Ural Federal District Junior B/C Championships Первенство Уральского Федерального Округа на Отдельных Дистанциях по Конькобежному Спорту

Chelyabinsk (RUS) 16 - 17 December 2020 Source: www.um74.ru

3000m Ladies - Junior B 17 December 2020

Rank Name Country Time
1 Mariya GUDOSHNIKOVA Мария Гудошникова LB1 RUS RUS 4.41,93
2 Arina KRYLOVA Арина Крылова LB1 RUS RUS 4.45,04 SB
3 Ekaterina ARCHUGOVA Екатерина Арчугова LB1 RUS RUS 4.47,73 SB
4 Polina KAPUSTINA (2004) Полина Капустина LB1 RUS RUS 4.49,04 SB
5 Viktoriya SOLOVEVA Виктория Соловьева LB2 RUS RUS 4.55,00
6 Anastasiya MOROZOVA Анастасия Морозова LB1 RUS RUS 4.55,10 SB
7 Vladislava PERVUSHINA Владислава Первушина LB2 RUS RUS 4.57,01 SB
8 Kristina SOLOVEVA Кристина Соловьева LB2 RUS RUS 4.57,13 SB
9 Kseniya RYAZANOVA Ксения Рязанова LB2 RUS RUS 4.57,66 PR SB
10 Irina VLASOVA Ирина Власова LB2 RUS RUS 4.58,95 SB
11 Valeriya MIRONOVA Валерия Миронова LB1 RUS RUS 5.03,04 PR SB
12 Alina NURIEVA Алина Нуриева LB1 RUS RUS 5.03,23 PR SB
13 Vladislava KRIVOLUCZKAYA Владислава Криволуцкая LB1 RUS RUS 5.05,80 PR SB
14 Polina ANDREEVA (2004) Полина Андреева LB1 RUS RUS 5.06,80 SB
15 Margarita KULIKOVA Маргарита Куликова LB1 RUS RUS 5.11,10 PR SB
16 Viktoriya TEMNIKOVA Виктория Темникова LB1 RUS RUS 5.12,98
17 Veronika BUKINA Вероника Букина LB1 RUS RUS 5.16,56 SB
18 Ekaterina ROZHKOVA Екатерина Рожкова LB2 RUS RUS 5.19,71 PR SB
19 Aleksandra MIKHALYOVA Александра Михалёва LB1 RUS RUS 5.21,19 PR SB
20 Miroslavna SHABUNINA Мирославна Шабунина LB2 RUS RUS 5.23,08 PR SB
21 Olga KHOROSHENINA Ольга Хорошенина LB2 RUS RUS 5.27,78 SB
22 Kristina KOZLOVA Кристина Козлова LB2 RUS RUS 5.28,01 PR SB
23 Alena MOZGUNOVA Алена Мозгунова LB1 RUS RUS 5.31,25 PR SB
24 Kristina DEMINA Кристина Демина LB1 RUS RUS 5.39,92 SB
25 Olga ANDREEVA Ольга Андреева LB1 RUS RUS 5.50,31 PR SB
26 Karina KOVALENKO Карина Коваленко LB1 KAZ KAZ 5.57,95 SB
27 Anastasiya TALALINA Анастасия Талалина LB2 RUS RUS 6.03,90 PR SB
28 Anastasiya GALEEVA (2005) Анастасия Галеева LB1 RUS RUS 6.04,05 SB
DNS Alesya TROSHINA Алеся Трошина LB2 RUS RUS DNS
DNS Darya PYZHYANOVA Дарья Пыжьянова LB2 RUS RUS DNS
DQ Yana LEBEDEVA Яна Лебедева LB1 RUS RUS DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names