Murom District Cup
Murom 19 - 20 January 2019 Source: M. van der Bij
500m Men - Junior B 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis KISELEV (2002) | MB2 | IAR | 40,50 | ||
2 | Pavel KORYAEV | MB1 | IAR | 43,88 | ||
3 | Daniil GORYACHEV | MB1 | IAR | 45,06 |
100m Men - Junior B 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis KISELEV (2002) | MB2 | IAR | 10,27 | SB | |
2 | Daniil GORYACHEV | MB1 | IAR | 11,02 | SB | |
3 | Pavel KORYAEV | MB1 | IAR | 11,39 | SB |
SB - Season Best
500m Men - Junior C 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Egor LESHKEVICH | MC2 | IAR | 43,22 | ||
2 | Ivan RAZIN | MC2 | IAR | 45,36 | ||
3 | Ilya DUBAKIN | MC1 | IAR | 45,64 |
100m Men - Junior C 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Egor LESHKEVICH | MC2 | IAR | 10,93 | SB | |
2 | Ilya DUBAKIN | MC1 | IAR | 10,99 | SB | |
3 | Ivan RAZIN | MC2 | IAR | 11,21 | SB |
SB - Season Best
500m Men - Junior D 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita PATRONOV | MYA | IAR | 47,18 | ||
2 | Amin MAGOMEDOV | MYA | IAR | 47,70 | PR SB | |
3 | Daniil KALININ (2005) | MYA | IAR | 53,50 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Men - Junior D 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amin MAGOMEDOV | MYA | IAR | 10,67 | SB | |
2 | Nikita PATRONOV | MYA | IAR | 11,74 | SB | |
3 | Maksim KAZAKOV | MYA | IAR | 11,84 | SB |
SB - Season Best
100m Men - Junior E 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan CHVANOV | MYD | IAR | 12,70 | ||
2 | Stepan ERMAKOV | MYC | IAR | 13,04 | SB | |
3 | Vladislav LISOV | MYC | IAR | 13,17 | SB |
SB - Season Best
300m Men - Junior E 19 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan CHVANOV | MYD | IAR | 34,79 | ||
2 | Stepan ERMAKOV | MYC | IAR | 37,30 | ||
3 | Aleksandr EVGRAFOV | MYD | IAR | 38,01 |
1000m Men - Junior B 20 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniil GORYACHEV | MB1 | IAR | 1.31,90 |
1000m Men - Junior C 20 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan RAZIN | MC2 | IAR | 1.31,26 | ||
2 | Ilya DUBAKIN | MC1 | IAR | 1.32,80 | ||
3 | Dmitrij ALYAKRINSKIJ | MC1 | IAR | 1.43,11 |
1000m Men - Junior D 20 January 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita PATRONOV | MYA | IAR | 1.34,54 | ||
2 | Amin MAGOMEDOV | MYA | IAR | 1.40,04 | PR SB | |
3 | Ivan EREMEEV | MYB | IAR | 2.05,25 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names