Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 20 October 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Amber DUIZENDSTRAAL LB2 NED NED 41,82 PR SB
2 Sanne WESTRA LB2 NED NED 42,75
3 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 42,79 PR SB
4 Jildou SCHAAF LB1 NED NED 42,92
5 Yasmijn JORRITSMA LA2 NED NED 43,29 SB
6 Sterre van de RHEE LB1 NED NED 43,65 SB
7 Mayke KOSTER LA1 NED NED 44,17
8 Nadine GROENEWOLD LB2 NED NED 47,14 SB
9 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 47,23 SB
10 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 47,87 SB
11 Roos de VRIES LC2 NED NED 48,65
12 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 48,78 SB
13 Marlies de JONG L55 NED NED 50,26
14 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 50,50 PR SB
15 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 51,45 SB
16 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 52,66 PR SB
17 Evelyn MEIN-KLOK L45 NED NED 54,09 SB
18 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 54,74 PR SB
19 Tessa TASMA LYB NED NED 1.00,45
20 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 1.01,32 SB
21 Fenna STAVLEU LYA NED NED 1.02,58 SB
DNS Kim DIJKSTRA LB1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Jildou SCHAAF LB1 NED NED 1.26,24
2 Mayke KOSTER LA1 NED NED 1.27,45
3 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 1.28,93
4 Yasmijn JORRITSMA LA2 NED NED 1.29,42 SB
5 Sterre van de RHEE LB1 NED NED 1.30,33 SB
6 Nadine GROENEWOLD LB2 NED NED 1.36,80
7 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 1.45,28 SB
8 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 1.46,97
9 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 1.47,46 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Sanne WESTRA LB2 NED NED 2.08,40
2 Amber DUIZENDSTRAAL LB2 NED NED 2.12,01 PR SB
3 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 2.25,95 SB
4 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 2.29,09 PR SB
5 Roos de VRIES LC2 NED NED 2.30,65 PR SB
6 Marlies de JONG L55 NED NED 2.34,34 SB
7 Evelyn MEIN-KLOK L45 NED NED 2.42,58 PR SB
8 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 2.55,87 SB
DNS Kim DIJKSTRA LB1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Zus de KRUIJK LB1 NED NED 5.29,27 SB

SB - Season Best

100m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 12,28 SB
2 Maaike LAND LYA NED NED 13,02 SB
3 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,46 SB
4 Femke BOSKMA LYA NED NED 13,74 SB
5 Fenna STAVLEU LYA NED NED 13,84 SB
6 Neeltsje de BOER LYD NED NED 13,90 SB
7 Tessa TASMA LYB NED NED 14,38 SB
8 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 14,74 SB
9 Jildau de VRIES LYD NED NED 15,38 SB
10 Emma HOLWERDA LYC NED NED 16,19 SB
11 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 16,47 SB
12 Antje YPMA LYE NED NED 20,98 SB

SB - Season Best

300m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Neeltsje de BOER LYD NED NED 35,14 SB
2 Antje YPMA LYE NED NED 37,07 SB
3 Jildau de VRIES LYD NED NED 40,34 SB
4 Emma HOLWERDA LYC NED NED 45,36 SB
5 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 46,67 SB

SB - Season Best

700m Ladies 20 October 2019

Rank Name Country Time
1 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 1.12,86 SB
2 Femke BOSKMA LYA NED NED 1.15,13 SB
3 Maaike LAND LYA NED NED 1.16,14 SB

SB - Season Best

Native Language Names