Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams / Deelnemers NK-AR en -Sprint

Heerenveen (NED) 19 January 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Femke BEULING LA2 NED NED 38,40 PR SB
2 Janine SMIT LSA NED NED 38,41
3 Sanneke de NEELING LN4 NED NED 38,96
4 Lina MIEDEMA LN2 NED NED 39,14 PR SB
5 Sanne van der SCHAAR LSA NED NED 39,16
6 Isabelle van ELST LN2 NED NED 39,22
7 Anice DAS L30 NED NED 39,35
8 Robin GROOT LA1 NED NED 39,36 PR SB
9 Bo van der WERFF LSA NED NED 39,59
9 Danouk BANNINK LN3 NED NED 39,59
11 Tessa BOOGAARD LN4 NED NED 39,61
12 Melissa WIJFJE LN4 NED NED 39,80 SB
13 Leeyen HARTEVELD LSA NED NED 39,87 SB
14 Manouk van TOL LSA NED NED 39,96
15 Naomi WEELAND LN3 NED NED 40,15 SB
16 Nienke KLEINSMAN LN4 NED NED 40,24 PR SB
17 Anouk KAREL LN3 NED NED 40,35
18 Muriël MEIJER (1999) LN1 NED NED 40,55 PR SB
19 Marit STEUNENBERG LN2 NED NED 40,71 PR SB
20 Esther KIEL LN3 NED NED 40,75 PR SB
21 Roza BLOKKER LSA NED NED 40,78 PR SB
22 Anouk SANDERS LN4 NED NED 40,79
23 Sacha van der WEIDE LB2 NED NED 40,82 PR SB
24 Aveline HIJLKEMA LN4 NED NED 40,85
25 Paulien VERHAAR LA2 NED NED 41,28
26 Roos MARKUS LA1 NED NED 41,38 PR SB
27 Eline van VOORDEN LA1 NED NED 41,49 PR SB
28 Femke MARKUS (1996) LN3 NED NED 41,50 SB
29 Reina ANEMA LSA NED NED 41,54 SB
30 Naomi van der WERF LN1 NED NED 41,56
31 Annebet DEKKER LB2 NED NED 41,64
32 Esmee VISSER LN4 NED NED 41,79 SB
33 Marieke DRIESPRONG LA2 NED NED 42,02 PR SB
34 Renata VELTHUIJSEN LSA NED NED 42,50 SB
DNS Esmé STOLLENGA LSA NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Dione VOSKAMP LN3 NED NED 1.17,50 PR SB
2 Lina MIEDEMA LN2 NED NED 1.17,62 PR SB
3 Anice DAS L30 NED NED 1.17,74 SB
4 Esmé STOLLENGA LSA NED NED 1.18,02
5 Roza BLOKKER LSA NED NED 1.18,12 PR SB
6 Roxanne van HEMERT LSA NED NED 1.18,41
7 Reina ANEMA LSA NED NED 1.19,12 SB
8 Muriël MEIJER (1999) LN1 NED NED 1.19,39 PR SB
9 Helga DROST LN1 NED NED 1.19,42
10 Aveline HIJLKEMA LN4 NED NED 1.19,45
11 Marit STEUNENBERG LN2 NED NED 1.19,54 PR SB
12 Anouk SANDERS LN4 NED NED 1.19,66
13 Esmee VISSER LN4 NED NED 1.19,81 PR SB
14 Nienke KLEINSMAN LN4 NED NED 1.19,90 PR SB
15 Paulien VERHAAR LA2 NED NED 1.19,97
16 Eline van VOORDEN LA1 NED NED 1.20,21 PR SB
17 Danouk BANNINK LN3 NED NED 1.20,81
18 Naomi WEELAND LN3 NED NED 1.21,05 SB
19 Sacha van der WEIDE LB2 NED NED 1.22,14 PR SB
20 Annebet DEKKER LB2 NED NED 1.22,96 PR SB
21 Renata VELTHUIJSEN LSA NED NED 1.23,75 SB
22 Naomi van der WERF LN1 NED NED 1.24,06
DNS Tessa BOOGAARD LN4 NED NED DNS
DNS Anouk KAREL LN3 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Esther KIEL LN3 NED NED 2.00,96
2 Sanne in 't HOF LN2 NED NED 2.01,43
3 Marieke DRIESPRONG LA2 NED NED 2.03,07 PR SB
4 Femke MARKUS (1996) LN3 NED NED 2.03,65 SB
5 Roos MARKUS LA1 NED NED 2.04,36 PR SB
6 Ariane SMIT LN3 NED NED 2.06,84 SB
7 Myrthe de BOER LB2 NED NED 2.07,05
DNF Robin GROOT LA1 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Sterre JONKERS LN1 NED NED 4.26,16
2 Britt de BOER LN1 NED NED 4.42,38 SB

SB - Season Best

Native Language Names