Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 8 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

300m Ladies - Pupillen 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Marika de GLEE LYA NED NED 29,46
2 Nienke VALKENBURG LYA NED NED 29,81 SB
3 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED 29,87
4 Rianne van der LEIJ LYA NED NED 30,42
5 Lieke HIJLKEMA LYA NED NED 30,62 SB
6 Laura de VRIES LYA NED NED 30,96
7 Rozina VELDSTRA LYC NED NED 32,09
8 Femke BOSKMA LYA NED NED 32,60 SB
9 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 32,76 SB
10 Maaike LAND LYA NED NED 32,78
11 Marit van der MEER LYB NED NED 32,81 SB
12 Janine POSTMA LYA NED NED 32,84
13 Anouk CNOSSEN LYA NED NED 32,91
14 Freya GOERRES LYB NED NED 32,94 SB
15 Ilse SIETSMA LYA NED NED 32,98
16 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 33,01 SB
17 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,37 SB
18 Tess WERKMAN LYA NED NED 33,42
19 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 33,51 SB
20 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 33,61
21 Mariska STEGENGA LYC NED NED 33,79 SB
22 Femke BROUWER LYA NED NED 33,93 SB
23 Lise DIJKSTRA LYD NED NED 34,13 SB
24 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 34,43
25 Lieke WIERSMA LYA NED NED 34,68 SB
26 Amber FELLER LYC NED NED 34,76
27 Antje YPMA LYE NED NED 34,93 SB
28 Flore LENIS LYA NED NED 34,96
29 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 35,02
30 Djoeke SCHMITZ LYD NED NED 35,08
31 Tessa TASMA LYB NED NED 35,10 SB
32 Maaike BROUWER LYC NED NED 35,48 SB
33 Fenna STAVLEU LYA NED NED 35,56 SB
34 Marrit BOSMA LYD NED NED 35,62
35 Amber WIETSMA LYB NED NED 35,66
36 Wytske HUITEMA LYB NED NED 36,37
37 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 36,70 SB
38 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 37,13 SB
39 Fenna BOSMA LYB NED NED 37,54 SB
40 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 37,76
41 Ymie Nynke BINNEMA LYD NED NED 38,54 SB
42 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,30
43 Tess SIETSMA LYD NED NED 39,32
44 Karlijn WESTRA LYE NED NED 39,92 SB
45 Foske BOUMA LYC NED NED 39,93
46 Evie HOEKSTRA LYB NED NED 40,47
47 Alyne Eelkje GOERRES LYD NED NED 41,13
48 Florien WIERSMA LYD NED NED 42,22
49 Eline TEENINGA LYD NED NED 42,95
50 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 43,55 SB
51 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 45,11
52 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 45,62 SB
53 Frederique SLOT LYA NED NED 48,75
DNF Dautsen van de MEER LYE NED NED DNF

SB - Season Best

Native Language Names