Sports School Orlenok Prize Городские Соревнования на Призы Спортивной Школы Олимпийского Резерва Орленок

Perm (RUS) 21 - 22 December 2019 Source: Ya. Kurchenkov

100m (2) Men - Junior E/F 22 December 2019

Rank Name Country Time
1 Lev SMIRNOV Лев Смирнов MYC RUS RUS 12,78 SB
2 Yaroslav LYKHIN Ярослав Лыхин MYC RUS RUS 13,54 SB
3 Roman BITKOV Роман Битков MYC RUS RUS 13,73
4 Aleksandr VLASOV (2010) Александр Власов MYD RUS RUS 13,96 SB
5 Vladimir GILDERMAN Владимир Гильдерман MYE RUS RUS 14,67 SB
6 Anton ANTONYUK Антон Антонюк MYC RUS RUS 14,76 SB
7 Aleksandr ZYRYANOV Александр Зырянов MYC RUS RUS 14,98
8 Martin SVIRIDONOV Мартин Свиридонов MYE RUS RUS 15,41 SB
9 Mikhail SEMERIKOV Михаил Семериков MYD RUS RUS 15,66
10 Timofej ZARIPOV Тимофей Зарипов MYC RUS RUS 15,98 SB
11 Fyodor KOLTUNOV Фёдор Колтунов MYD RUS RUS 16,32
12 Boris TRETYAKOV Борис Третьяков MYD RUS RUS 16,33
13 Gleb KULAKOV Глеб Кулаков MYD RUS RUS 16,57 SB
14 Andrej BATIN Андрей Батин MYD RUS RUS 16,83
15 Roman YALYALIEV Роман Ялялиев MYC RUS RUS 16,91
16 Igor ZAMIRALOV Игорь Замиралов MYD RUS RUS 17,19 SB
17 Lev VOTINCEV Лев Вотинцев MYD RUS RUS 17,32
17 Kirill KALININ Кирилл Калинин MYC RUS RUS 17,32 SB
19 Yaroslav LUCHNIKOV Ярослав Лучников MYD RUS RUS 17,54
20 Elisej MYAKOTNIKOV Елисей Мякотников MYE RUS RUS 17,70 SB
21 Roman KLYUS Роман Клюс MYD RUS RUS 17,74 SB
22 Kirill RYBYAKOV Кирилл Рыбьяков MYD RUS RUS 17,94 SB
23 Oleg SHHERBININ Олег Щербинин MYF RUS RUS 17,97 SB
24 Artyom YAKOVLEV Artyom Yakovlev MYE RUS RUS 17,99
25 Ivan NASTYCH Иван Настыч MYE RUS RUS 18,04 SB
26 Ivan DEREVYAGO Иван Деревяго MYC RUS RUS 18,10
27 Rodion DAVLETYAROV Родион Давлетьяров MYD RUS RUS 18,42
28 Aleksandr GOLODNOV Александр Голоднов MYC RUS RUS 18,60 SB
29 Pavel LYAKH Павел Лях MYC RUS RUS 19,04
30 Ilya KIRILLOV Илья Кириллов MYE RUS RUS 19,27 SB
31 Aleksandr PONOMAREV (2011) Александр Пономарев MYE RUS RUS 19,34 SB
32 Dmitrij ZHELTOV (2008) Дмитрий Желтов MYC RUS RUS 19,72
33 Aleksandr ABROSIMOV Александр Абросимов MYD RUS RUS 20,07 SB
34 Artyom ROGOZHNIKOV Артём Рогожников MYD RUS RUS 20,50 SB
35 Semyon PTASHKIN Семён Пташкин MYE RUS RUS 20,66 SB
36 Filipp PLAZINICH Филипп Плазинич MYD RUS RUS 21,17 SB
37 Egor LAPTEV Егор Лаптев MYC RUS RUS 22,04 SB
38 Zakhar LIR Захар Лир MYE RUS RUS 23,88 SB
39 Kirill PONOMAREV (2010) Кирилл Пономарев MYD RUS RUS 24,04 SB
40 Artemij GLUZ Артемий Глуз MYE RUS RUS 25,23 SB
41 Timofej ZASTAVNYJ Тимофей Заставный MYC RUS RUS 26,91
42 Grigorij KOLCHANOV Григорий Колчанов MYE RUS RUS 27,32
43 Petr TRETYAKOV Петр Третьяков MYE RUS RUS 27,79
44 Ilya ZUEV Илья Зуев MYD RUS RUS 28,25
DNS Dmitrij FYODOROV (2008) Дмитрий Фёдоров MYC RUS RUS DNS
DNF Yaroslav NOVOSYOLOV Ярослав Новосёлов MYC RUS RUS DNF

SB - Season Best

Native Language Names