28 Evgenij VAGNER Евгений Вагнер MB2 RUS RUS 41,26 SB
29 Grigorij PECHISHHEV Григорий Печищев MB2 RUS RUS 41,30 SB
30 Dmitrij VORONECZKIJ Дмитрий Воронецкий MB2 RUS RUS 41,41 SB
31 Arsen YAGOFAROV Арсен Ягофаров MB1 RUS RUS 41,43(6) SB
32 Albert ISMAGILOV Альберт Исмагилов MB1 RUS RUS 41,43(8) PR SB
33 Artem SHEPTUNOV Артем Шептунов MB1 RUS RUS 41,58 SB
34 Anton BULATOV Антон Булатов MB2 RUS RUS 41,93
35 Lev TERESHHENKO Лев Терещенко MB2 RUS RUS 41,99 SB
36 Artyom KURMYGIN Артём Курмыгин MB1 RUS RUS 42,06 SB
37 Stanislav UKHANOV Станислав Уханов MB2 RUS RUS 42,07(8)
38 Vladislav KLYKOV Владислав Клыков MB2 RUS RUS 42,07(9) SB
39 Nikolaj KORDOV Николай Кордов MB2 RUS RUS 42,17 SB
40 Artyom KIM (2003) Артём Ким MB1 RUS RUS 42,20 SB
41 Aleksandr PLATONOV (2003) Александр Платонов MB2 RUS RUS 42,25
42 Mikhail GAVRILOV Михаил Гаврилов MB1 RUS RUS 42,36 PR SB
43 Lev VASILEV Лев Васильев MB1 RUS RUS 42,51 SB
44 Maksim BARANNIKOV Максим Баранников MB2 RUS RUS 42,63 SB
45 Gleb SHMONIN Глеб Шмонин MB2 RUS RUS 42,71 PR SB
46 Kirill MILYAEV (2003) Кирилл Миляев MB1 RUS RUS 42,72 SB
47 Anton VALIULLIN Антон Валиуллин MB1 RUS RUS 43,09 SB
48 Aleksej TRUBACHYOV Алексей Трубачёв MC2 RUS RUS 43,10 SB
49 Kirill ROGULIN Кирилл Рогулин MB1 RUS RUS 43,86 SB
50 Artyom KOLENCHENKO Артём Коленченко MB1 RUS RUS 44,07 SB
51 Roman LAZAREV Роман Лазарев MB1 RUS RUS 44,17 PR SB
52 Denis CHASHIN Денис Чашин MB1 RUS RUS 44,82 PR SB
53 Mikhail PITOLIN Михаил Питолин MB2 RUS RUS 44,97 SB
54 Vyacheslav KUZENKOV Вячеслав Кузенков MB1 RUS RUS 45,25 SB
55 Denis EREMEEV (2004) Денис Еремеев MB1 RUS RUS 46,25 PR SB
56 Vyacheslav AKHMETSHIN Вячеслав Ахметшин MB2 RUS RUS 1.10,64
DNS Pavel LUSHHIKOV Павел Лущиков MB2 RUS RUS DNS
DNF Aleksandr VOLOCZKOV Александр Волоцков MB2 RUS RUS DNF
DQ Ilya ABRAMOV Илья Абрамов MB2 RUS RUS DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names