Elfstedenhal PR Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 13 October 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Joep KALVERDIJK MSA NED NED 37,12 SB
2 Jelte BOERSMA MN4 NED NED 37,91
3 Olof GERRITSEN MSA NED NED 38,01
4 Stefan DUE SCHMIDT MSA DEN DEN 38,08 SB
5 Fábián DIETERLE MSA HUN HUN 38,36 SB
6 George BOLDING MN3 NED NED 39,01 SB
7 Stijn HULST MN2 NED NED 39,03 SB
8 Mees HULST MB2 NED NED 39,41
9 Kevin KUIPER MB2 NED NED 39,60 PR SB
10 Sven HEIJNEN MA2 NED NED 39,71
11 Oliver LINDENSKOV MN3 DEN DEN 39,87 SB
12 Daan de BEST MN2 NED NED 40,11
13 Joep HOFSTEDE MB2 NED NED 40,47 PR SB
14 Loek van VILSTEREN MB1 NED NED 40,56
15 Joren BOS MA2 NED NED 40,79 PR SB
16 Jelle KOELEMAN MB1 NED NED 40,90 PR SB
17 Wester LANDMAN MB2 NED NED 41,25 SB
18 Kyle WINTER MB2 NED NED 41,99 SB
19 Ruben SCHEL MN3 NED NED 42,02
20 Ruud WILLEMS M35 NED NED 42,05 SB
21 Brent BOS MB2 NED NED 42,47 PR SB
22 Johan TALSMA MC2 NED NED 42,98 SB
23 Ville MÄNNISTÖ M35 FIN FIN 43,81 PR SB
24 Erol AKSOY M45 NED NED 44,86 SB
25 Lucas MELCHIOR M60 NED NED 45,95 SB
26 Matthijs de VRIES M55 NED NED 46,31 SB
27 Marco ROOS M55 NED NED 46,37 SB
28 Hein MEEUWIS M50 NED NED 47,48 SB
29 Bodhi SMEELE MYA NED NED 48,60 PR SB
29 Robin METZ MYA NED NED 48,60 PR SB
31 Berend LANGE MYB NED NED 51,03 PR SB
32 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 55,76 SB
33 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 57,70 SB
34 Danny HEIJKOOP MA1 NED NED 57,87 SB
35 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 59,06 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

500m (2) Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Jelte BOERSMA MN4 NED NED 38,42
2 Ruud WILLEMS M35 NED NED 43,33
DNF Matthijs de VRIES M55 NED NED DNF

1000m Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Fábián DIETERLE MSA HUN HUN 1.16,06 SB
2 Kevin KUIPER MB2 NED NED 1.18,45 PR SB
3 George BOLDING MN3 NED NED 1.19,07 SB
4 Joep HOFSTEDE MB2 NED NED 1.20,27 PR SB
5 Daan de BEST MN2 NED NED 1.20,78
6 Joren BOS MA2 NED NED 1.21,98 SB
7 Jelle KOELEMAN MB1 NED NED 1.22,65 PR SB
8 Wester LANDMAN MB2 NED NED 1.23,89
9 Danny HEIJKOOP MA1 NED NED 1.24,25 SB
10 Brent BOS MB2 NED NED 1.26,01 PR SB
11 Johan TALSMA MC2 NED NED 1.29,35 SB
12 Erol AKSOY M45 NED NED 1.30,15 SB
13 Marco ROOS M55 NED NED 1.31,42 SB
14 Lucas MELCHIOR M60 NED NED 1.33,81 SB
15 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 1.39,46 SB
16 Robin METZ MYA NED NED 1.40,58 PR SB
17 Bodhi SMEELE MYA NED NED 1.40,94 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Stefan DUE SCHMIDT MSA DEN DEN 1.51,70 SB
2 Joep KALVERDIJK MSA NED NED 1.54,68 SB
3 Oliver LINDENSKOV MN3 DEN DEN 1.58,54 SB
4 Olof GERRITSEN MSA NED NED 1.59,29 SB
5 Loek van VILSTEREN MB1 NED NED 2.04,40 SB
6 Ruben SCHEL MN3 NED NED 2.06,89 SB
7 Kyle WINTER MB2 NED NED 2.07,66 SB
8 Ville MÄNNISTÖ M35 FIN FIN 2.14,26 PR SB
9 Hein MEEUWIS M50 NED NED 2.23,13 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Philip DUE SCHMIDT MN4 DEN DEN 3.58,24 SB
2 Hendrik POELSTRA MN3 NED NED 4.04,09 SB
3 Zeno de PONTI MA1 NED NED 4.08,42 PR SB
4 Klaas POORTINGA MA2 NED NED 4.17,65 SB
5 Sipke SIJTSEMA MB2 NED NED 4.17,67 PR SB
6 Pascal PALMANS MB2 NED NED 4.24,28 PR SB
7 Matthe PRONK MB1 NED NED 4.25,39 SB
8 Jorn de VRIES (2004) MB1 NED NED 4.42,73 PR SB
9 Jesse van LEEUWEN MB1 NED NED 4.53,02 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Mees HULST MB2 NED NED 10,60 SB
2 Stijn HULST MN2 NED NED 10,65 SB
3 Sven HEIJNEN MA2 NED NED 10,68 SB
4 Berend LANGE MYB NED NED 12,98 SB
5 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 13,42 SB
6 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 14,51 SB

SB - Season Best

Native Language Names