Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 3 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Kim TALSMA LA2 NED NED 41,92 SB
2 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 42,20 PR SB
3 Amber BARTELDS LN1 NED NED 42,24 SB
4 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 43,22 PR SB
5 Silke HIJMA LB1 NED NED 43,47 SB
6 Mayke KOSTER LA1 NED NED 43,85
7 Fenna de BOER LB2 NED NED 43,89
8 Marieke de VRIES LC2 NED NED 44,09 PR SB
9 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 45,18
10 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 45,36
11 Kimberley de LANG LC1 NED NED 45,38
12 Marine BALANANT LA1 FRA FRA 45,53
13 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 45,69 SB
13 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 45,69 SB
15 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 45,73
16 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 45,77 PR SB
17 Tijn BORST LC1 NED NED 45,81
18 Iris KUIKEN LC2 NED NED 46,09
19 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 46,35
20 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,95
21 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 47,07
22 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 47,43 PR SB
23 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 47,79 PR SB
24 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 47,90
25 Kim OTTEN LC2 NED NED 48,10 PR SB
26 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 48,12
27 Gwen Iris STEG LC1 NED NED 48,25 PR SB
28 Zara KROON LC1 NED NED 48,39
29 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 48,45 SB
30 Femke van der HOEK LC2 NED NED 49,47 PR SB
31 Marlies de JONG L55 NED NED 49,54 SB
32 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 50,01 PR SB
33 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 50,26 PR SB
34 Nynke TINGA LC1 NED NED 50,48
35 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 51,63 PR SB
36 Corien de JONG LC1 NED NED 52,08
37 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 53,13 SB
38 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 54,00
38 Silke LUDEMA LYA NED NED 54,00 SB
40 Britt Anna STEG LYB NED NED 54,41 PR SB
41 Saskia TORN BROERS L50 NED NED 54,52 PR SB
42 Thea KROONTJE L75 NED NED 54,53 MB SB
43 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 55,19
44 Mariska STEGENGA LYC NED NED 55,29 PR SB
45 Joke WITTENBERG L65 NED NED 55,55
46 Amber FELLER LYC NED NED 55,79 PR SB
47 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 56,07
48 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 57,54 SB
49 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 59,72
50 Tessa TASMA LYB NED NED 1.00,38
51 Nina KUIKEN LYA NED NED 1.01,16 PR SB
DNS Imke VALKENBURG LB2 NED NED DNS
DNF Selma AHAMMAR LC2 NED NED DNF

MB - Masters Best, PR - Personal Record
SB - Season Best

Native Language Names