6e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 17 November 2018 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finn ZUIDERT | MSA | NED | 40,05 | SB | |
2 | Ferenc NIJLAND | MB2 | NED | 41,34 | ||
3 | Sander HOP | MB2 | NED | 42,48 | SB | |
4 | Wester LANDMAN | MB1 | NED | 42,98 | ||
5 | Ovide STIGT | MA2 | NED | 43,63 | ||
6 | Stefan REGELINK | MSA | NED | 43,69 | ||
7 | Erben RENS | MC2 | NED | 44,65 | PR SB | |
8 | Dylan HOOGEVEEN | MA1 | NED | 44,93 | ||
9 | Enar ZUIDERT | MN4 | NED | 45,00 | ||
10 | Chris de VELDE | MYA | NED | 46,06 | ||
11 | Jan PAAIJ | M40 | NED | 46,74 | ||
12 | Sam VERMUNT | MYA | NED | 46,84 | ||
13 | Johan BAKKER (1975) | M40 | NED | 46,95 | ||
14 | Mathijs de FEIJTER | MC2 | NED | 47,46 | SB | |
15 | Tobias ELSHOF | MYA | NED | 47,56 | SB | |
16 | Corné van DOOREN | MC1 | NED | 47,61 | PR SB | |
17 | Frank DEKKERS | M50 | NED | 47,96 | SB | |
18 | Arno LUTEIJN | MA1 | NED | 48,21 | ||
19 | Bram KLOOSTERMAN | MC1 | NED | 48,26 | ||
20 | Jochem TERLUIN | MYA | NED | 51,24 | ||
21 | Rick van der STEGE | MYA | NED | 52,32 | PR SB | |
22 | Isaac IMMERZEEL | MYA | NED | 57,35 | PR SB | |
23 | Vigo VEENIS | MYA | NED | 59,08 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finn ZUIDERT | MSA | NED | 1.21,44 | ||
2 | Sander HOP | MB2 | NED | 1.26,78 | ||
3 | Erben RENS | MC2 | NED | 1.29,93 | PR SB | |
4 | Chris de VELDE | MYA | NED | 1.31,82 | PR SB | |
5 | Mathijs de FEIJTER | MC2 | NED | 1.37,35 | SB | |
6 | Bram KLOOSTERMAN | MC1 | NED | 1.40,25 | PR SB | |
7 | Arno LUTEIJN | MA1 | NED | 1.40,89 | ||
8 | Jochem TERLUIN | MYA | NED | 1.45,41 | ||
9 | Rick van der STEGE | MYA | NED | 1.49,30 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wester LANDMAN | MB1 | NED | 2.11,69 | SB | |
2 | Ovide STIGT | MA2 | NED | 2.18,58 | SB | |
3 | Johan BAKKER (1975) | M40 | NED | 2.22,94 | ||
4 | Jan PAAIJ | M40 | NED | 2.24,80 | PR SB | |
5 | Frank DEKKERS | M50 | NED | 2.26,17 | SB | |
6 | Corné van DOOREN | MC1 | NED | 2.34,79 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefan REGELINK | MSA | NED | 4.51,49 | SB |
SB - Season Best
100m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferenc NIJLAND | MB2 | NED | 11,12 | SB | |
2 | Tobias ELSHOF | MYA | NED | 11,84 | SB | |
3 | Sam VERMUNT | MYA | NED | 11,95 | SB | |
4 | Vigo VEENIS | MYA | NED | 14,17 | SB |
SB - Season Best
300m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferenc NIJLAND | MB2 | NED | 25,85 | SB | |
2 | Tobias ELSHOF | MYA | NED | 28,54 | SB | |
3 | Sam VERMUNT | MYA | NED | 29,46 | SB | |
4 | Vigo VEENIS | MYA | NED | 48,76 |
SB - Season Best
700m Men 17 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dylan HOOGEVEEN | MA1 | NED | 1.00,57 | SB | |
2 | Enar ZUIDERT | MN4 | NED | 1.02,07 | ||
3 | Isaac IMMERZEEL | MYA | NED | 1.22,58 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names