Gewestelijke Kampioenschappen Supersprint C-Junioren

Heerenveen (NED) 28 January 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

100m Men 28 January 2019

Rank Name Country Time
1 Willem BEKKEMA MC2 NED NED 10,63 SB
2 Rinze Bart de GLEE MC2 NED NED 11,03
3 Tim PRINS MC2 NED NED 11,27
4 Sille HUT MC1 NED NED 11,31 SB
5 Ties ROEMERS MC2 NED NED 11,34 SB
6 Hidde WESTRA MC2 NED NED 11,36 SB
7 Lars MEIJER MC2 NED NED 11,37 SB
8 Johan REMMELINK MC2 NED NED 11,67 SB
9 Johan TALSMA MC1 NED NED 11,73
10 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 11,80 SB
11 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 11,92 SB
12 Kay NICOLAI MC2 NED NED 12,20 SB
13 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 12,34 SB
14 Eelke WESTRA MC2 NED NED 12,38
15 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 12,63 SB
16 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 12,77

SB - Season Best

100m (2) Men 28 January 2019

Rank Name Country Time
1 Willem BEKKEMA MC2 NED NED 10,67
2 Rinze Bart de GLEE MC2 NED NED 10,81
3 Ties ROEMERS MC2 NED NED 11,28 SB
4 Hidde WESTRA MC2 NED NED 11,36 SB
5 Lars MEIJER MC2 NED NED 11,37 SB
6 Sille HUT MC1 NED NED 11,54
7 Johan REMMELINK MC2 NED NED 11,63 SB
8 Johan TALSMA MC1 NED NED 11,85
9 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 12,02
10 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 12,28
10 Kay NICOLAI MC2 NED NED 12,28
12 Eelke WESTRA MC2 NED NED 12,34
13 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 12,47
14 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 12,61
15 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 12,64
DNS Tim PRINS MC2 NED NED DNS

SB - Season Best

300m Men 28 January 2019

Rank Name Country Time
1 Willem BEKKEMA MC2 NED NED 26,47
2 Sille HUT MC1 NED NED 26,56
3 Hidde WESTRA MC2 NED NED 26,58
4 Lars MEIJER MC2 NED NED 27,12 SB
5 Ties ROEMERS MC2 NED NED 27,25 SB
6 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 27,93 SB
7 Johan TALSMA MC1 NED NED 28,05 SB
8 Eelke WESTRA MC2 NED NED 28,59
9 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 28,68
10 Johan REMMELINK MC2 NED NED 29,06 SB
11 Kay NICOLAI MC2 NED NED 29,13 SB
12 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 30,09
13 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 30,33
14 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 30,75 SB
DNS Rinze Bart de GLEE MC2 NED NED DNS
DNS Tim PRINS MC2 NED NED DNS

SB - Season Best

300m (2) Men 28 January 2019

Rank Name Country Time
1 Willem BEKKEMA MC2 NED NED 26,30
2 Hidde WESTRA MC2 NED NED 26,42
3 Sille HUT MC1 NED NED 26,65
4 Lars MEIJER MC2 NED NED 27,09 SB
5 Ties ROEMERS MC2 NED NED 27,11 SB
6 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 27,91 SB
7 Johan TALSMA MC1 NED NED 28,45
8 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 28,60
9 Eelke WESTRA MC2 NED NED 29,11
10 Johan REMMELINK MC2 NED NED 29,21
11 Kay NICOLAI MC2 NED NED 29,50
12 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 29,97 SB
13 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 31,01
14 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 31,12
DNS Rinze Bart de GLEE MC2 NED NED DNS
DNS Tim PRINS MC2 NED NED DNS

SB - Season Best

Native Language Names