Murom District Cup

Murom (RUS)19 - 20 January 2019 Source: M. van der Bij

500m Ladies - Junior A 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Mariya DUBAKINA Мария Дубакина LA1 RUS RUS 49,75
2 Tatyana KUZNECZOVA Татьяна Кузнецова LB1 RUS RUS 58,37 SB

SB - Season Best

100m Ladies - Junior A 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Mariya DUBAKINA Мария Дубакина LA1 RUS RUS 12,06 SB
2 Tatyana KUZNECZOVA Татьяна Кузнецова LB1 RUS RUS 13,71 SB

SB - Season Best

500m Ladies - Junior B 19 January 2019

100m Ladies - Junior B 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Anastasiya FADEEVA Анастасия Фадеева LB2 RUS RUS 11,86 SB
2 Anastasiya ANTONOVA (2003) Анастасия Антонова LB1 RUS RUS 12,00 SB
3 Anna BARYSHEVA Анна Барышева LB2 RUS RUS 12,17 SB

SB - Season Best

500m Ladies - Junior C 19 January 2019

100m Ladies - Junior C 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Milena BEREGOVENKO Милена Береговенко LC2 RUS RUS 11,56 SB
2 Nataliya KATKOVA Наталия Каткова L? RUS RUS 11,60 SB
3 Polina PARSHINA Полина Паршина LC2 RUS RUS 11,88 SB

SB - Season Best

500m Ladies - Junior D 19 January 2019

100m Ladies - Junior D 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Anastasiya KHIRINA Анастасия Хирина LYA RUS RUS 11,80 SB
2 Elizaveta ZHARCZOVA Елизавета Жарцова L? RUS RUS 12,07 SB
3 Angelina KATKOVA Ангелина Каткова LYA RUS RUS 12,17 SB

SB - Season Best

100m Ladies - Junior E 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Polina GRYAZNOVA Полина Грязнова LYC RUS RUS 13,05
2 Alyona POROSHOK Алёна Порошок LYD RUS RUS 13,31 SB
3 Varvara DMITRIEVA Варвара Дмитриева LYE RUS RUS 14,01 SB

SB - Season Best

300m Ladies - Junior E 19 January 2019

1000m Ladies - Junior A 20 January 2019

Rank Name Country Time
1 Mariya DUBAKINA Мария Дубакина LA1 RUS RUS 1.41,72 SB
2 Tatyana KUZNECZOVA Татьяна Кузнецова LB1 RUS RUS 2.10,06 SB

SB - Season Best

1000m Ladies - Junior B 20 January 2019

Rank Name Country Time
1 Karina KOMOLOVA Карина Комолова LB1 RUS RUS 1.42,42
2 Anastasiya FADEEVA Анастасия Фадеева LB2 RUS RUS 1.43,56
3 Anastasiya ANTONOVA (2003) Анастасия Антонова LB1 RUS RUS 2.03,74 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies - Junior C 20 January 2019

Rank Name Country Time
1 Olesya FROLOVA Олеся Фролова LC1 RUS RUS 1.41,84 PR SB
2 Polina PARSHINA Полина Паршина LC2 RUS RUS 1.52,65
3 Anastasiya LAPSHINOVA Анастасия Лапшинова LC1 RUS RUS 1.54,69 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies - Junior D 20 January 2019

Native Language Names