Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 3 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Sjoerd KLEINHUIS MSA NED NED 38,28
2 Gert WIERDA MB2 NED NED 38,76
3 Dyon TALSMA MA1 NED NED 39,10 SB
4 Michiel de JONG MB2 NED NED 39,30
5 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 39,45
6 Klaas MEEKMA MB2 NED NED 39,78
7 Mads KUIKEN MB2 NED NED 40,39
8 Jesse de LANGE MA1 NED NED 40,44
9 Johannes de GROOT (1976) M40 NED NED 40,72
10 Sille HUT MC2 NED NED 40,86
11 Mats BENDIJK MC1 NED NED 40,92
12 Lars MEIJER MB1 NED NED 41,75
13 Ties ROEMERS MB1 NED NED 42,17
14 Lars STRAVER MB1 NED NED 42,18 PR SB
15 Jasper TINGA MB1 NED NED 42,42 PR SB
16 Robbert Jan van HARDEVELD MC1 NED NED 42,52
17 Johan TALSMA MC2 NED NED 42,56
18 Sietse de VRIES MC1 NED NED 42,86 PR SB
19 Willem BEKKEMA MB1 NED NED 42,88
20 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 42,91
21 Sil van der VEEN MC1 NED NED 43,14
22 Hessel WESTRA M40 NED NED 43,31 SB
23 Jurjen HIEMSTRA MC2 NED NED 43,38
24 Mika KOLDER MC1 NED NED 43,45
25 Cor de VRIES MB2 NED NED 43,99 SB
26 Klaas POEPJES M45 NED NED 44,03 SB
27 Michael EGBERTS M40 NED NED 44,09
28 Glenn van der VEEN MC2 NED NED 44,46 PR SB
29 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 44,81 PR SB
30 Chris de VELDE MC1 NED NED 44,83
31 Johan BOUWHUIS MC1 NED NED 44,84
31 Bert PIEK M60 NED NED 44,84 SB
33 Jacob HESLINGA M65 NED NED 44,93
34 Willem de VRIES (2002) MB2 NED NED 45,31
35 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 46,39 SB
36 Tjibbe de VRIES MB1 NED NED 46,71
37 Cor BORST MB1 NED NED 46,93
38 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 47,28
39 Milan RIETVELD MYA NED NED 47,54 PR SB
40 Jurre Tsjerk SYBRANDI MC1 NED NED 47,71 SB
41 Tim ELFERINK MYA NED NED 47,86 SB
42 Joop SINNEMA MYA NED NED 47,90
43 Rinze KOENEN MC1 NED NED 48,45 SB
44 Ids van der MEULEN MYB NED NED 49,26
45 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 49,31
46 Tymen BOK MC1 NED NED 49,47
47 Robin METZ MYA NED NED 49,53
48 Berend LANGE MYB NED NED 51,04
49 Robbin de JAGER MYA NED NED 52,54
50 Ypke BOUMA M70 NED NED 52,89 SB
51 Heine DEELSTRA M60 NED NED 53,04 SB
52 Jesper SCHMITZ MYC NED NED 53,27
53 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 54,69 SB
54 Niels van der WEIJ MYB NED NED 55,71 PR SB
55 Mart SYPERSMA MYC NED NED 56,27
56 Sverre BAKKER MYC NED NED 56,69 PR SB
57 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 58,38 PR SB
WDR Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Sjoerd KLEINHUIS MSA NED NED 1.14,42
2 Klaas MEEKMA MB2 NED NED 1.16,36
3 Dyon TALSMA MA1 NED NED 1.16,47 PR SB
4 Michiel de JONG MB2 NED NED 1.17,48
5 Jesse de LANGE MA1 NED NED 1.18,91
6 Mads KUIKEN MB2 NED NED 1.21,53
7 Lars STRAVER MB1 NED NED 1.25,19 PR SB
8 Ties ROEMERS MB1 NED NED 1.25,66
9 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 1.34,28
10 Jurre Tsjerk SYBRANDI MC1 NED NED 1.36,08 PR SB
11 Rinze KOENEN MC1 NED NED 1.38,15 SB
12 Tim ELFERINK MYA NED NED 1.38,28 PR SB
13 Joop SINNEMA MYA NED NED 1.38,65 PR SB
14 Robin METZ MYA NED NED 1.42,04
15 Robbin de JAGER MYA NED NED 1.46,59 PR SB
16 Ypke BOUMA M70 NED NED 1.47,79 SB
WDR Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED WDR
WDR Willem BEKKEMA MB1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Johannes de GROOT (1976) M40 NED NED 2.03,51
2 Mats BENDIJK MC1 NED NED 2.05,36 PR SB
3 Sille HUT MC2 NED NED 2.05,93
4 Jasper TINGA MB1 NED NED 2.07,46 PR SB
5 Sil van der VEEN MC1 NED NED 2.08,60 PR SB
6 Mika KOLDER MC1 NED NED 2.10,15 PR SB
7 Lars MEIJER MB1 NED NED 2.10,28 SB
8 Jurjen HIEMSTRA MC2 NED NED 2.13,00 PR SB
9 Klaas POEPJES M45 NED NED 2.13,03 SB
10 Michael EGBERTS M40 NED NED 2.13,72
11 Glenn van der VEEN MC2 NED NED 2.13,97 PR SB
12 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 2.14,06 SB
13 Hessel WESTRA M40 NED NED 2.14,79 SB
14 Johan TALSMA MC2 NED NED 2.15,30 PR SB
15 Sietse de VRIES MC1 NED NED 2.15,59 PR SB
16 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 2.16,14 PR SB
17 Robbert Jan van HARDEVELD MC1 NED NED 2.16,16 PR SB
18 Chris de VELDE MC1 NED NED 2.16,34
19 Cor de VRIES MB2 NED NED 2.17,04 PR SB
20 Jacob HESLINGA M65 NED NED 2.17,23 SB
21 Cor BORST MB1 NED NED 2.18,29
22 Willem de VRIES (2002) MB2 NED NED 2.19,41
23 Johan BOUWHUIS MC1 NED NED 2.19,48 PR SB
24 Tjibbe de VRIES MB1 NED NED 2.23,74
25 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 2.23,82 PR SB
26 Heine DEELSTRA M60 NED NED 2.24,90 SB
27 Bert PIEK M60 NED NED 2.24,99
28 Tymen BOK MC1 NED NED 2.31,97 PR SB
WDR Gert WIERDA MB2 NED NED WDR
WDR Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Jornt DIJK MA2 NED NED 4.11,97 SB
2 Sipke SIJTSEMA MB2 NED NED 4.16,52 PR SB
3 Niek STOLHOF MA1 NED NED 4.17,75 SB
4 Jitse WIERSMA MA1 NED NED 4.28,26 SB
5 Germain DESCHAMPS MB2 FRA FRA 4.30,22 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Ids van der MEULEN MYB NED NED 12,28 SB
2 Milan RIETVELD MYA NED NED 12,32 SB
3 Niek BIJMA MYB NED NED 12,37 SB
4 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 12,74 SB
5 Huub ADEMA MYB NED NED 13,03
6 Max KROON MYA NED NED 13,09
7 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 13,12 SB
8 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 13,22 SB
9 Berend LANGE MYB NED NED 13,27
10 Stefan HUIZINGA MYA NED NED 13,54 SB
11 Jesper SCHMITZ MYC NED NED 13,57
12 Mart SYPERSMA MYC NED NED 13,60
13 Niels van der WEIJ MYB NED NED 13,72 SB
14 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 13,76 SB
15 Colin de VELDE MYD NED NED 13,84
16 Sverre BAKKER MYC NED NED 13,95 SB
17 Lars DIJCK MYD NED NED 14,06 SB
18 Jelmer TASMA MYD NED NED 14,12 SB
19 Jesper KROL MYB NED NED 14,17 SB
20 Tim POSTMA MYE NED NED 14,32 SB
21 Jurjen KRAMER MYF NED NED 14,76 SB
22 Watse WESTRA MYC NED NED 14,77 SB
23 Jeroen WESSELS MYD NED NED 14,94 SB
24 Mark van der WEIJ MYD NED NED 16,21
25 Hessel KRAMER MYD NED NED 18,60 SB
DNS Stijn SLOOT MYC NED NED DNS

SB - Season Best

300m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Stijn SLOOT MYC NED NED 34,87 SB
2 Colin de VELDE MYD NED NED 35,09
3 Jelmer TASMA MYD NED NED 35,65 SB
4 Watse WESTRA MYC NED NED 36,75 SB
5 Lars DIJCK MYD NED NED 37,10
6 Tim POSTMA MYE NED NED 37,84
7 Jurjen KRAMER MYF NED NED 38,30 SB
8 Jesper KROL MYB NED NED 38,39 SB
9 Jeroen WESSELS MYD NED NED 41,80 SB
10 Mark van der WEIJ MYD NED NED 43,39 SB
11 Hessel KRAMER MYD NED NED 43,71

SB - Season Best

700m Men 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Niek BIJMA MYB NED NED 1.08,82 SB
2 Huub ADEMA MYB NED NED 1.11,01 SB
3 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 1.11,36 SB
4 Max KROON MYA NED NED 1.11,71 SB
5 Stefan HUIZINGA MYA NED NED 1.21,11 SB

SB - Season Best

Native Language Names